wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Lokalizacja WrestleManii 36 przesądzona?, Sami Callihan podpisał nowy kontrakt z Impact Wrestling, Walka kobiet na ROH 17th Anniversary, Booker T o relacjach Chrisa Jericho z pracownikami WWE, Jeszcze więcej o zwolnieniu Andersona, Kulisy ostatniego zatrzymania Tammy Sytch, Program o Ricu Flairze na WWE Network?, The Rock na zapleczu RAW, Travel Packages na SummerSlam 2019
Dodano: 26-02-2019, 12:04
Ponoć WWE ustaliło już lokalizację WrestleManii 36 i ogłoszenie w tej sprawie powinno się pojawić w przeciągu kilku tygodni. Z nieoficjalnych wieści wiadomo, że WWE postawi znów na Florydę i tym razem WrestleMania odbędzie się na Raymond James Stadium w Tampie. W ostatnich latach WM dwa razy odbywała się na Florydzie – w 2012 roku w Miami i w 2017 roku w Orlando. Raymond James Stadium pomieści 65-75 tysięcy widzów i w 2021 roku zorganizowane zostanie tam Super Bowl LV.

Impact Wrestling potwierdziło podpisanie nowej, kilkuletniej umowy z Samim Callihanem. Ponoć w tym tygodniu może się pojawić więcej wieści odnośnie przedłużenia obecnych lub podpisania nowych umów przez IW.

Na ROH 17th Anniversary zostało zapowiedziane starcie Mayu Iwatani z Kelly Klein o Women of Honor Championship.

Booker T wspomniał w swoim podcaście, że choć Chris Jericho związał się z All Elite Wrestling i stał się niejako konkurencją dla pracowników WWE, to atmosfera na urodzinach Rica Flaira była bardzo dobra. „Y2J” znakomicie dogadywał się ze wszystkimi, w tym z Triple H’em i nikt nie robił żadnych aluzji do obecnej sytuacji rynkowej.

Pojawiły się doniesienia, iż zwolnienie Arna Andersona negatywnie wpłynęło na morale w szatni WWE, jako że był on jednym z bardziej lubianych pracowników na zapleczu. Od dłuższego czasu napięcie na linii Anderson-Vince McMahon miało rosnąć i podobno już od dłuższego czasu Triple H łagodził sytuację, lecz wreszcie doszło do spięcia, po którym Vince zwolnił Andersona. W kuluarach spekuluje się, że Arn może powrócić do pracy w WWE, gdy emocje nieco opadną. Zobaczymy jednak czy wcześniej Anderson nie zwiąże się z kimś innym, bo chęci jego zatrudnienia w AEW nie ukrywa Cody Rhodes.

PWInsider potwierdził, że powodem zatrzymania Tammy Sytch przez policję ponownie była jazda samochodem pod wpływem alkoholu. To już szósty tego rodzaju wybryk Sytch od 2015 roku. Przy okazji tego zatrzymania Tammy zaliczyła cały szereg wykroczeń: posiadania otwartej butelki alkoholu w pojeździe, spożywania alkoholu w pojeździe, niebezpiecznej jazdy, niezatrzymania się na znaku stopu, jechania pod prąd na jednokierunkowej ulicy i wreszcie prowadzenia bez wymaganych dokumentów, bowiem prawo jazdy Sytch jest oczywiście zawieszone w związku z jej poprzednimi incydentami z łamaniem prawa.

WWE nagrywało ponoć sporo materiałów związanych z 70-tymi urodzinami Rica Flaira i można się spodziewać, że na WWE Network ukaże się specjalny program z tego tytułu.

Okazuje się, że The Rock w rzeczy samej był na zapleczu wczorajszego RAW, ale WWE nie zdecydowało się by włączyć go w część telewizyjną.

WWE zapowiedziało na swojej stronie internetowej, że 5 marca do sprzedaży wejdą specjalne pakiety Travel Packages na weekend SummerSlam 2019, odbywający się w Toronto. Pakiety są dostępne w wariantach Championship, Platinum, Gold Tier 1 i Gold Tier 2, z noclegiem na trzy lub cztery noce (zależnie czy uwzględniamy w pakiecie SmackDown). Poza specjalnymi atrakcjami w pakietach znajdują się bilety na gale NXT TakeOver, SummerSlam, RAW i SmackDown (im lepszy pakiet tym bilety bliżej ringu) oraz nocleg w dobrym hotelu. Sprzedaż biletów na indywidualne wydarzenia rozpocznie się 15 marca.


-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.