wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Oświadczenie WWE odnośnie statusu AJ Stylesa, Powstanie film o Rockym Johnsonie, Goldberg na najbliższym SmackDown, Spoilery z RAW: powrót po kontuzji, obecność gwiazdy NXT i wyzwanie w kontekście WrestleManii 36, debiut byłego mistrza Cruiserweight na RAW, walka rewanżowa o tytuł na przyszłotygodniowe RAW, walka o WWE Championship na Super ShowDown
Dodano: 04-02-2020, 08:16
WWE wydało jedynie krótkie oświadczenie odnośnie AJ Stylesa, potwierdzając jego uraz zwichniętego barku i informując, że były mistrz WWE wypada z akcji na czas nieokreślony. Przypomnę, że z dotychczasowych wieści wynika, iż uraz Stylesa raczej nie wymusi jego absencji na WrestleManii i AJ prawdopodobnie powróci do akcji w marcu, o ile na etapie rehabilitacji nie pojawią się żadne komplikacje.

Pomimo śmierci Rocky’ego Johnsona, trwają prace nad filmem biograficznym dotyczącym jego osoby. Produkcja ma być zatytułowana „Ring King”, a przygotowania do filmu rozpoczęły się w 2018 roku. Nad filmem pracują bracia Jonathan i Justin Gajewski, którzy przyznali w rozmowie z „THR”, że choć byli wstrząśnięci śmiercią Johnsona, to z jego rodziną ustalili, iż film powstanie zgodnie z planem.

Na najbliższe SmackDown została zapowiedziana obecność WWE Hall of Famera, Goldberga. Ten ostatni raz wystąpił na SummerSlam 2019, pokonując Dolpha Zigglera. Jak wiadomo, pod koniec lutego czeka nas kolejna gala w Arabii Saudyjskiej, zatem możliwe, iż obecność Goldberga jest związana z ewentualną walką na Super ShowDown. Jesteśmy już także w okresie „Road to WrestleMania”, więc można się spodziewać, iż w nadchodzących tygodniach w WWE będzie panowała zasada „wszystkie ręce na pokład” i można oczekiwać obecności na galach wielu dużych gwiazd.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
|
Podczas wczorajszego RAW po kontuzji powróciła Ruby Riott, która zjawiła się po walce Lany z Liv Morgan. Ruby zaatakowała swoją byłą podopieczną z Riott Squad, a więc Morgan, pozostawiając ją potem także na pastwę sfrustrowanej po porażce Lany. Ruby pauzowała od maja 2019 roku, po tym jak musiała się poddać podwójnej operacji ramion.

Potwierdzają się wieści o tym, że Charlotte Flair, jako zwyciężczyni Royal Rumble Matchu, prawdopodobnie zawalczy na WrestleManii 36 o NXT Women’s Championship. Podczas RAW zjawiła się Rhea Ripley, która skonfrontowała się z Flair, sugerując, że ta pokonała już Becky Lynch czy Bayley, ale nigdy nie wygrała z nią. Wyzwała też niejako Charlotte do tego, żeby ta wybrała ją w kontekście walki na WM. Charlotte opuściła RAW bez słowa, natomiast wkrótce zapowiedziano jej obecność w najbliższym NXT, gdzie Charlotte ma odpowiedzieć na wyzwanie Ripley.Pod nieobecność Andrade, spowodowaną jego zawieszeniem, WWE znalazło nowy plan na Zelinę Vegę, która sprowadziła na RAW debiutującego w głównym brandzie Angela Garzę. Podczas RAW skonfrontował się on z Humberto Carillo i Reyem Mysterio.

Becky Lynch przystała na propozycję Asuki i na przyszłotygodniowe RAW ustalono jeszcze jeden pojedynek tej dwójki o RAW Women’s Championship.

W walce wieczoru RAW, Ricochet triumfował w Triple Threat Matchu z Sethem Rollinsem i Bobbym Lashleyem. Jest to ważne zwycięstwo, gdyż stawką była walka o WWE Championship na gali Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej, 27 lutego. Tym samym na rzeczony event oficjalnie zapowiedziano starcie Brocka Lesnara z Ricochetem o mistrzostwo WWE. Po walce na RAW, Lesnar zjawił się szybko w ringu i zaatakował swojego kolejnego rywala.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.