wrestling wwe tna aew


Najgorętsza impreza lata dawno za nami, więc czas najwyższy ocenić, jak Waszym zdaniem wypadło tegoroczne WWE SummerSlam. Oto wyniki:
SONDA
WWE SummerSlam 2021 było:
bardzo dobre. (58) 12%
dobre. (139) 28%
zadowalające. (142) 28%
słabe. (110) 22%
bardzo słabe. (50) 10%
Łącznie oddano
499 głosów


Na czasie natomiast jest Draft WWE 2021, więc doskonała okazja, abyście podsumowali, który roster jest Waszym zdaniem mocniejszy, RAW, czy może SmackDown?


WWE zadecydowało o kolejnych zwolnieniach, których celem są cięcia finansowe. Z federacją pożegnało się aż osiemnaście osób z rosterów RAW, SmackDown i NXT. Wśród największych nazwisk można wymienić: Nię Jax, Karriona Krossa, Scarlett, Evę Marie, Keitha Lee, Oney'ego Lorcana, Franky Monet czy Ember Moon.

Ring of Honor poinformowało, że po grudniowej gali Final Battle PPV, federacja zawiesi działalność na kilka miesięcy i powróci najwcześniej w kwietniu 2022 roku. Co więcej na początku przyszłego roku wygasną lub zostaną rozwiązane wszystkie kontrakty z członkami obecnego rosteru i federacja rozpocznie nowy model funkcjonowania, bez kontraktowania zawodników i zawodniczek na wyłączność.

Jon Moxley udał się na leczenie odwykowe w związku z uzależnieniem od alkoholu. Moxley trafi na jakiś czas do zamkniętego ośrodka, w którym będzie walczył z tą bardzo przykrą chorobą. Rzecz jasna Jona nie będziemy oglądać na razie w AEW i nie wiadomo kiedy wróci on do akcji.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SURVIVOR SERIES
Premiera:

Środa 24.11.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Problemy zdrowotne Jake'a Robertsa, Nowe walki na AEW Dynamite, Chris Jericho o ostrzeżeniu TNT dla AEW za jeden z segmentów, Oglądalność Impact Wrestling, Spotkanie ważnych osób z WWE i FOX, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: powrót po długiej przerwie na SmackDown, ważna gwiazda powróci w przyszłotygodniowym odcinku, rezultat walki CM Punka, ATT w akcji, występ zawodnika sceny niezależnej na Rampage, walka ze stypulacją na przyszłotygodniowy odcinek
Dodano: 25-09-2021, 13:14
„Wrestling Observer Newsletter” informuje o problemach zdrowotnych Jake’a Robertsa, przez które ten nie pojawia się obecnie w programach AEW. Niedawno Roberts był obecny na Connecticut Horrorfest, gdzie poruszał się jednak na wózku i miał wspomaganie doprowadzające tlen do nosa – Roberts wyjmował rurki tylko na czas robienia zdjęć. W tej chwili nie wiemy co dokładnie mu dolega.

AEW zapowiedziało nowy pojedynek na przyszłotygodniowe Dynamite, w którym Cody Rhodes i Lee Johnson zmierzą się z Dante Martinem i Mattem Sydalem. Oprócz tego Jungle Boy zmierzy się jeden na jeden z Adamem Colem, a wreszcie dojdzie do walki tag teamowej w dywizji pań: Anna Jay & Tay Conti vs. The Bunny & Penelope Ford.

W rozmowie ze Stephanie Chase, Chris Jericho zdradził, że swego czasu bardzo podpadli TNT w jednym z segmentów na Dynamite. Chodziło o galę podczas której obijali Dustina Rhodesa na parkingu, a potem Chris zapalił cygaro. Jak się okazuje włodarze TNT byli wściekli za motyw z paleniem podczas programu i stanowczo tego zakazali. Chris wspomina, że była to naprawdę duża awantura, TNT podkreśliło, że nie chce nigdy więcej pokazywania palenia podczas swoich programów i zagroziło, że jeżeli się to powtórzy, mogą nawet zdjąć Dynamite z anteny.

Oglądalność najnowszego odcinka Impact Wrestling wyniosła 117 tysięcy widzów z ratingiem 0.03 w grupie wiekowej 18-49 – show zanotowało zatem wzrosty względem 105 tysięcy oglądających i ratingu 0.02 sprzed tygodnia.

„Fightful Select” donosi, że niedawno doszło do spotkania na najwyższym szczeblu na linii WWE-FOX. WWE reprezentowali Vince McMahon i Nick Khan, a stację wysoko postawieni w strukturach korporacji Eric Shanks i Brad Zager. Obie strony rozmawiały o różnych kwestiach dotyczących swojej współpracy. Ponoć ze strony FOX padły słowa, że są nieco zawiedzeni oglądalnością SmackDown, gdyż prognozowali coś lepszego, lecz zrzucono to w dużej mierze na karb pandemii i podkreślono, że SmackDown wciąż jest obecnie najbardziej oglądanym programem wrestlingowym w amerykańskiej telewizji. Podobno FOX pochwaliło również WWE za sięgnięcie po Johna Cenę, Brocka Lesnara czy Becky Lynch, podkreślając, że widzą zaangażowanie WWE względem wzmocnienia rosteru i poprawienia wyników oglądalności.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
Podczas SmackDown do WWE TV powrócił Riddick Moss, pomagając Baronowi Corbinowi w ataku na Kevina Owensa. Moss powrócił po długiej przerwie trwającej od września 2020 roku, spowodowanej zerwaniem więzadła krzyżowego przedniego.

WWE zapowiedziało, że na przyszłotygodniowym SmackDown zjawi się „Rated-R Superstar” Edge, który powróci po pauzie od 10 września, czysto storyline’owej, tłumaczonej atakiem ze strony Setha Rollinsa. Przypomnę, że na przyszłotygodniowym SmackDown rozpocznie się Draft. Prawdopodobnie Edge i Rollins zawalczą po raz kolejny na październikowej gali w Arabii Saudyjskiej.

Przejdźmy tymczasem do AEW Rampage, podczas którego CM Punk pokonał Powerhouse Hobbsa. Punk ma na razie w AEW bilans dwóch zwycięstw, bez porażki. Wcześniej pokonał Darby’ego Allina na All Out.

Nie była to udana gala dla Chrisa Jericho i Jake'a Hagera. Nie dość, że przegrali oni swój pojedynek z Men of the Year, to jeszcze po zakończonym pojedynku zostali zaatakowani przez członków American Top Team.

Na Rampage pojawił się weteran sceny niezależnej, znany również bardzo dobrze z występów w Ring of Honor i TNA/Impact Wrestling, a mianowicie Homicide. Zawodnik pomógł Jonowi Moxley’owi i Eddiemu Kingstonowi w odniesieniu triumfu nad Lancem Archerem i Minoru Suzukim w Lights Out Matchu.

Tymczasem na przyszłotygodniowe Rampage zapowiedziany został pojedynek Hair vs. Hair pomiędzy Orange Cassidym i Jackiem Evansem.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Po Drafcie WWE 2021 mocniejszy jest roster:

RAW
SmackDown21. listopada 2021


Mistrz WWE
Big E
vs
Mistrz Universal
Roman Reigns

Mistrzyni Kobiet
RAW

Becky Lynch
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Charlotte Flair

Eliminacyjny
Survivor Series Match
Team Raw

Seth Rollins
Finn Bálor
Kevin Owens
Rey Mysterio
Bobby Lashley
vs
Team SmackDown
Drew McIntyre
Jeff Hardy
King Woods
Sami Zayn
Happy Corbin

Eliminacyjny
Survivor Series Match
Team Raw

Bianca Belair
Rhea Ripley
Liv Morgan
Carmella
Queen Zelina
vs
Team SmackDown
Sasha Banks
Shayna Baszler
Shotzi
Natalya
Aliyah
13. listopada 2021


Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

Miro
vs
Bryan Danielson

Mistrzostwo Świata AEW
Kenny Omega
vs
"Hangman" Adam Page

Mistrzostwo Kobiet AEW
Dr. Britt Baker D.M.D.
vs
Tay Conti

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Lucha Brothers
vs
FTR

10-man Tag Team Minneapolis Street Fight
The Inner Circle
vs
Men of the Year

CM Punk
vs
Eddie Kingston

Darby Allin
vs
MJF

6 Man Tag Team Match
Christian Cage
i Jurassic Express
vs
Adam Cole
i The Young Bucks
21. października 2021


Mistrzostwo WWE
Big E
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat Match
Becky Lynch
pokonała
Biancę Belair
i Sashę Banks

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
RK-Bro
pokonali
AJ Stylesa i Omosa

No Holds Barred
Goldberg
pokonał
Bobby'ego Lashleya

Hell in a Cell
Edge
pokonał
Setha Rollinsa

Finał King of the Ring
Xavier Woods
pokonał
Finna Balora

Finał Queen's Crown
Zelina Vega
pokonała
Doudrop

Mansoor
pokonał
Mustafę Aliego

Kick-off
Usos
pokonali
Hurt Busioiness
5. września 2021


AEW World Championship
Kenny Omega
pokonał
Christiana Cage'a

Paul Wight
pokonał
QT Marshalla

CM Punk
pokonał
Darby'ego Allina

Chris Jericho
pokonał
MJF

21-woman Casino Battle Royale o AEW Women's World Championship
Zwyciężczyni: 
Ruby Soho

AEW World Tag Team Championship
Steel Cage Match

Lucha Brothers
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's World Championship
Dr. Britt Baker, D.M.D.
pokonała
Kris Statlander

Jon Moxley
pokonał
Satoshiego Kojimę

AEW TNT Championship
Miro
pokonał
Eddiego Kingstona

Pre-show
10-man tag team match
Best Friends
i Jurassic Express
pokonali
Hardy Family Office
i The Hybrid 2Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.