wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Czy dojdzie do starcia głównych mistrzów Impact Wrestling i AEW?, Kenny Omega na najbliższym IW, Omega vs. Janela na AEW Dynamite, Vince McMahon odsyła zawodników na treningi, Goldberg o planach względem zakończenia kariery, Status EC3 w Ring of Honor, Rusza NXT India, Noworoczne SmackDown na żywo?, Przyszłotygodniowe SmackDown na Fox Sports 1 + walka mistrzowska na ten odcinek
Dodano: 12-12-2020, 14:29
Według informacji PWInsidera, Impact Wrestling i All Elite Wrestling planują przygotowanie potyczki swoich głównych mistrzów. Rich Swann ma zatem zmierzyć się z Kennym Omegą, natomiast taki pojedynek miałby się odbyć już w 2021 roku.

Tymczasem Impact Wrestling potwierdziło, że AEW World Champion Kenny Omega, pojawi się podczas najbliższego odcinka ich tygodniówki.

A pozostając jeszcze w temacie Omegi, zaproponował on, aby Joey Janela zmierzył się z nim podczas przyszłotygodniowego Dynamite, w związku z tym, że Joey nie miał szansy wystąpić w turnieju AEW World Title Eliminator. Co więcej, ma to być starcie na zasadach No DQ. Jeśli Janela pokona Omegę, ma otrzymać walkę mistrzowską.

Pojawiły się doniesienia, że Vince McMahon odesłał część zawodników z głównych rosterów na treningi w Performance Center, gdyż jest niezadowolony z ich postawy w ringu. W grupie tej przeważają osoby o dużej posturze. W gronie tym mieli się znaleźć Keith Lee, Otis, Dabba-Kato, Mace z Retribution czy Omos, odgrywający rolę ochroniarza AJ Stylesa. Osoby te mają odbyć dwa treningi szkoleniowe w tygodniu, prowadzone przez Adama Pearce’a i Drew Gulaka. O ile część przypadków można zrozumieć, na pewno dziwi obecność w tym gronie Keitha Lee, który jest bardzo ceniony za swoją postawę w ringu. Pojawiły się spekulacje, że oddelegowano go do tej grupy w dużej mierze w związku z tym, iż po prostu pasował sylwetką do profilu osób odesłanych na treningi.

W rozmowie z „Bleacher Report” Goldberg dość dyplomatycznie odpowiedział na pytanie czy zamierza zakończyć karierę w 2023 roku, gdy wygaśnie jego obecna umowa z WWE. Goldberg stwierdził, że ma 53 lata, a wkrótce skończy 54 i pewnych rzeczy nie jest w stanie przeskoczyć i już teraz wie, iż nie jest taką osobą jak kiedyś. Czuje się jednak dobrze i zamierza występować dopóki będzie w tak dobrej formie. Nie sądzi zatem, że niedługo odwiesi buty na kołek, ale z drugiej strony, raczej nie widzi też siebie w ringu w wieku 60 lat.

„Fightful Select” informuje, że po wycofaniu EC3 z Final Battle, można się mimo wszystko spodziewać, iż zawodnik wróci do ROH w 2021 roku, aby dokończyć historię z Jay’em Briscoe. Współpraca EC3 z ROH jest póki co krótkoterminowa i miała się zakończyć po Final Battle, lecz w związku z obecną sytuacją, EC3 pooglądamy w ROH trochę dłużej.

WWE kontynuuje międzynarodową ekspansję, tym razem z NXT India. Brand w Indiach będzie tworzony podobnie do tego w Wielkiej Brytanii. Pierwsze nagrania mają się odbyć w styczniu, a projekt ma wystartować od 8-osobowego turnieju. Program będzie nadawany w tamtejszej telewizji i prawdopodobnie na WWE Network.

„POST Wrestling” donosi, że noworoczny odcinek SmackDown ma odbyć się na żywo. Wspominałem już jakiś czas temu, że WWE planuje nagrać wcześniej epizod wypadający 25 grudnia, natomiast federacja nie zastosuje podobnej taktyki w kolejnym tygodniu, zatem roster SmackDown musi być przygotowany do pracy 1 stycznia 2021 roku.

Podczas wczorajszej transmisji potwierdzono, że przyszłotygodniowe SmackDown będzie emitowane na Fox Sports 1, gdyż na kanale FOX pokazany zostanie mecz Pac-12 Championship. Oznacza to oczywiście emisję SmackDown na kanale o znacznie mniejszym zasięgu, co z pewnością będzie widoczne w rezultacie oglądalności.

Na przyszłotygodniowy odcinek SmackDown zapowiedziano walkę tag teamową: Street Profits vs. Dolph Ziggler & Robert Roode. Stawką pojedynku będzie mistrzostwo tag teamowe SmackDown.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.