wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


WrestleMania 36 będzie finalnie 2-dniowym eventem i odbędzie się w sobotę 4 kwietnia oraz niedzielę 5 kwietnia. Gospodarzem wydarzenia ma być Rob Gronkowski. Całość odbędzie się nie tylko w WWE Performance Center, ale też innych obiektach.

"The British Bulldog" Davey Boy Smith i Jushin "Thunder" Liger uzupełnili stawkę 2020 WWE Hall of Fame. Wcześniej w tegorocznej klasie znajdowali się już nWo, Batista, The Bella Twins i JBL. Po odwołaniu wydarzeń z weekendu WrestleManii 36 w Tampie, ceremonia odbędzie się prawdopodobnie później w tym roku. Spekuluje się o gali HoF w dniach przed SummerSlam.

Rob Gronkowski związał się kontraktem z WWE. Ma on być zawodnikiem i będzie zaliczał sporadyczne występy w ramach roli part-timera. 30-latek ma polskie korzenie ze strony ojca. Gronkowski do 2019 roku występował w NFL, gdzie mógł się pochwalić trzema triumfami w Super Bowl. Obecnie pracuje też jako analityk dla Fox Sports.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

NJPW i AJPW odwołują kolejne gale, WWE i AEW szykują się do ewentualnego zamknięcia obiektów z powodu koronawirusa - coraz większe zagrożenie weekendu WrestleManii 36?, Triple H objął nowe stanowisko korporacyjne, Jakie odprawy otrzymali Michelle Wilson i George Barrios?, Undertaker na zapleczu RAW + spekulacje dotyczące rodzaju jego walki z AJ Stylesem, WWE Hall of Famer przewiduje zakończenie kariery przez Johna Cenę na WrestleManii 36
Dodano: 10-03-2020, 18:14
NJPW poinformowało, że w związku z dalszymi zaleceniami rządu Japonii odnośnie koronawirusa, przedłużają okres w którym nie będą się odbywały gale tej federacji. Do tej pory odwołano gale do 15 marca, lecz teraz NJPW odwołało resztę eventów New Japan Cup, a więc wszystkie gale do 21 marca. Możliwe, że NJ Cup odbędzie się później w tym roku.
Na podobny ruch do NJPW zdecydowała się inna japońska federacja, a więc All Japan Pro Wrestling (AJPW), która odwołała gale do 22 marca włącznie.

Według „Wrestling Observera” aktualnie także amerykańskie federacje bacznie obserwują rozwijającą się sytuację z koronawirusem i zarówno WWE, jak i AEW, biorą pod uwagę organizowanie nadchodzących gal bez udziału publiczności. Na razie żadne tego typu decyzje nie zapadły, lecz federacje szykują się na ewentualne wprowadzenie takich obostrzeń, jeśli stosowne rekomendacje wydadzą władze USA lub poszczególnych stanów, w których będą odbywały się nadchodzące gale. Oczywiście w przypadku WWE newralgiczną sprawą jest weekend WrestleManii 36, będący gigantycznym przedsięwzięciem, podczas którego do miasta przybywają tysiące fanów z różnych zakątków świata. Na razie WWE przekazało, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem, lecz sytuacja z wirusem jest dynamiczna, co widać po państwach na całym świecie, gdyż w wielu krajach dochodzi już do oficjalnych zakazów organizacji imprez masowych. Jeśli zostanie uznane, że bezpieczeństwo uczestników weekendu WM miałoby być realnie zagrożone, to w grę wchodzą dwa rozwiązania – odwołanie tegorocznej WrestleManii lub przełożenie jej na inny termin.

Okazuje się Paul Levesque (Triple H) przejął w lutym nowe stanowisko korporacyjne w WWE, gdzie pełni teraz rolę Executive Vice President of Global Talent Strategy & Development. Wcześniej od sierpnia 2011 roku Hunter znajdował się oficjalnie na stanowisku Executive Vice President of Talent, Live Events & Creative.

Przy okazji sprawozdania dla udziałowców WWE, podano, że George Barrios oraz Michelle Wilson rozstając się z WWE otrzymali odprawy po 1,4 miliona dolarów dla każdej osoby, a do tego bonusowe 176 tysięcy dolarów w ramach premii za rok 2019.

Choć Undertaker nie zjawił się ostatecznie na RAW, to był obecny na zapleczu gali. Być może dogadywane były szczegóły prowadzenia programu zawodnika na WrestleManię 36. Przypomnę, że Taker ma się zjawić na przyszłotygodniowym RAW, by podpisać kontrakt na ewentualny pojedynek z AJ Stylesem. Dzisiaj pojawiły się natomiast spekulacje, że jeśli WWE rzeczywiście doprowadzi do solowej walki Undertakera ze Stylesem w Tampie, to może to być Casket Match, a nie tradycyjny pojedynek.

Ciekawego wywiadu udzielił WWE Hall of Famer, Mick Foley, który stwierdził w rozmowie z „Wrestling Inc”, że jego zdaniem wysoce prawdopodobne jest to, iż walka Johna Ceny na WrestleManii 36 będzie jego definitywnym pożegnaniem z ringiem. Foley stwierdził, że słowa Ceny z jego segmentu na pewno były celowe i podbudowa walki może zmierzać do tego, że będzie to ostatni ringowy akcent Ceny. Zdaniem Foleya, w takiej sytuacji triumf poszedłby oczywiście na konto „Fienda” Braya Wyatta i mógłby mocno podbudować jego pozycję w WWE, gdyby był on zawodnikiem, który na swój sposób zakończy karierę takiej postaci jak Cena.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
5. kwietnia 2020Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Goldberg
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Shayna Baszler

Mistrzostwo Kobiet NXT
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair

Undertaker
vs
AJ Styles

John Cena
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Kevin Owens
vs
Seth Rollins
8. marca 2020


Elimination Chamber
o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW
Shayna Baszler
pokonała
Natalyę
Liv Morgan
Asukę
Ruby Riott
Sarę Logan

Elimination Chamber o mistrzostwo tag teamów SmackDown
Miz i Morrison
pokonali
The New Day
The Usos
Heavy Machinery
Lucha House Party
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match 3-1

Sami Zayn
w drużynie z
Shinsuke Nakamurą
i Cesaro
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

No Disqualification Match
Aleister Black
pokonał
AJ Stylesa

Tag Team Match
Kick-off

The Viking Raiders
pokonali
Curta Hawkinsa
i Zacka Rydera
1. marca 2020


AEW World Championship 
John Moxley
pokonał
Chrisa Jericho

AEW Tag Team Championship 
Kenny Omega
i Adam Page
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's Championship 
Nyla Rose
pokonała
Kris Statlander


Pac
pokonał
Cassidy'ego


MJF
pokonał
Cody'ego

Darby Allin
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Jake Hager
pokonał
Dustina Rhodesa

Tag Team Match
Dark Order
pokonali
SCU


Tag Team Match
Pre-show

Dr. Britt Baker D.M.D.
i Penelope Ford
pokonały Riho i Yukę Sakazaki
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.