wrestling wwe tna ecw


Trzeba przyznać, że Miz równie długo utrzymuje kontrakt Money in the Bank, jak się w naszej Sondzie. Sęk w tym, że są już inne, ciekawsze tematy, jak na przykład WrestleMania, czy wyniki Royal Rumble. Póki co, tak głosowaliście na reakcję Pana Money in the Bank.
SONDA
Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?
Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE (258) 19%
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal (63) 5%
Tak, ale przegra walkę mistrzowską (347) 26%
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii. (303) 23%
Utraci walizkę. (375) 28%

Łącznie oddano 1346 głosów

Wyskakujemy w Drogę na WrestleManię, więc zmieniamy także temat na związany z WrestleManią oraz wspomnianym Royal Rumble. Chodzi o Edge'a oraz wybór tytułu, o który zawalczy na "Najwspanialszej Scenie ze Wszystkich".


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Edge o tym czy wiedział o powrocie Christiana na ring, Drew McIntyre odpowie Sheamusowi na RAW, Wstępna oglądalność SmackDown, Przyspieszone tapingi Impact Wrestling, Były gracz NFL został na chwilę mistrzem WWE 24/7, Więcej o kulisach zwolnienia Steve'a Cutlera z WWE
Dodano: 07-02-2021, 11:23
W rozmowie ze „Sporting News” Edge zdradził, że Christian otrzymał zielone światło od lekarzy względem powrotu na ring już parę miesięcy temu, a on był jedną z dosłownie kilku osób, które o tym wiedziały. Edge wspomniał natomiast, że do piątku przed PPV nie wiedział, iż Christian ma wystąpić w Royal Rumble Matchu. W tym akurat czasie był natomiast dogadany na to, że przyjedzie do niego i zostanie na parę dni, więc skończyło się na tym, że wspólnie dotarli na Florydę na czas Royal Rumble.

WWE poinformowało, że podczas najbliższego RAW, WWE Champion Drew McIntyre odniesie się do sytuacji z Sheamusem. Przypomnę, że w poprzednim odcinku Sheamus odwrócił się od McIntyre’a, domagając się walki mistrzowskiej, a Drew przystał na propozycję takiego pojedynku.

Wstępne informacje o oglądalności SmackDown wskazują na 2.126 miliona widzów, przy ratingu 0.6 w grupie wiekowej 18-49. Klasycznie ostateczne i skorygowane liczby poznamy za parę dni. Przypomnę, że w przypadku poprzedniego odcinka ostatecznie oglądalność wyniosła 2.228 miliona widzów.

„Fightful Select” podaje, że Impact Wrestling zaplanowało kolejne nagrania szybciej niż się spodziewano i tapingi odbędą się już w terminie od 9 do 11 lutego. Ponoć można oczekiwać pojawienia się paru osób nie związanych obecnie z IW – być może będą to jakieś powroty i debiuty, ale mogą się pojawić i kolejne osoby z AEW.

Wczoraj doszło do chwilowej zmiany mistrza WWE 24/7, a tytuł zgarnął były zawodnik NFL, Doug Flutie. Doszło do tego w trakcie programu pokazywanego na ESPN, będącego częścią świętowania weekendu Super Bowl. Warto zaznaczyć, że później R-Truth odzyskał tytuł i ponownie to on jest mistrzem.

Kolejne źródła potwierdzają, że do zwolnienia Steve’a Cutlera z WWE przyczynił się pozytywny test na COVID-19, ale nie chodziło tu o sam fakt tego, iż Cutler złapał koronawirusa, lecz to w jaki sposób do tego doszło. Okazuje się, że w styczniu Cutler i jego partnerka, zawodniczka Impact Wrestling Deonna Purrazzo, otrzymali pozytywne testy na COVID-19, a mieli się zarazić podczas imprezy sylwestrowej na którą się wybrali.
Vince McMahon miał być wściekły na nieodpowiedzialne zachowanie Cutlera, zwłaszcza po tym jak obiecał m.in. Romanowi Reignsowi czy Goldbergowi i kilku innym osobom z WWE, iż będą zachowywać jak najlepsze procedury bezpieczeństwa z myślą o zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa choćby na tapingach. Pracownicy WWE mieli oczywiście luźniejszy okres świąteczno-noworoczny, ale proszono ich, żeby unikali dużych imprez z osobami z zewnątrz. Po tym jak Cutler zignorował to i poszedł na imprezę sylwestrową, a potem przed tapingami SmackDown okazało się, iż ma koronawirusa, szef WWE był wściekły na brak odpowiedzialności zawodnika, a wobec jego niezbyt wysokiej pozycji w rosterze, zadecydowano o zwolnieniu.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?

Mistrzostwo WWE
Mistrzostwo Universal
Mistrzostwo NXT
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.