wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kolejne problemy zdrowotne Tommaso Ciampy?, AEW Dynamite znów z większą widownią niż NXT, Oglądalność pierwszych odcinków drugiego sezonu Miz & Mrs., Nowa seria WWE Ruthless Aggression wkrótce na WWE Network, Zwycięzcy Super Bowl świętują z pasem WWE
Dodano: 07-02-2020, 07:14
Pojawiły się informacje o ewentualnym urazie kostki Tommaso Ciampy, choć może to być także element storyline’u. Do sytuacji miało dojść podczas poprzedniego NXT. Według osób obecnych na arenie, poza kamerami Ciampa rzeczywiście po walce wieczoru miał konsultację z lekarzami, a na sztab medyczny WWE zaczekał z nim Pete Dunne. Możliwe jednak, że jest to tylko element programu. O Ciampie wspomniano w cotygodniowym raporcie dotyczącym urazów w NXT, choć te informacje ciężko odbierać na poważnie, gdyż są tam przemieszane wiadomości realne oraz storyline’owe. W rzeczonej publikacji wspomniano natomiast o urazie kostki Ciampy i tym, że na razie nie wiadomo czy jest to coś poważnego, gdyż przejdzie on dodatkowe badania. Przypomnę, że Ciampa już za nieco ponad tydzień ma się zmierzyć z Adamem Colem o mistrzostwo NXT na NXT TakeOver: Portland.

AEW Dynamite znów pokonało NXT pod względem oglądalności, tym razem stosunkiem 928 do 770 tysięcy widzów. W przypadku Dynamite oznacza to wzrost oglądalności o 100 tysięcy względem ubiegłego tygodnia, natomiast NXT zaliczyło poprawę o 58 tysięcy, gdyż poprzedni odcinek oglądało 712 tysięcy widzów.

W zeszłym tygodniu USA Network rozpoczęło emisję drugiego sezonu reality-show „Miz & Mrs.” I nie cieszy się on już takim zainteresowaniem jak premierowa seria. Zeszłotygodniowy odcinek oglądało 437 tysięcy osób, a w minioną środę było to 475 tysięcy widzów. Dla porównania finałowy epizod pierwszego sezonu oglądało 1.094 miliona ludzi. Wyniki dwóch pierwszych odcinków nowej serii są gorsze od wszystkich epizodów z premierowego sezonu.

WWE zapowiedziało nową serię „WWE Ruthless Aggression”, która ukaże się na WWE Network. Jak sama nazwa wskazuje program będzie traktował o erze w WWE określanej jako „Ruthless Aggression”, która rozpoczęła się wkrótce po wygraniu Monday Night War i przejęciu WCW, gdy wprowadzono też podział na brandy RAW i SmackDown. Pierwszy odcinek ma się ukazać w niedzielę 16 lutego, a kolejne zostaną dodane na WWE Network już 17 i 24 lutego, a potem 2 i 9 marca. W odcinkach zostanie poruszony między innymi temat debiutu Johna Ceny, dynamicznej kariery Brocka Lesnara, dominacji Evolution czy historii dotyczącej podziału brandów.

W ramach ciekawostki można jeszcze wspomnieć, że WWE tradycyjnie wysłało specjalny pas mistrzowski z gratulacjami dla Kansas City Chiefs, po ich triumfie w tegorocznym Super Bowl. Prezent najwyraźniej się przydał, gdyż zawodnicy zabrali go na paradę z okazji zwycięstwa.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.