wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Ridge Holland ma potencjał na zostanie dużą gwiazdą WWE?, Brian Pillman Jr. chce odejść z MLW, Więcej o sytuacji z Sammym Guevarą, Sareee będzie mogła występować w Japonii przed przeprowadzką do USA i rozpoczęciem kariery w WWE
Dodano: 07-08-2020, 13:24
„Wrestling Observer” informuje, że Ridge Holland to zawodnik z którym WWE wiąże spore nadzieje. Zawodnik formalnie przypisany do NXT UK, zadebiutował ostatnio w klasycznym NXT. Bryan Alvarez stwierdził, że trenerzy z Performance Center dostrzegają ponoć w Hollandzie ogromny potencjał i pojawiają się nadzieje, iż ten może się stać jedną z dużych gwiazd w skali całej federacji.

Brian Pillman Jr. potwierdził w rozmowie z „Wrestling Inc” medialne spekulacje o tym, że chce odejść z Major League Wrestling. Pillman zaczął pracować choćby przy AEW Dark, a niedługo zadebiutuje w OVW. Zawodnik zdradził, że poprosił o rozwiązanie umowy z MLW, choć nie dostał na razie odpowiedzi – kiedyś był z włodarzami federacji w stałym kontakcie, ale ostatnio go zbywają i trudno mu się z nimi porozumieć. Tak czy siak jego obecna umowa wyklucza w zasadzie tylko występy w WWE, więc nie robi niczego nielegalnego, natomiast nie ukrywa, że ma nadzieję, iż wkrótce po prostu rozwiąże umowę z MLW i będzie w pełni wolnym agentem.

Bryan Alvarez rzucił podczas „Wrestling Observer Radio” nowe światło na sytuację z Sammym Guevarą, który miał otrzymać reprymendę po ostatnim AEW Dynamite, za spowodowanie dużego rozcięcia na głowie Matta Hardy’ego. Alvarez donosi, że spot nie tyle nie był planowany, a wręcz przeciwnie – przygotowane było jednak inne, lżejsze krzesło, które miał wykorzystać Guevara, lecz ten go nie dostrzegł i zgarnął inne, znacznie cięższe i twardsze, które wywołało na głowie Hardy’ego większe szkody. Reporter potwierdził natomiast, że na zapleczu miało dojść do ostrej rozmowy dyscyplinarnej z Guevarą.

Sareee ogłosiła w lutym podpisanie kontraktu z WWE i jeszcze w pierwszej połowie tego roku miała przybyć do Stanów Zjednoczonych w celu rozpoczęcia treningów w Performance Center w Orlando. Wkrótce wybuchła jednak pandemia, która pokrzyżowała wszelkie plany, a z powodu restrykcji Sareee do teraz nie może przylecieć do USA. „Tokyo Sports” informuje, że ze względu na wyjątkową sytuację, Saree wznowiła treningi, ale w Japonii, a WWE miało jej wydać wyjątkową zgodę nawet na ewentualne stoczenie walk w japońskich federacjach, jeżeli porozumie się w sprawie takich występów. Oczywiście gdy tylko sytuacja się unormuje i znów będzie można swobodnie podróżować także z Japonii do USA, Sareee ma przylecieć na Florydę i szykować się do kariery już w WWE.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.