wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


WrestleMania 36 będzie finalnie 2-dniowym eventem i odbędzie się w sobotę 4 kwietnia oraz niedzielę 5 kwietnia. Gospodarzem wydarzenia ma być Rob Gronkowski. Całość odbędzie się nie tylko w WWE Performance Center, ale też innych obiektach.

"The British Bulldog" Davey Boy Smith i Jushin "Thunder" Liger uzupełnili stawkę 2020 WWE Hall of Fame. Wcześniej w tegorocznej klasie znajdowali się już nWo, Batista, The Bella Twins i JBL. Po odwołaniu wydarzeń z weekendu WrestleManii 36 w Tampie, ceremonia odbędzie się prawdopodobnie później w tym roku. Spekuluje się o gali HoF w dniach przed SummerSlam.

Rob Gronkowski związał się kontraktem z WWE. Ma on być zawodnikiem i będzie zaliczał sporadyczne występy w ramach roli part-timera. 30-latek ma polskie korzenie ze strony ojca. Gronkowski do 2019 roku występował w NFL, gdzie mógł się pochwalić trzema triumfami w Super Bowl. Obecnie pracuje też jako analityk dla Fox Sports.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE przedłużyło współpracę z Mars Incorporated, WWE wpłynęło na rozstanie Davida Starra z wXw?, AEW zadebiutuje w dwóch kolejnych miastach, Undertaker pojawi się na dzisiejszym RAW w celu zatwierdzenia walki na WrestleManię?, Zapowiedź RAW
Dodano: 09-03-2020, 18:32
WWE potwierdziło przedłużenie współpracy z Mars Incorporated. W związku z tą umową marki znajdujące się pod brandem korporacji Mars, będą tytularnymi sponsorami nadchodzących gal WWE. Oznacza to między innymi, iż Snickers po raz piąty będzie sponsorem WrestleManii (oprócz tego także gali Extreme Rules 2020). Sponsorem tegorocznej hali Hell in a Cell będzie inna marka z tej grupy, a więc Skittles.
Przy okazji przedłużenia współpracy ogłoszono, że nagrane zostaną trzy nowe reklamy Snickersa z udziałem gwiazd WWE, które zostaną wyemitowane 23 marca podczas RAW, 27 marca podczas SmackDown i wreszcie w trakcie WrestleManii 36 na WWE Network.

Dave Meltzer wywołał spekulacje wypowiedzią w „Wrestling Observer Radio”, w której zasugerował, że to WWE wpłynęło na rozstanie Davida Starra z wXw. Są to informacje tylko od Meltzera i nie potwierdzone przez żadne inne źródło, więc należy je traktować z dystansem. Nie jest natomiast tajemnicą, że WWE ma pewien wpływ na wXw, w zamian za co udostępnia im na gale zawodników z NXT czy NXT UK. Sam Starr ma z kolei bardzo nie po drodze z WWE, które krytykował za to, iż federacja miesza się w sceny niezależne w różnych krajach, co jego zdaniem rujnuje te lokalne sceny. Dodatkowo podczas gali OTT WrestleRama 3 doszło do incydentu, w którym Starr umyślnie stanął na WWE UK Championship, gdy jego rywalem był WALTER. Ten spot nie był skonsultowany i zatwierdzony przez WWE, a federacja była wściekła za takie działanie i od tej pory nie chce mieć do czynienia ze Starrem, próbując wyrzucić go także z gal innych federacji, oczywiście tych na które mają pewien wpływ.

AEW poinformowało o debiutanckich galach w dwóch kolejnych miastach. 6 maja po raz pierwszy zawitają z Dynamite do Nowego Orleanu (gala odbędzie się w Lakefront Arenie). Tydzień później, a więc 13 maja, Dynamite zadebiutuje w Santana Ana Star Center w Rio Rancho, które znajduje się w stanie Nowy Meksyk.

Według PWInsidera, po występie na Elimination Chamber, Undertaker ma się pojawić także na dzisiejszym RAW, co prawdopodobnie poskutkuje oficjalnym ogłoszeniem jego walki z AJ Stylesem na WrestleManii 36. Pojawiają się jeszcze spekulacje, że WWE może się zdecydować na zabookowanie Takera w walce wieloosobowej, gdyż federacja nie jest pewna jego formy fizycznej, a wariant ze starciem tag teamowym dobrze sprawdził się choćby w zeszłym roku na Extreme Rules. W takiej sytuacji na WrestleManii mógłby się odbyć Handicap Match: Aleister Black & Undertaker vs. AJ Styles, Luke Gallows & Karl Anderson.

WWE nie opublikowało na razie pełnej zapowiedzi dzisiejszego RAW, lecz można oczywiście oczekiwać rozwoju wydarzeń po wczorajszej gali Elimination Chamber. Wkraczamy już również na ostatnią prostą do odbywającej się na początku przyszłego miesiąca WrestleManii 36. Jedyną potwierdzoną atrakcją na dzisiejsze RAW jest powrót Edge’a.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
5. kwietnia 2020Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Goldberg
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Shayna Baszler

Mistrzostwo Kobiet NXT
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair

Undertaker
vs
AJ Styles

John Cena
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Kevin Owens
vs
Seth Rollins
8. marca 2020


Elimination Chamber
o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW
Shayna Baszler
pokonała
Natalyę
Liv Morgan
Asukę
Ruby Riott
Sarę Logan

Elimination Chamber o mistrzostwo tag teamów SmackDown
Miz i Morrison
pokonali
The New Day
The Usos
Heavy Machinery
Lucha House Party
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match 3-1

Sami Zayn
w drużynie z
Shinsuke Nakamurą
i Cesaro
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

No Disqualification Match
Aleister Black
pokonał
AJ Stylesa

Tag Team Match
Kick-off

The Viking Raiders
pokonali
Curta Hawkinsa
i Zacka Rydera
1. marca 2020


AEW World Championship 
John Moxley
pokonał
Chrisa Jericho

AEW Tag Team Championship 
Kenny Omega
i Adam Page
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's Championship 
Nyla Rose
pokonała
Kris Statlander


Pac
pokonał
Cassidy'ego


MJF
pokonał
Cody'ego

Darby Allin
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Jake Hager
pokonał
Dustina Rhodesa

Tag Team Match
Dark Order
pokonali
SCU


Tag Team Match
Pre-show

Dr. Britt Baker D.M.D.
i Penelope Ford
pokonały Riho i Yukę Sakazaki
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.