wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Dlaczego WWE zdecydowało się na wprowadzenie RAW Underground?, Federacja powróci do koncepcji sprawdzonych z ery Attitude?
Dodano: 05-08-2020, 13:26
„Cageside Seats” informuje, że wskutek ostatnich rozmów z inwestorami i przedstawicielami stacji telewizyjnych, Vince McMahon zmienił nieco podejście do programów i ustalił sporo zmian. Wszystko ma na celu podbudowanie oglądalności, która w czasie pandemii jeszcze spadła, doprowadzając choćby do bardzo słabych wyników w przypadku RAW. Według tego źródła McMahon miał zapowiedzieć pewien powrót do podejścia z lat 90-tych i Attitude Ery, co ma być odzwierciedlone w nieco ostrzejszym produkcie (choć wciąż w dotychczasowych ramach wiekowych), a przede wszystkim w większej liczbie stajni. Tamte czasy słynęły z wielu zróżnicowanych grup i podobnie ma być teraz w programach WWE – stąd w ostatni poniedziałek zaprezentowano kolejną, tajemniczą stajnię, która jak wspomniałem wcześniej, została nazwana Retribution.
Na RAW funkcjonują już grupy pod banderą MVP czy Setha Rollinsa i możemy oczekiwać kolejnych tego typu decyzji. Federacja chce powrócić do polityki skupiania się na storyline’ach i opowiadaniu historii, a być może mniej na samych kwestiach atletycznych, gdyż ratingi pokazują, że nawet dobre walki, lecz mało wypromowanych i wyrazistych postaci, nie przekładają się na oglądalność na dużych stacjach telewizyjnych. Szef WWE ma być zdania, że wielu nowym gwiazdom brakuje charyzmy osób z dawnych pokoleń, dlatego łatwiej „wydobyć” z nich coś charakterystycznego właśnie w grupach, gdy każdy może dołożyć po prostu jakiś element od siebie.

Portal „The Inquisitr” dodaje, że kroki związane z tworzeniem kolejnych grup i delikatnym podostrzaniem programów, mają być również powiązane z chęcią odbudowy widowni w młodszych grupach wiekowych, w szczególności w kategorii 18-34. WWE było popularne wśród osób w tym wieku w czasach Attitude Ery, lecz utraciło większość tych widzów po przejściu na PG. Aktualnie WWE osiąga dość stabilne wyniki wśród starszych widzów, natomiast spadające ratingi są skutkiem głównie utraty młodszej widowni, więc odbudowanie tej kategorii może być kluczem do poprawy ogólnej sytuacji.

„Sportskeeda” podaje, że w związku z wymaganiami dotyczącymi poprawy oglądalności wystosowanymi przez stacje, Vince McMahon miał zarządzić burzę pomysłów na nowości w programach, które mogłyby być czymś innym i świeżym, co przyciągnie widzów oraz pozwoli ich zatrzymać. Możemy zatem oczekiwać, że w WWE TV pojawi się teraz trochę eksperymentowania – część pomysłów może się pojawiać i szybko znikać, lecz te, które wzbudzą zainteresowanie, pozostaną na dłużej. Jedną z nowych koncepcji ma być storyline z grupą Retribution, która prawdopodobnie będzie nastawiona anarchistycznie i póki co będziemy oglądać więcej ich segmentów w stylu tego co wydarzyło się na ostatnim RAW, a mniej samych akcentów czysto wrestlingowych. Jednym z tych eksperymentalnych pomysłów jest też oczywiście RAW Underground. Póki co koncepcja wywołała różne głosy, zarówno pozytywne, jak i negatywne, lecz na pewno jest o niej głośno, a na tym bardzo zależy teraz WWE. Federacja liczy, że takie mniej typowe dla WWE wstawki, pozwolą w dłuższym wymiarze wprowadzić większe zróżnicowanie do programów i wpłyną na poprawę rezultatów oglądalności.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.