wrestling wwe tna aew


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Batista był awizowany jako członek klasy 2020 WWE Hall of Fame, która zostanie ostatecznie uhonorowana w tym roku. Ze względu na napięty grafik Batista nie może jednak przybyć na nagrania ceremonii. W związku z tym WWE poinformowało, że Batista zostanie złączony do Hall of Fame w przyszłości, ale został wycofany ze wspomnianej klasy.

WWE przystało ostatecznie na prośbę Andrade i rozwiązało umowę z 31-letnim zawodnikiem. Były mistrz NXT wkrótce może zameldować się w innej federacji, gdyż ponoć nie będzie go obowiązywała standardowa 3-miesięczna klauzula zakazująca występów po odejściu z WWE.

Począwszy od 12 kwietnia gale głównych rosterów WWE będą się odbywały w Yuengling Center w Tampie. Utrzymana zostanie oprawa WWE ThunderDome, która będzie przeniesiona z Tropicana Field na nowy obiekt. Oznacza to, że z wyjątkiem WrestleManii 37, gale WWE nie będą się jeszcze odbywały z bezpośrednim udziałem fanów
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Fastlane 2021
Premiera:

Środa 24.03.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:30
Sobota godz. 11:30
Niedziela godz. 18:00Status Charlotte Flair względem WrestleManii 37, Daniel Bryan nie trafi na razie do Hall of Fame, Więcej o sprawie Batisty z WWE Hall of Fame, Walka wieczoru drugiego dnia NXT TakeOver: Stand & Deliver zatwierdzona, Problemy z transmisją Fastlane na Peacock, Nowa pretendentka do tytułu kobiet NWA
Dodano: 22-03-2021, 17:36
Wyjaśniła się sytuacja Andrade, tymczasem nową zagadką może być status jego partnerki – Charlotte Flair. Córka legendarnego Rica Flaira jest oczywiście od lat czołową postacią dywizji kobiet WWE i trudno oczekiwać, żeby pojawił się temat jej odejścia. Nie zmienia to faktu, że gdy wszystko wydawało się zmierzać w stronę walki Asuki z Charlotte na WrestleManii 37, o Charlotte zrobiło się cicho w WWE TV, a co więcej jej wizerunek zniknął z materiałów promujących WM37, podczas gdy oryginalnie zawodniczka była uwzględniona na głównej grafice promującej galę.
Dave Meltzer powiedział podczas „Wrestling Observer Radio”, że sprawa jest owiana tajemnicą i nikt z WWE nie chce jej za bardzo komentować, ale Charlotte miała popaść w jakiś konflikt z WWE. Ponoć federacja czyni starania, żeby dojść do porozumienia i wrócić do oryginalnych planów, lecz w tej chwili status Charlotte względem tegorocznej WrestleManii ma być dużą zagadką. Pojawiły się wymówki jakoby Charlotte miała trafić na plan zdjęciowy „Walking Tall”, lecz raczej nie jest to prawdziwa historia stojąca za jej ewentualną absencją, gdyż informacje o planach filmowych są oczywiście uwzględniane z większym wyprzedzeniem. Jeśli Charlotte opuści WrestleManię to z pewnością historia ma tutaj drugie dno – być może coś wyjaśni się w nadchodzących dniach.

„Fightful Select” donosi, że wspomnienie o Danielu Bryanie jako 2021 WWE Hall of Famerze na Peacock, o czym pisałem szerzej wczoraj, było jedynie błędem i w tej chwili nie ma żadnych planów, żeby Bryan został włączony w tym roku do HoF.

Jeśli chodzi o Batistę, pojawiają się nowe szczegóły, według których Batista mógł odmówić wstąpienia w tym roku do WWE Hall of Fame ze względu na utrzymującą się sytuację z COVID-19. O ile WrestleMania 37 odbędzie się już z udziałem sporej liczby fanów, to tegoroczne Hall of Fame, z tego co wiadomo, będzie zorganizowane jeszcze w ramach oprawy ThunderDome, a na żywo jako publiczność może pojawić się tylko kilku wrestlerów lub ich rodziny. Nieoficjalnie Batista miał nie być zadowolony z planu włączenia go do HoF w takiej formie i „Fightul Select” sugeruje, że Batista zostanie uhonorowany swoim miejscem w WWE Hall of Fame dopiero gdy ceremonia będzie się już mogła odbyć w pełni normalnych warunkach i z kompletem widzów na trybunach.

WWE potwierdziło, że walką wieczoru drugiego dnia NXT TakeOver: Stand & Deliver będzie pojedynek Finna Balora z Karrionem Krossem o tytuł mistrzowski NXT. Ta część gali odbędzie się 8 kwietnia i będzie transmitowana na Peacock oraz WWE Network.

Ponoć pierwsza gala WWE PPV, która w Stanach Zjednoczonych była dostępna już na Peacock, a nie WWE Network, była obarczona pewnymi problemami jeżeli chodzi o transmisję. W trakcie Fastlane w sieci pojawiło się trochę narzekań amerykańskich fanów na jakość obrazu czy przerywane streamy. Osoby zaczynające oglądanie od późniejszych fragmentów narzekały również na brak możliwości cofnięcia się do początku gali, jak można to było zrobić na WWE Network. Warto zaznaczyć, że to początki dostępu do materiałów WWE na Peacock, stąd pewne mankamenty mogły być jeszcze zrozumiałe, zwłaszcza, że dosłownie na przestrzeni kilku ostatnich dni pod względem technicznym dużo pracowano nad biblioteką WWE na Peacock, zmieniając wiele kwestii funkcjonalnych. Po zakończeniu PPV samo WWE wydało jedynie krótkie oświadczenie o tym, że federacja odniesie się do problemów z transmisją na Peacock w późniejszym terminie.

Na NWA Back For The Attack wyłoniono nową pretendentkę do NWA Women’s Championship, którą została Kamille, po tym jak pokonała Thunder Rosę. Zwyciężczyni zawalczy wkrótce z Sereną Deeb o tytuł. Przy okazji tej walki debiut w NWA zaliczyła Taryn Terrell, zjawiając się przy stoliku komentatorskim. Terrell ostatni raz pracowała w Impact Wrestling w 2017 roku.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge10. kwietnia 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet Smackdown
Sasha Banks
vs
Bianca Belair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The New Day
vs
AJ Styles i Omos

Steel Cage Match
Braun Strowman
vs
Shane McMahon

Tag Team Turmoil Matcho miano pretendentek do Mistrzostwa Tag Teamów Kobiet WWE

Lana i Naomi
vs
Liv Morgan i Ruby Riott
vs
Natalya i Tamina
vs
Dana Brooke i Mandy Rose

Tag Team Turmoil Match
Bad Bunny i Damian Priest
vs
The Miz i John Morrison


11. kwietnia 2021


Mistrzostwo Universal
Triple Threat Match

Roman Reigns
vs
Edge

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Rhea Ripley

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Nigerian Drum Fight

Big E
vs
Apollo Crews

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Riddle
vs
Sheamus

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Shayna Baszler & Nia Jax
vs
zwyciężczynie Tag Team Turmoil

The Fiend
vs
Randy Orton

Kevin Owens
vs
Sami Zayn
21. marca 2021


Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
Big E
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Sashę Banks i Biancę Belair

Intergender Match
Alexa Bliss
pokonała
Randy'ego Ortona

No Holds Barred Match
Drew McIntyre
pokonał
Sheamusa

Braun Strowman
pokonał
Eliasa

Kick-off
Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych

Riddle
pokonał
Mustafę Aliego7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.