wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE osiągnęło krótkoterminowe porozumienie z Hulu, Oglądalność AEW Collision, Jimmy Jacobs wrócił do ROH, Oglądalność RAW, Jade Cargill po debiutanckim treningu w WWE Performance Center, Sprzeczne teorie dotyczące pauzy Sereny Deeb w AEW, Impact Wrestling przywróci Throwback Throwdown, Omówienie wydarzeń z NXT i aktualna karta gali NXT No Mercy
Dodano: 27-09-2023, 09:50
PWInsider donosi o krótkoterminowym przedłużeniu współpracy WWE z Hulu, na mocy której programy federacji pozostaną na platformie przez nadchodzących kilkanaście dni. Obie strony negocjują w międzyczasie warunki nowej umowy. Wspomniane porozumienie sugeruje, że podmioty są raczej bliskie dogadania się w sprawie kolejnego kontraktu.

Oglądalność ostatniego AEW Collision wyniosła 562 tysiące osób przy ratingu 0.18 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując wzrosty względem 467 tysięcy widzów i ratingu 0.15 sprzed tygodnia.

Ring of Honor ogłosiło, że podczas najnowszego odcinka ich tygodniówki do ringu tej federacji powróci Jimmy Jacobs, który zmierzy się z Shanem Taylorem. Będzie to pierwsza walka Jacobsa w ROH od 2015 roku.

Oglądalność ostatniego RAW to 1.465 miliona widzów przy ratingu 0.43 w grupie wiekowej 18-49. Widownia jest lepsza niż tydzień temu, gdy było to 1.331 miliona oglądających, podczas gdy rating spadł akurat odrobinę z poziomu 0.44.

Po oficjalnym podpisaniu kontraktu z WWE, Jade Cargill zameldowała się wczoraj w ośrodku szkoleniowym WWE Performance Center w Orlando. Zawodniczka odbyła pierwszą sesję treningową z grupą adeptów, która obejmowała także zajęcia w ringu.


Serena Deeb nie występuje w AEW od października ubiegłego roku, co wywołuje spekulacje wśród fanów odnośnie jej statusu. „Fightful Select” donosi, że za kulisami AEW krążą dwie teorie odnośnie pauzy tej zawodniczki. Jedna sugeruje, że ta zmaga się z jakąś poważną kontuzją i stara się o to, żeby lekarze dopuścili ją z powrotem do ringu. Druga wersja sugeruje jednak, że absencja Sereny nie ma żadnego podłoża zdrowotnego, a dyscyplinarne. Ponoć Deeb mocno pokłóciła się z władzami AEW, zarzucając federacji ograniczanie jej czasu antenowego i to informując ją o tym w zasadzie, gdy przychodziła już do ringu. Ponoć Serena głośno sprzeciwiała się na zapleczu takiemu traktowaniu i zaliczyła otwartą kłótnię z Tonym Khanem, a spięcie było na tyle poważne, że AEW miało wycofać Serenę z telewizji. W tej chwili trudno powiedzieć która wersja pokrywa się ze stanem faktycznym.

Impact Wrestling poinformowało o powrocie koncepcji Throwback Throwdown. Czwarta już gala z tego cyklu odbędzie się 11 listopada w Toronto. Koncept ten zakłada wcielenie się obecnych członków rosteru w postaci gwiazd lat 80-tych z fikcyjnej federacji IMPACT Provincial Wrestling Federation. Potwierdzono na ten moment, że podczas gali wystąpią: Eddie Edwards jako Colt McCoy, Josh Alexander jako Tim Burr, Moose jako DJ2Large, Jordynne Grace jako „Rough Rider” Gerogia Cobb, Rich Swann jako Rapid Delivery Pete, Ace Austin jako Rip Rayzor czy Gia Miller jako Rusty Iron. Materiały nagrane do tego wydarzenia ukażą się potem w ramach tygodniówki IW.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Na starcie tego odcinka doszło do finału trwającego w ostatnich tygodniach turnieju NXT Global Heritage Invitational. Rozgrywkę wygrał Butch, który pokonał w finale Joe Coffey’a. Oznacza to jednocześnie, że Butch został nowym pretendentem do trofeum NXT Heritage Cup i zawalczy o nie z Noam Darem 30 września na gali No Mercy.

Do karty tego wydarzenia trafiła też nowa walka o NXT North American Championship. Przypomnę, że oryginalnie na gali miało dojść do walki Dominika Mysterio z Mustafą Alim, ale w międzyczasie ten drugi został zwolniony z WWE. Podczas tego odcinka odbył się Fatal 4-Way, który miał wyłonić nowego rywala dla Dominika, a tym okazał się Trick Williams. Wkrótce potem zapowiedziano dodatkowo, że walka będzie miała sędziego specjalnego w osobie Dragona Lee.

Podczas NXT wyemitowano promo zapowiadające jakąś nową postać w NXT i można się domyślać, że chodzi o Briana Pillmana Jr. W materiale nawiązano do WCW i Cincinnati Bengals, co odnosi się do Briana Pillmana Sr., który pracował dla WCW i grał dla Bengalsów. Pillman Jr. według nieoficjalnych informacji związał się z WWE latem bieżącego roku, choć jego transfer nie był oficjalnie ogłoszony.

Aktualna karta sobotniej gali NXT No Mercy:

Bron Breakker vs. Baron Corbin

NXT Tag Team Championship
Tony D’Angelo & Stacks vs. OTM vs. Creed Brothers vs. Humberto Carillo & Angel Garza

NXT Heritage Cup Championship
Noam Dar vs. Butch

NXT North American Championship
*Sędzia specjalny: Dragon Lee
Dominik Mysterio vs. Trick Williams

Extreme Rules Match
NXT Women’s Championship

Becky Lynch vs. Tiffany Stratton

NXT Championship
Carmelo Hayes vs. Ilja Dragunov


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.