wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Shawn Michaels i Triple H stoją za pushem Jordana Devlina i Ilji Dragunova, Kontuzja Kalisto, Kolejny zawodnik z rosteru RAW zawieszony?, Dwie nowe walki na ROH Past vs. Present, Pierwszy pojedynek na ROH 18th Anniversary PPV, Więcej szczegółów odnośnie nawiązania współpracy przez MLW i Dragon Gate
Dodano: 04-02-2020, 13:43
„Wrestling Observer” informuje, że do pushu Jordana Devlina miał się przyczynić w dużej mierze Shawn Michaels, który jest obecnie odpowiedziany za NXT UK. Z tego względu Devlin zdobył tytuł Cruiserweight na Worlds Collide i teraz ma się pojawiać nie tylko w brytyjskim brandzie, ale też w amerykańskim NXT.
Z kolei Alex McCarthy z „TalkSPORT” dodaje, że podczas weekendu Royal Rumble usłyszał od swoich źródeł z WWE, iż Triple H jest z kolei ogromnym fanem Ilji Dragunova. Ponoć Hunter upatruje w nim materiału na dużą gwiazdę i także możliwe jest jego przejście z NXT UK do NXT.

„Pro Wrestling Sheet” informuje, że Kalisto jest obecnie wyłączony z akcji z powodu zwichniętego barku, którego to urazu nabawił się prawdopodobnie w grudniu, podczas jednego z live eventów. Uraz nie wymagał operacji, lecz miał wyglądać trochę gorzej niż choćby w przypadku AJ Stylesa. Nie do końca wiadomo zatem kiedy Kalisto będzie mógł wrócić na ring. Przypomnę, że w styczniu zawodnik podpisał nowy kontrakt z WWE.

Ostatnio WWE zawiesiło Andrade za naruszenie polityki antydopingowej federacji, a tymczasem pojawiły się wieści, że podobną wpadkę zaliczył Samoa Joe i on także zostanie zawieszony. Według tych informacji sytuacja z ubiegłego tygodnia, gdy Joe został wycofany z walki z podejrzeniem kontuzji, została zaaranżowana żeby wypisać go z telewizji. Joe nie pojawił się na wczorajszym RAW. WWE na razie nie potwierdziło oficjalnie żadnego innego zawieszenia, z wyjątkiem tego dotyczącego Andrade.

Na galę Ring of Honor Past vs. Present, zostały zapowiedziane dwie walki: Doug Williams vs. Jonathan Gresham oraz Xavier vs. Jay Lethal. To trzecia i czwarta walka w karcie, po starciu Homicide’a z Brodym Kingiem i walce tag teamowej: Alex Shelley & Matt Sydal vs. Marty Scurll & Flip Gordon. Gala odbędzie się 14 marca w Sam’s Town Live w Las Vegas.

ROH zapowiedziało też pierwszą walkę na galę 18th Anniversary PPV, która odbędzie się dzień wcześniej, 13 marca, także w Sam’s Town Live w Las Vegas. Jest to starcie o ROH TV Championship, którego Dragon Lee będzie bronił przeciwko Bandido.

PWInsider uzyskał więcej szczegółów w sprawie współpracy MLW z Dragon Gate. Według tego źródła umowa została spisana tydzień temu w poniedziałek, a doszło do tego w Japonii, dokąd udali się przedstawiciele MLW. Rozmowy na temat współpracy trwały natomiast dobrych parę miesięcy, gdyż rozpoczęły się na jesieni ubiegłego roku. MLW pokłada ponoć spore nadzieje we współpracy z Dragon Gate i liczy na to, że wkrótce występy w ich federacji zaliczy Ultimo Dragon.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.