wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

The Revival odrzucili kolejną propozycję od WWE i odejdą z federacji, ROH przywraca Pure Championship, Walki na gale Supercard of Honor i ROH Past vs. Present, Ultimate X Match na galę TNA, Debiut Jake'a Atlasa na live evencie NXT, Anthony Henry odchodzi z EVOLVE, Drew McIntyre zapowiedziany na WWE Backstage, Atrakcje na przyszłotygodniowe SmackDown, Spoilery ze SmackDown: pretendenci do tytułów tag teamowych SmackDown, zmiana mistrzowska
Dodano: 01-02-2020, 10:39
Według najnowszych wieści, po długich spekulacjach w zasadzie pewne jest już, że The Revival odejdą w tym roku z WWE. Zawodnicy odrzucili atrakcyjną finansowo ofertę, gdyż federacja miała im zaproponować nowe kontrakty, które gwarantowałyby im ponad 700 tysięcy dolarów rocznie. Podobne umowy przekonały swego czasu do pozostania Luke’a Gallowsa i Karla Andersona, lecz nie starczyły na Revival. Warto wspomnieć, że zawodnicy odejdą z federacji w różnym terminie, gdyż z uwagi na problemy zdrowotne Dasha Wildera, WWE automatycznie wydłużyło jego umowę o 10 tygodni. Z tego względu kontrakt Scotta Dawsona wygasa już w kwietniu, natomiast Wildera dopiero w czerwcu. Obaj zawodnicy w minionym tygodniu mieli poinformować WWE o swojej decyzji o odejściu i poprosili o wcześniejsze rozwiązanie umów, lecz federacja im odmówiła, więc zawodnicy muszą poczekać aż umowy wygasną.

Po kilkunastu latach powraca ROH Pure Championship. Federacja zapowiedziała przywrócenie tego tytułu mistrzowskiego, a nowego mistrza wyłoni turniej, który rozpocznie się w dniach 10-11 kwietnia, podczas gal Pure Excellence.

ROH zatwierdziło walkę Jay White vs. Marty Scurll na galę ROH Supercard of Honor, 4 kwietnia. Z kolei na event ROH Past vs. Present, który odbędzie się 14 marca w Las Vegas, ogłoszona została walka tag teamowa: Matt Sydal & Alex Shelley vs. Marty Scurll & Flip Gordon.

Impact Wrestling poinformowało, że na gali TNA: There’s No Place Like Home, odbędzie się Ultimate X Match, lecz na razie nie podano uczestników tej walki. Gala odbędzie się w piątek 3 kwietnia.

Podczas piątkowego live eventu NXT swój debiut w WWE zaliczył Jake Atlas, który niedawno podpisał kontrakt z federacją i dołączył do rosteru NXT. Atlas zmierzył się z Ridgem Hollandem i przegrał ten pojedynek.

Anthony Henry przekazał, że jego czas w EVOLVE Wrestling dobiegł końca, gdyż nie zdołał porozumieć się z federacją odnośnie nowej umowy. Na razie nie wiadomo jakie dalsze plany ma zawodnik. Henry rozpoczął przygodę z EVOLVE w 2015 roku, natomiast w grudniu ubiegłego roku uczestniczył w try-oucie do WWE, lecz dotychczas nie otrzymał propozycji kontraktu od tej federacji.

Gościem specjalnym najbliższego odcinka WWE Backstage ma być zwycięzca Royal Rumble Matchu, Drew McIntyre.

Na przyszłotygodniowe SmackDown zapowiedziano powrót Daniela Bryana oraz segment „The Dirt Sheet” od The Miza i Johna Morrisona.

Uwaga na spoilery ze SmackDown.
|
|
|
|
|
|
Znamy pierwszą walkę na galę WWE Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej, gdyż John Morrison i The Miz wywalczyli wczoraj miano pretendentów do SmackDown Tag Team Championship i ogłoszono, że zmierzą się z The New Day właśnie podczas tej gali. Super ShowDown odbędzie się 27 lutego w Riyadh.

Wczorajsze SmackDown przyniosło nam też nowego mistrza, gdyż Braun Strowman w dość krótkim pojedynku pokonał Shinsuke Nakamurę i zdobył WWE Intercontinental Championship. To jego pierwsze panowanie z pasem IC i ogółem pierwszy solowy tytuł w WWE, gdyż dotychczas był tylko mistrzem tag teamowym. Panowanie Nakamury zakończyło się po 201 dniach, ponieważ sięgnął on po pas w lipcu ubiegłego roku na Extreme Rules.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.