wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Ethan Page żegna się z Impact Wrestling i rozmawia z innymi federacjami, Przerwa Lany i potencjalne zastępstwo na TLC PPV, Najgorszy wynik oglądalności RAW w historii programu, Będą stanowcze reakcje WWE na fatalny wynik oglądalności?, Creative Team WWE przygotował listę niedocenianych pracowników, Dwa ostatnie odcinki Impact Wrestling w tym roku epizodami "Best Of", Uwaga na spoilery z IW: pierwsza walka na Genesis, kolejny występ Kenny'ego Omegi i walka z jego udziałem na Hard to Kill PPV
Dodano: 16-12-2020, 09:19
Kontrakt Ethana Page’a z Impact Wrestling dobiega końca i wygaśnie 31 grudnia. Umowa nie została przedłużona i według medialnych doniesień zawodnik opuści federację. Page ma już być po wstępnych rozmowach z MLW, AEW i WWE – wszystkie trzy federacje są zainteresowane jego usługami, więc zapewne w 2021 roku zawodnik trafi do którejś z nich.

Mike Johnson z PWInsidera informuje, że po angle z ostatniego RAW, Lana prawdopodobnie zniknie z WWE TV na trzy lub cztery tygodnie. W kontekście tajemniczej partnerki Asuki na niedzielnej gali TLC pojawiają się spekulacje dotyczące Charlotte Flair, lecz zdaniem reportera tutaj można mówić jedynie o plotkach, gdyż decyzja WWE jest trzymana w ścisłej tajemnicy, a całą historią kieruje sam Vince McMahon i wszystko odbywa się według jego wizji.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.52 miliona widzów, odnotowując spadek względem 1.736 miliona osób sprzed tygodnia i jednocześnie jest to nowy najgorszy wynik w całej historii RAW. Równie słabo wypadł rating w grupie 18-49, który wyniósł 0.41, co jest spadkiem względem 0.51 sprzed tygodnia. Dla porównania AEW Dynamite z poprzedniej środy miało wyższy rating w tej grupie, choć oczywiście jest to raczej ciekawostka niż coś wymiernego, ponieważ trudno jest rzetelnie porównać rezultaty oglądalności z innych dni, zwłaszcza, że w poniedziałek RAW miało potężnego konkurenta w postaci meczu NFL, który obejrzało ponad 12 milionów widzów z ratingiem 3.57 w kategorii wiekowej 18-49.
Wracając jeszcze do samego RAW, to w kolejnych godzinach widownia układała się następująco:
+ pierwsza godzina – 1.627 miliona widzów (rating 0.44)
+ druga godzina – 1.512 miliona (0.41)
+ trzecia godzina – 1.441 miliona (0.38).

„WrestleVotes” poinformowało, że po ukazaniu się informacji o tak słabej oglądalności RAW, rozgorzało duże zdenerwowanie na szczycie WWE i pojawiły się pierwsze sygnały, że w najbliższym czasie mogą zostać podjęte jakieś ważne zmiany w kontekście flagowego programu WWE.

To samo źródło sugeruje, że czołowe osoby w WWE zleciły niedawno przygotowanie sztabowi kreatywnemu listy zawodników i zawodniczek, którzy ich zdaniem są niewystarczająco wykorzystywani w federacji, a mają duży potencjał. Na liście mieli się znaleźć Cesaro, Angel Garza, Chad Gable, Carmella czy Peyton Royce. Jak wiadomo Carmella powróciła ostatnio przy dość mocnej promocji i rywalizuje obecnie o SmackDown Women’s Championship.

Przez najbliższe dwa tygodnie nie będzie nowej akcji od Impact Wrestling, ponieważ federacja zapowiedziała, że odcinki z 22 i 29 grudnia będą programami „Best of 2020”. Nowe materiały zobaczymy 5 stycznia, a już 9 stycznia odbędzie się gala Impact Plus Genesis.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling.
|
|
|
|
A skoro mowa o Genesis, to podczas wczorajszego odcinka ustalono pierwszą walkę na tę galę. W „I Quit” Matchu spotkają się wtedy Willie Mack i Moose.

Tymczasem kolejny występ na tygodniówce IW zaliczył AEW World Champion, Kenny Omega. Tym razem zaatakował on Richa Swanna, a cała historia poskutkowała ustaleniem 6-Man Tag Team Matchu na Impact Wrestling Hard to Kill PPV, które odbędzie się 16 stycznia 2021 roku. Kenny Omega w zespole z mistrzami tag teamowymi Impact Wrestling, The Good Brothers, zmierzą się z drużyną stworzoną przez Impact World Championa Richa Swanna oraz Motor City Machine Guns.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.