wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.





WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00



Co było decydujące w kontekście ostatnich zwolnień z WWE?, WWE ogłosiło tour poświąteczny, SANADA zawalczy na gali DEFY, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage Grand Slam
Dodano: 22-09-2023, 18:18
„Wrestling Observer Newsletter” podaje, że kluczem w ostatnich zwolnieniach w WWE były relacje „zarobki-przydatność”, żeby nie żegnać zbyt dużo osób, a głównie takie, które zarabiały za dużo względem tego co mają i będą mieli do zaoferowania w kontekście programów RAW i SmackDown. Dolph Ziggler i Shelton Benjamin to weterani, ale rzadko wykorzystywani, a pobierający relatywnie duże wynagrodzenia, a do tego ich trwające umowy i tak były raczej ostatnimi w WWE, stąd zrezygnowano z ich usług. W przypadku Mustafy Ali’ego i Dany Brooke rozpatrywano to, że ostatnio korzystano z nich głównie przy NXT, podczas gdy poziom ich zarobków odpowiada midcardowym osobom z RAW i SmackDown. Ostatecznie z tego względu zrezygnowano też z Eliasa i Maximum Male Models, którzy ostatnio nie byli w ogóle wykorzystywani, a też mieli kontrakty gwarantujące przyzwoite pieniądze. W kontekście tych osób uwzględniono również to, że władze WWE nie widziały zbytnio szansy by ktokolwiek z nich odegrał jeszcze jakąś istotniejszą rolę w głównych rosterach WWE.

WWE ogłosiło mały tour poświąteczny, który potrwa od 26 do 29 grudnia i zakłada po dwie gale dziennie. 26 grudnia federacja odwiedzi Baltimore i odbędzie się tradycyjny, bożonarodzeniowy event w Madison Square Garden w Nowym Jorku. 27 grudnia odbędą się gale w Bostonie i Detroit, 28 grudnia w Montrealu i Houston, a 29 grudnia w Toronto i Las Vegas. Dodatkowo 30 grudnia odbędzie się jeszcze jeden live event w Inglewood. Rostery będą miały w tym roku wolne w sylwestra, natomiast 1 stycznia roster RAW zaliczy noworoczny odcinek na żywo z Pechanga Areny w San Diego.

DEFY Wrestling ogłosiło, że na ich gali z 27 października w Seattle pojawi się IWGP World Heavyweight Champion, SANADA, który znajdzie się w akcji, ale na razie nie potwierdzono kto będzie jego rywalem.

Zapowiedź SmackDown:
- Rey Mysterio & Santos Escobar vs. Street Profits
- IYO SKY stanie w obronie WWE Women’s Championship przeciwko Asuce
- ponownie pojawi się John Cena.


Dzisiejsze Rampage to odcinek specjalny Grand Slam, który potrwa dwie godziny, a zobaczymy w nim:
- Santana vs. Bear Boulder
- Orange Cassidy, Kris Statlander & Hook vs. Anna Jay, Matt Menard & Angelo Parker
- Darby Allin & Sting vs. Luchasaurus & Christian Cage
- Julia Hart vs. Skye Blue
- #1 Contender’s for ROH Tag Team Championship: The Kingdom vs. The Hardys vs. Best Friends vs. The Righteous
- AEW Trios Championship: The Acclaimed & Billy Gunn vs. Dark Order
- ROH Six-Man Tag Team Championship: Mogul Embassy vs. Hangman Page & Young Bucks.


-------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.



9. grudnia 2023


30. grudnia 2023



4. listopada 2023


18. listopada 2023




WWE Universal



WWE Świata Wagi Ciężkiej



AEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.