wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dalsza absencja Matta Riddle'a, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Ślub Billy'ego Corgana, Uczestnicy try-outów do WWE, Walka o tytuł NXT podczas przyszłotygodniowego RAW, Problemy zdrowotne członka Viking Raiders, Omówienie wydarzeń z RAW
Dodano: 19-09-2023, 09:58
PWInsider donosi, że wbrew doniesieniom niektórych źródeł, Matt Riddle nie był na zapleczu wczorajszego RAW. Warto zwrócić uwagę, że niektóre media podawały w zeszłym tygodniu, iż Matt zmaga się m.in. z zapaleniem oskrzeli, co może go wyeliminować na parę tygodni. Ten scenariusz wydaje się być realny i aktualny.

Zapowiedź pojawienia się Johna Ceny i niespodziewany powrót The Rocka na początku show, poskutkował pozytywnie na widownię całego SmackDown, która wyniosła 2.569 miliona widzów przy ratingu 0.70 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując duże wzrosty względem 2.094 miliona oglądających i ratingu 0.53 sprzed tygodnia.

Oglądalność najnowszego AEW Rampage wyniosła tymczasem 335 tysięcy widzów przy ratingu 0.09 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem 385 tysięcy oglądających i ratingu 0.13 sprzed tygodnia.

Billy Corgan zdradził w wywiadzie dla „WGN-TV”, że ożenił się w miniony weekend ze swoją wieloletnią partnerką, Chloe Mendel. Ślub odbył się w Highland Parku w Chicago. W ceremonii uczestniczyły osoby z NWA, w tym Joe Galli, Jay Bradley, Aron Stevens, Natalia Markova i Mercurio.

„Bodyslam” donosi, że w trwających try-outach do WWE uczestniczą m.in. Richard Holliday, Madi Wrenkowski, Brogan Finlay, Copeland Barbee, Davey Gold, Jay Malachi, Jamie Stanley, Ray Jaz, Damaris Largo (aka Jazmin Allure), HollyHood Haley J, Kelsey Hornack (aka Kelsey Heather) czy Valetina Rossi. Z tego grona największą uwagę przykuwa Holliday, który był ważną postacią MLW. Wrenkowski to była mistrzyni tag teamowa NWA. Brogan Finlay to jak wspominałem wczoraj syn byłego zawodnika WWE, Fita Finlay’a. HollyHood Haley jest członkiem rosteru OVW, który występował w produkcji „Wrestlers” od Netlfixa. Gold uczestniczył w serii dokumentalnej „Monster Factory” dla Apple TV. Malachi, Rossi i Jaz pojawiali się w przeszłości w AEW Dark.

WWE poinformowało podczas RAW, że w przyszłotygodniowym odcinku pojawi się Dragon Lee, który zawalczy z Dominikiem Mysterio o NXT North American Championship.


WWE odwołało ostatecznie Tornado Tag Team Match pomiędzy New Day i Viking Raiders, bowiem Erik z drugiego zespołu nie został dopuszczony medycznie do udziału w tej gali. W tej chwili nie wiemy dokładnie co mu dolega.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
Jeśli chodzi o niedoszły Tornado Tag Match, to podczas RAW doszło zamiast tego do solowej walki Kofi’ego Kingstona z Ivarem, którą wygrał przedstawiciel New Day.

Natalya odpowiedziała na Open Challenge ze strony Becky Lynch, przegrywając z nią jednak walkę o mistrzostwo NXT, które zdobyła niedawno Becky. Zagraniczne portale donoszą, że w oryginalnych planach na wyzwanie Becky miała odpowiedzieć Tegan Nox, ale dokonano zmian w skrypcie. Może to być związane z tym o czym wspominałem ostatnio, że Natalya była bardzo chwalona na zapleczu po gali w Indiach. Nox zawalczyła tymczasem podczas nagrań programu Main Event, który możecie zobaczyć w sobotę na Extreme Sports Channel.

Judgment Day nie podołali w rekrutacji Jey’a Uso, który przegrał przez ich ingerencję z Drew McIntyrem. Po walce McIntyre zmagał się z myślami czy pomóc Uso, który został zaatakowany przez JD, ale ostatecznie z odsieczą dla Jey’a przybył dopiero Cody Rhodes. Na przyszłotygodniowe RAW jest natomiast zapowiedziany rewanż za Payback, bowiem Finn Balor i Damian Priest podejmą Kevina Owensa i Sami’ego Zayna w walce o WWE Tag Team Championship.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.