wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00The Dyad już poza WWE?, Mickie James chwali decyzję o mistrzostwie NXT dla Becky Lynch, Oglądalność AEW Dynamite, Problemy zdrowotne Wheelera Yuty, Madison Square Garden z pozwoleniem na dalszą działalność
Dodano: 15-09-2023, 16:05
Jagger Reid i Rip Fowler od dłuższego czasu sygnalizowali chęć odejścia z WWE, ale federacja nie przystała na rozwiązanie ich umów na wiosnę, prosząc ich o przepracowanie okresu do wygaśnięcia kontraktów na późniejszym etapie roku. Panowie, znani wspólnie jako The Dyad, rzeczywiście kontynuowali występy w grupie The Schism, ale prawdopodobnie ich przygoda z WWE dobiegła już końca. W „Wrestling Observer Radio” zasugerowano, że ich umowy wygasły w pierwszej połowie września i panowie są już poza WWE. „Wrestling Inc” twierdzi natomiast, że ich źródła z WWE nie potwierdziły im, iż Dyad pożegnali się już z federacją. Tak czy siak odejście stało się już faktem lub nastąpi wkrótce, bo według wcześniejszych spekulacji ich umowy kończyły się w połowie października.

Podczas wizyty w „Busted Open Radio” legendarna Mickie James pochwaliła decyzję WWE o tym, żeby Becky Lynch została mistrzynią NXT. James stwierdziła, że jej zdaniem to perfekcyjny scenariusz. Z jednej strony Becky nadrobiła zdobycie tytułu, którego jej brakowało, ale dużo zyska na tym również samo NXT. Rzecz jasna przyciągnie to kolejnych widzów do NXT, ale ponadto jej zdaniem sam kobiecy roster NXT zyska bardzo dużo na tym, iż jedna z topowych gwiazd całego WWE jest mistrzynią ich brandu. Wiele rozwijających się dopiero zawodniczek będzie miało okazję popracować z tak klasową zawodniczką jak Becky, co jej zdaniem będzie dla wielu z nich po prostu bezcenne, więc wszyscy wygrywają na tym rozwiązaniu.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 888 tysięcy widzów przy ratingu 0.31 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując niemalże identyczne wyniki jak przed tygodniem, gdy rating był dokładnie taki sam, a widownia mniejsza o tysiąc widzów.

Wheeler Yuta zmaga się z jakimiś problemami zdrowotnymi, przez które wycofał się z zapowiedzianych występów na scenie niezależnej z tego weekendu. W tej chwili nie wiemy co mu dolega i jak długa może być przerwa zawodnika od występów.

Miłośnicy Madison Square Garden mogą na razie spać spokojnie, bo historyczna, nowojorska hala otrzymała dalsze pozwolenie na swoją działalność. „New York Daily News” podaje natomiast, że pozwolenie jest tylko 5-letnie i jest to najkrótszy okres na jaki MSG otrzymało dotychczas taką zgodę. Wcześniej obiekt miał oryginalną, aż 50-letnią licencję, a w 2013 roku otrzymał z kolei 10-letnie pozwolenie, które kończyło się w bieżącym roku. Aktualnie MSG ma tym samym zgodę na operowanie do końcówki 2028 roku.


------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.