wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

AEW straciło głównego sprzymierzeńca w strukturach WarnerMedia, Była zawodniczka NXT zadebiutuje na AEW Dark, MVP podpisał nową umowę z WWE, Uwaga na spoilery ze SmackDown: duży Battle Royal na przyszły tydzień, powrót zawodnika i wyzwanie w kontekście SummerSlam, chaotyczne zakończenie SmackDown
Dodano: 08-08-2020, 10:41
Kryzys związany z pandemią dotyka także wielkie korporacje medialne i nie inaczej jest z WarnerMedia, do którego należy TNT, na którym pokazywane jest AEW Dynamite. Jak się okazuje jedna ze zmian może mieć spore znaczenie dla All Elite Wrestling i to raczej negatywne. Z WarnerMedia pożegnał się bowiem między innymi Kevin Reilly, który był głównym orędownikiem AEW i to on w głównej mierze odpowiadał w ogóle za rozpoczęcie emisji Dynamite na TNT. W wywiadach nie ukrywał tego Tony Khan, który zdradził, że to właśnie z Reillym kontaktował się przed jakimikolwiek rozmowami i to on miał podsunąć włodarzom WarnerMedia pomysł współpracy z nową federacją wrestlingu. To także wsparcie Kevina Reilly’ego pozwoliło na wypracowanie późniejszego porozumienia w sprawie przedłużenia umowy AEW z TNT, w kwestii emisji Dynamite aż do 2024 roku. Póki co emisja Dynamite na TNT nie będzie rzecz jasna zagrożona i nie należy oczekiwać, żeby miało się to zmienić w najbliższym czasie, lecz wspomniane przetasowania w WarnerMedia na pewno nie są dobrymi informacjami dla AEW, które straciło w strukturach grupy swojego głównego zwolennika i sojusznika.

AEW ogłosiło, że podczas przyszłotygodniowego odcinka Dark swój debiut w federacji zaliczy była zawodniczka NXT, Rachael Ellering. Jej rywalką będzie Penelope Ford.

MVP potwierdził na Instagramie, że doszedł już do porozumienia z WWE i podpisał nowy, kilkuletni kontrakt z federacją. Ma to być umowa zawodnicza, o czym MVP wspominał już jakiś czas temu. Początkowo po powrocie MVP był szykowany do roli producenta, lecz WWE było tak zadowolone z jego postawy w WWE TV, że zrezygnowano z jego obowiązków zakulisowych i MVP znów jest w pełni postacią telewizyjną.

Uwaga na spoilery ze SmackDown.
|
|
|
|
|
Stephanie McMahon ogłosiła podczas wczorajszego SmackDown, że w przyszłotygodniowym odcinku zobaczymy wielki Battle Royal z udziałem zawodniczek z wszystkich trzech brandów (RAW, SD i NXT), a zwyciężczyni zawalczy z Bayley o SmackDown Women’s Championship na SummerSlam.

Braun Strowman powrócił na wczorajszym SmackDown i od razu wyzwał „The Fienda” Braya Wyatta do walki na gali SummerSlam. Przypomnę, że rywalizacja obu panów trwa od dłuższego czasu, lecz Strowman nie walczył jeszcze z samym „Fiendem”. Początkowo panowie starli się w walce w której Bray wystąpił bez gimmicku, a ostatnio spotkali się w nietypowym Wyatt Swamp Fight na Extreme Rules. Na razie ich walka nie została jeszcze oficjalnie dodana do karty SummerSlam, lecz jest to kwestia czasu.

Końcówka SmackDown była mocno chaotyczna za sprawą pojawienia się grupy Retribution, która przegoniła komentatorów oraz innych pracowników znajdujących się przy ringu, zaatakowała osoby z NXT będące wśród publiczności, a potem zdemolowała ring i jego okolice, malując sprejem znaki anty-WWE i przecinając liny z wykorzystaniem piły łańcuchowej.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.