wrestling wwe tna ecw


Trzeba przyznać, że Miz równie długo utrzymuje kontrakt Money in the Bank, jak się w naszej Sondzie. Sęk w tym, że są już inne, ciekawsze tematy, jak na przykład WrestleMania, czy wyniki Royal Rumble. Póki co, tak głosowaliście na reakcję Pana Money in the Bank.
SONDA
Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?
Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE (258) 19%
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal (63) 5%
Tak, ale przegra walkę mistrzowską (347) 26%
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii. (303) 23%
Utraci walizkę. (375) 28%

Łącznie oddano 1346 głosów

Wyskakujemy w Drogę na WrestleManię, więc zmieniamy także temat na związany z WrestleManią oraz wspomnianym Royal Rumble. Chodzi o Edge'a oraz wybór tytułu, o który zawalczy na "Najwspanialszej Scenie ze Wszystkich".


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Co Super Bowl może oznaczać dla WWE - federacja zastosuje rozwiązanie z dodatkowymi tekturowymi wizerunkami fanów?, Wydarzenia niezależne podczas weekendu WrestleManii, Status zdrowotny Terry'ego Funka, Zapowiedź RAW
Dodano: 08-02-2021, 21:18
Za nami Super Bowl, które w tym roku miało pewien wymiar i dla fanów wrestlingu, gdyż był to event niejako przecierający szlaki dla tegorocznej WrestleManii, która też odbędzie się na Raymond James Stadium i na obiekt ma być wpuszczona publiczność. Po wielkim meczu nie brakuje kontrowersji i pojawiło się trochę krytyki, że ludzi na stadionie mogło być jednak zbyt wiele. Część obecnej tam publiczności stanowili zaszczepieni już medycy, lecz oczywiście według aktualnej wiedzy takie osoby wciąż mogą przekazywać wirusa na innych. Do tego w mediach społecznościowych nie brakuje i uwag, że mimo obowiązku noszenia masek część fanów zdejmowała je choćby na poczet zdjęć, co widać było i przykładowo po zdjęciu Chrisa Jericho, które zamieściłem rano. Nie mniej mimo wszelkich dyskusji Super Bowl przetarło szlaki i WWE niemal na pewno dostanie zgodę na organizację WrestleManii przynajmniej przy podobnym obłożeniu, czyli około 25 tysięcy fanów.
Warto wspomnieć, że na Super Bowl zastosowano jeszcze dodatkowe zagranie i pomiędzy rozdzielonymi fanami nie widzieliśmy pustych krzesełek, lecz tekturowe wizerunki fanów, którzy nie dostali biletów, lecz za 100 dolarów mogli zakupić możliwość umieszczenia takiego papierowego wizerunku ich osoby na stadionie. Jak sugeruje „WrestleVotes”, początkowo WWE całkowicie odrzucało możliwość takiego rozwiązania, ale ponoć włodarze federacji byli pod wrażeniem tego jak wyglądało to na Super Bowl i trwa dyskusja, żeby zastosować jednak podobny wariant na WrestleManii.

Okazuje się, że po tym jak WWE ogłosiło, iż WrestleMania 37 odbędzie się w bardziej normalnym trybie, także federacje niezależne postanowiły w tym roku skorzystać z weekendu WrestleManii. IWTV zapowiedziało, że od 8 do 10 kwietnia w Tampie odbędą się gale pod nazwą „Showcase of the Independents”, a wezmą w nich udział przedstawiciele m.in. Action Wrestling, ICW No Holds Barred, Beyond, Southern Underground Pro i Pit Fighter X.

Dustin Rhodes wywołał sporo niepokoju u fanów pisząc wczoraj, że jest po rozmowie telefonicznej z Terrym Funkiem i prosi o modlitwę za jego osobę, gdyż Funk zmaga się ze sporym bólem. PWInsider informuje, że fani Funka mogą odetchnąć, gdyż na szczęście nie chodzi o coś co zagrażałoby jego życiu. Terry cierpi z powodu problemów z biodrem i to jest źródłem jego bólu. Legendzie pozostaje oczywiście życzyć zdrowia, lecz na szczęście nie należy oczekiwać w niedługim czasie kolejnych w ostatnim okresie tragicznych wieści.

Zapowiedź RAW:
- Drew McIntyre zmierzy się z Randym Ortonem w Non-Title Matchu
- WWE Champion odpowie również na ostatnie czyny Sheamusa
- Charlotte Flair skonfrontuje się z Lacey Evans.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?

Mistrzostwo WWE
Mistrzostwo Universal
Mistrzostwo NXT
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.