wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Gigantyczny chaos na trwających tapingach WWE TV, Dlaczego Vince McMahon ma być w tak wybuchowym nastroju?
Dodano: 04-08-2020, 15:41
Rafał wspominał wczoraj o tym, że najnowsze nagrania WWE (wczoraj i dzisiaj) są bardzo stresujące, a Vince McMahon miał odrzucić mnóstwo pomysłów, co wywołało gigantyczne zmiany w planowanych skryptach. Portal „Sportskeeda” rozszerzył temat, informując, że mówiąc wprost – mogą to być nawet najbardziej chaotyczne tapingi WWE jakie kiedykolwiek miały miejsce. Powołując się na swoje źródła, reporter Gary Cassidy informuje, iż finalnie wszystko jest dopracowywane niemal do minut przed nagraniami, przez co wielu segmentom czy walkom może brakować odpowiedniej jakości, gdyż po prostu nie ma czasu na ich doszlifowanie. Jeden z writerów miał mu powiedzieć, że są przyzwyczajeni do ciągłych zmian, a ostatnie tygodnie były chaotyczne, lecz to co dzieje się w tym tygodniu ma przekraczać wszelkie granice.

Cytowany anonimowo writer WWE miał powiedzieć „Sportskeeda”, że dodatkowym źródłem kłopotów na tych tapingach jest fakt, iż Vince McMahon jest tym razem wyjątkowo zdenerwowany, a przez to niestabilny. Nie jest tajemnicą, że w takim nastroju szef WWE potrafi zachowywać się absurdalnie, a w kontekście współpracy z writerami jest trudny do zaakceptowania, gdyż odrzuca skrypty z byle powodu czy potrafi nawet nakładać poprawki na wcześniej poprawiane przez siebie segmenty, co często robi wręcz kilkadziesiąt minut przed startem nagrań konkretnego punktu show. Atmosfera na tapingach ma być skrajnie napięta dla członków zespołów kreatywnych i produkcyjnych, ale przekłada się to i na samych zawodników oraz zawodniczki, gdy do końca nie wiedzą oni co mają nagrywać oraz jakie są oczekiwania względem efektów konkretnych segmentów lub walk.

Strona WrestlingNews.co rzuca dalsze światło na to dlaczego McMahon ma być w tak wybuchowym nastroju podczas tych tapingów. Gdy szef WWE we wszelkich wywiadach mówi, że przyjmują wyniki oglądalności ze spokojem, gdyż spadki są wynikiem pandemii i okresu budowania nowych gwiazd, to prawdopodobnie nastroje są inne w rozmowach z partnerami telewizyjnymi. Według tych nieoficjalnych doniesień w zeszłym tygodniu mogło dojść do rozmów szefa WWE z USA Network i być może także FOX, które to stacje miały oczekiwać szybkiej poprawy oglądalności. Dotyczy to w szczególności RAW, gdzie w ostatnim czasie odnotowywane są rekordy, ale negatywne, najniższych wyników oglądalności w historii. Nastroje są łagodniejsze w przypadku SmackDown i FOX, gdyż tam rezultaty pozostają na przyzwoitym poziomie, choć oczywiście też na pewno mogłyby być lepsze. Dodatkowym bodźcem, który miał zdestabilizować McMahona była informacja o tym, że The Rock przejmuje XFL. Jak wiadomo XFL zawsze było wyrzutem na ambicji McMahona, a pandemia pokrzyżowała plany powrotu XFL, który zapowiadał się naprawdę dobrze – po wznowieniu liga prezentowała się nieźle i wszyscy inwestorzy byli zachwyceni, lecz wymuszona przerwa w rozgrywkach zmusiła szefa WWE do wycofania się znów z tego przedsięwzięcia. Vince nie wiedział podobno o tym, że The Rock chce się zająć projektem i był mocno zaskoczony, gdy pojawiło się oficjalne doniesienie w tej sprawie. Prawdopodobnie mogło to dodatkowo, już prywatnie wybić McMahona z rytmu, gdyż zapewne obawia się on, iż Rock zrobi to co jemu nie wyszło i doprowadzi XFL do sukcesu, co jak już wiemy, pozostanie raczej na zawsze niespełnionym marzeniem samego McMahona.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.