wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Vince McMahon planuje push Bianci Belair i Peyton Royce?, Wznowienie sesji treningowych w WWE Performance Center, Dodatkowi writerzy w NXT, FTR o warunkach rozwiązania umów z WWE, Przejęcie XFL zatwierdzone z perspektywy prawnej
Dodano: 08-08-2020, 16:54
„Wrestling Observer” informuje, że 31 lipca doszło do spotkania Vince’a McMahona z zespołem kreatywnym i częścią pozostałego personelu. Rozmowy trwały około czterech godzin i to właśnie wtedy szef WWE miał ukrócić wiele podsuwanych pomysłów, co przełożyło się na chaos na późniejszych nagraniach telewizyjnych. W trakcie spotkania poruszono temat dywizji kobiet i McMahon miał udzielić długiej wypowiedzi o tym jak bardzo jest zachwycony pracą Bayley w ostatnim czasie – to właśnie dlatego oglądamy jej tak dużo w WWE TV i możemy oczekiwać dalszej promocji. Przy okazji Vince miał wspomnieć, że dostrzega duży solowy potencjał w dwóch innych zawodniczkach, a mianowicie Biance Belair oraz Peyton Royce. Może to oznaczać nadchodzący push dla tych pań, a w przypadku Royce być może rozdzielenie od koleżanki z The IIconics, a więc Billie Kay.

Od przyszłego tygodnia adepci WWE Performance Center mają wznowić normalne zajęcia, choć nie będą się one odbywać tam gdzie zwykle, lecz w magazynie przy głównej części ośrodka, gdzie rozstawiono kilka ringów do ćwiczeń. Oczywiście główna sala PC dalej jest zajęta przez scenografię do nagrań telewizyjnych. Przypomnę, że wcześniej uruchomiono już samą siłownię w Performance Center. Jeżeli chodzi o wznawiane zajęcia dla adeptów, to podczas nich WWE cały czas będzie chciało zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie w ringu będą mogły przebywać tylko dwie osoby i będzie to jedyne miejsce, w którym nie będzie trzeba zasłaniać nosa i ust – osoby, które nie będą akurat ćwiczyć w ringu, mają mieć założone maski.

Choć w publicznych wypowiedziach osoby z WWE nie dają tego po sobie poznać, to federacja ma być coraz bardziej zirytowana tym, że NXT dość regularnie przegrywa środowe rywalizacje z AEW Dynamite. W ostatnim czasie miało się to przyczynić do pewnych zmian i wyodrębnienia zupełnie oddzielnego sztabu do spraw NXT, do którego oddelegowano też 2-3 nowych writerów. Oczywiście już wcześniej NXT miało swój zespół, lecz większość osób zajmujących się tym brandem pomagała także przy głównych rosterach. Teraz do NXT ma już być przykładana duża waga, dlatego grono pracowników pomaga już tylko przy tym brandzie. Oczywiście są przy tym pewne wyjątki, głównie w osobie Triple H’a, który na życzenie McMahona ma obecnie spory udział na RAW i SmackDown. Także Jeremy Borash pomaga przy tygodniówkach oraz galach PPV, gdy kręcone są walki lub segmenty w stylu kinowym.

W rozmowie z „Fightful” FTR przyznali, że ich odejście z WWE nie przebiegało tak sprawnie jak mogłoby się wydawać i tag team musiał przystać na kilka warunków, żeby WWE rozwiązało ich umowy przed czasem. Przede wszystkim musieli podpisać papiery, w których zobowiązali się przekazać WWE prawo do haseł „No Flips, Just Fists”, „#FTRKO” oraz „Say Yeah”. Wcześniej sami zarezerwowali takie prawa, wydając na to około 10 tysięcy dolarów, lecz finalnie postanowili przystać na stawiane warunki, gdyż chcieli rozwijać swoje kariery i jak najszybciej opuścić WWE.

„ESPN” informuje, że sąd upadłościowy w Delaware oficjalnie uznał zakup XFL za zgodny z prawem, dlatego pod koniec tego miesiąca umowa będzie sfinalizowana, a liga trafi w ręce RedBird Capital, The Rocka oraz jego byłej żony i aktualnej partnerki biznesowej, Dany Garcii. Co ciekawe pojawiły się wieści, że to właśnie Garcia była główną inicjatorką transakcji, do której namówiła swojego byłego męża. Garcia miała być fanką projektu XFL jeszcze w pierwotnej formie ligi. XFL pod nowym kierownictwem ma powrócić już w 2021 roku.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.