wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Rekordowe przychody WWE za czwarty kwartał 2019 roku i cały ubiegły rok, Liczba subskrybentów WWE Network na koniec poprzedniego roku i ewentualne zmiany dotyczące platformy, Vince McMahon o rynkowej rywalizacji z All Elite Wrestling
Dodano: 06-02-2020, 20:23
Za nami konferencja prasowa WWE z podsumowaniem finansowym za czwarty kwartał 2019 roku i cały ubiegły rok. Wbrew przewidywaniom wieści były dość optymistyczne, więc wydaje się, że data opublikowania informacji o rozstaniu z wiceprezesami nie miała związku z kwestiami finansowymi i WWE dokonało takich zmian w zeszłym tygodniu, żeby teraz złagodzić nastrój inwestorów opublikowanym raportem pieniężnym.

Przechodząc już jednak do konkretów – w ostatnim kwartale minionego roku przychody wyniosły 322.8 miliona dolarów i są to najwyższe kwartalne przychody w historii WWE. Zysk operacyjny za te trzy miesiące sięgnął aż 99.8 miliona dolarów. Tak duże wpływy wynikały głównie z przelania transzy pieniędzy za lukratywną umowę telewizyjną z FOX.
Ogółem przychody WWE za rok 2019 wyniosły 960.4 miliona dolarów, co jest rekordowym wynikiem i poprawą o 30 milionów względem roku 2018. Zysk operacyjny za miniony rok wyniósł 116.5 miliona dolarów. W ogólnym rozrachunku wzrost przychodów jest wywołany wpływami z telewizji, natomiast zmalały zarobki WWE na WWE Network oraz organizacji live eventów.

Jeśli chodzi natomiast o liczbę subskrybentów WWE Network, to na koniec 2019 roku wynosiła ona 1.459 miliona osób, z czego 1.389 miliona płacących abonament, a 70 tysięcy bazujących na okresie darmowym. W trakcie konferencji wspomniano również, że rozważane są ewentualne zmiany dotyczące koncepcji Network. W grę wchodzi nawet jakaś współpraca z inną platformą lub udzielenie komuś licencji na określone transmisje (w domyśle głównych gal WWE PPV), lecz sprawa jest rozwojowa i obecnie nic nie jest w tym temacie pewne. Ze słów Vince’a McMahona wynika, że obecnie raczej wstrzymane są prace nad wielostopniowym abonamentem w WWE Network, a w każdym razie takie zmiany na pewno nie zostaną wprowadzone w bliskiej perspektywie czasowej.

Przy okazji konferencji prasowej Vince McMahon został zapytany o to jak podsumowałby sytuację na rynku, po tym jak od roku w pełni działa już All Elite Wrestling. Szef WWE stwierdził, że obecność tego konkurenta na rynku nie wpłynęła za bardzo na ogólną sytuację w federacji czy ich postawę względem głównych programów. Trzymają się swojej polityki i nie zamierzają też w żaden sposób zaostrzać programu, gdyż ramy PG są jak najbardziej odpowiednie i dostosowane do wielu kategorii wiekowych ich widzów. Zaznaczył, że ich odpowiedzią na AEW jest tylko to co dzieje się w obrębie NXT i są jak na razie bardzo zadowoleni z poziomu środowej rywalizacji. Są też przekonani, że w przyszłości NXT odniesie w tym kontekście spore sukcesy.

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.