wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Timothy Thatcher i Killer Kross oficjalnie w WWE, Aja Perera prawdopodobnie związała się z WWE, Aktualne wieści odnośnie statusu Angela Garzy, Drugie dziecko Kanellisów już na świecie, Oglądalność RAW, Powód absencji Street Profits na RAW, CM Punk i Charlotte Flair na przyszłotygodniowym WWE Backstage, Zawodniczka NXT podda się kolejnej operacji, Walka o Knockouts Championship na przyszłotygodniowe Impact Wrestling
Dodano: 05-02-2020, 07:24
WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. O zakontraktowaniu Thatchera pisałem wczoraj, natomiast Kross był na celowniku WWE od dłuższego czasu i niemal pewne wydawało się, że trafi do WWE, w zasadzie od chwili, gdy rozwiązał swoją umowę z Impact Wrestling.

Tymczasem sprawdzony portal „Squared Circle Sirens” donosi o tym, że kontrakt z WWE podpisała Aja Perera. Jest to zawodniczka, która pracowała dotychczas w SHINE, EVOLVE czy CHIKARA. Była posiadaczką tytułów tag teamowych SHINE, wraz z Big Swole, a więc obecną zawodniczką AEW.

Według aktualnych wieści, debiut Angela Garzy na RAW na razie nie oznacza jego pewnych przenosin do rosteru tego brandu. Garza wciąż jest awizowany jako zawodnik NXT i będzie to podtrzymane w najbliższych tygodniach. WWE sięgnęło po zawodnika w zastępstwie za zawieszonego Andrade. Decyzje odnośnie dalszej przyszłości byłego mistrza Cruiserweight będą podejmowane po powrocie obecnego WWE United States Championa.

Maria i Mike Kanellis powitali na świecie drugie dziecko. 3 lutego urodził się Carver Mars Bennett. Jest to pierwszy syn ten pary, gdyż w 2018 roku urodziła im się córeczka.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 2.268 miliona widzów, odnotowując spadek względem 2.402 miliona osób sprzed tygodnia. Widownia poszczególnych godzin programu była następująca:
+ pierwsza godzina – 2.318 miliona widzów
+ druga godzina – 2.164 miliona
+ trzecia godzina – 2.022 miliona.

Street Profits nie pojawili się w tym tygodniu na RAW, gdyż jeden z członków zespołu dostał w ostatnich dniach wolne od WWE. Angelo Dawkins postanowił skorzystać z urlopu przyznanego przez federację i przebywa obecnie z żoną na Kostaryce.

Przy okazji wczorajszego odcinka WWE Backstage potwierdzono, że w przyszłotygodniowym epizodzie pojawi się CM Punk, a gościem specjalnym z ramienia WWE będzie zwyciężczyni Royal Rumble Matchu, Charlotte Flair.

Trwają problemy zdrowotne Karen Q, która w lipcu ubiegłego roku złamała nogę podczas jednego z live eventów NXT. Zawodniczka poddała się wtedy zabiegowi, a jak się okazuje po 27 tygodniach potrzebna jest kolejna operacja, którą przejdzie dzisiaj. Karen napisała na Twitterze, że można na to patrzeć jak na spowolnienie jej powrotu, lecz dla niej jest to nadzieja na to, iż uda jej się w pełni wyleczyć nogę, dzięki czemu zarówno pod względem mentalnym, jak i czysto fizycznym, będzie mogła wrócić na ring na pełnych obrotach.

Na przyszłotygodniowe Impact Wrestling została zapowiedziana walka o Impact Knockouts Championship, którego Taya Valkyrie będzie bronić przeciwko Jordynne Grace.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.