wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Potencjalne urazy głowy u kilku gwiazd po weekendzie Royal Rumble, Bray Wyatt wykorzysta monster truck do swojej wejściówki na WrestleManii?, William Regal na gali NJPW w Stanach Zjednoczonych, Alicia Atout o tym czemu związała się z MLW, Promocja WWE i AEW przy okazji Super Bowl
Dodano: 03-02-2020, 07:57
„Wrestling Observer” informuje, że weekend Royal Rumble stał w WWE pod znakiem potencjalnych urazów głowy, których przy okazji Worlds Collide i RAW nabawili się Alexander Wolfe, Marcel Barthel, Roderick Strong, Rey Mysterio, Riddick Moss i Samoa Joe. Każdy z nich przyjął nieprzyjemne ciosy na głowę i na zapleczu był w mniejszym lub większym stopniu oszołomiony. Na razie nie mamy potwierdzenia, czy któryś z zawodników doznał wstrząśnienia mózgu. Wiele wyjaśni się w tym tygodniu, gdy będzie widać kogo zabraknie w telewizji.

„The Fiend” Bray Wyatt zasugerował w mediach społecznościowych, jakoby w kontekście wejściówki na WrestleManii 36, rozważana była koncepcja z wjechaniem przez niego na stadion monster truckiem.

Co ciekawe, William Regal był obecny na ostatniej gali NJPW w Atlancie. Z tego co wiadomo nie miało to jednak związku z żadnym skautingiem dla WWE i Regal uczestniczył w wydarzeniu głównie po to, żeby spotkać się z paroma starymi znajomymi. Regal zamieścił potem na Twitterze wspólne zdjęcia z Yuji Nagatą czy Satoshim Kojimą.

Podczas podcastu „Conversations With Love” Alicia Atout wypowiedziała się o podpisaniu kontraktu z Major League Wrestling. Atout stwierdziła, że przede wszystkim przekonał ją fakt, iż MLW było bardzo konkretne i chciało ją zakontraktować na wyłączność. Wcześniej pracowała w Impact Wrestling i pojawiła się w AEW, ale choć krążyło wiele spekulacji odnośnie jej statusu, to nigdy nie była związana kontraktem z żadną z tych federacji. Wszystko odbywało się na zasadzie przepracowania gali i pożegnania, po którym nie miała pewności co dalej. Po przepracowaniu pierwszych tapingów MLW była bardzo zadowolona i szybko zdecydowała się na dłuższą współpracę, gdyż MLW jako jedyne od razu wyszło z propozycją zawarcia pełnej umowy.

Noc z niedzieli na poniedziałek stała w Stanach Zjednoczonych pod znakiem Super Bowl i podczas transmisji nie brakowało też paru akcentów wrestlingowych. Ze świata WWE, w trakcie segmentu Pizza Hut Pre-Game Party przed samym meczem, wystąpili Sasha Banks i Roman Reigns. Daniel Bryan pojawił się natomiast w reklamie Discover, pokazywanej już w przerwie spotkania. Samo Super Bowl otworzyło również wideo od byłej gwiazdy WWE, The Rocka, który w swoim stylu podgrzał atmosferę przed tym wydarzeniem. Z okazji do promocji, podczas tego niezwykle kasowego wydarzenia, skorzystało także All Elite Wrestling. Oczywiście Dynamite było promowane podczas reklamówek TNT, a do tego AEW zamieściło swoją reklamę w oficjalnym, papierowym programie Super Bowl.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.