wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Nowojorska firma prawnicza rozpoczęła dochodzenie w sprawie defraudacji środków w WWE, Ciekawy wpis Chrisa Jericho odnośnie EC3, Oglądalność SmackDown, Lio Rush wystąpi na turnieju w Niemczech, Hikaru Shida opuści najbliższe AEW Dynamite, Walka The Briscoes na ROH Past vs. Present
Dodano: 09-02-2020, 08:41
Nowojorska firma prawnicza Levi & Korsinsky poinformowała w oświadczeniu prasowym o tym, że wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnych nieprawidłowości finansowych w WWE. Chodzi dokładniej rzecz ujmując o defraudację firmowych pieniędzy przez niektórych pracowników wyższego szczebla. Podstawą wątpliwości kancelarii względem ewentualnych malwersacji w WWE, ma być raport finansowy federacji za trzeci kwartał 2019 roku, gdy przedstawiono zaniżony wynik zysku operacyjnego, bez podania dokładnych przyczyn. Miało to wyglądać nieproporcjonalnie choćby względem podobnej sytuacji w trzecim kwartale 2018 roku. Z tego względu Levi & Korsinsky podejrzewa, że część pieniędzy mogła zostać wyprowadzona z WWE, co odbyło się oczywiście ze szkodą dla inwestorów. Zobaczymy jak potoczy się sprawa, natomiast warto wspomnieć, że rzeczona firma prawnicza niejako specjalizuje się w takich sprawach i nie obawia się wytaczania pozwów nawet bardzo dużym przedsiębiorstwom. Jeśli Levi & Korsinsky udowodni, że rzeczywiście doszło do malwersacji finansowych, to sprawa trafi do sądu i prawdopodobnie zakończy się ugodą, która oznaczałaby dla nich wielomilionowy zarobek z tego tytułu.

AEW World Champion, Chris Jericho, zamieścił na Instagramie zdjęcie z czasu spędzonego wspólnie z zawodnikiem WWE, EC3. Dopisał też, że przed jego kompanem nadchodzą wielkie rzeczy w przyszłości. Z pewnością taki wpis sugeruje, że w pewnym momencie może się pojawić temat przejścia EC3 do AEW. Obecnie były mistrz Impact Wrestling pauzuje z powodu problemów zdrowotnych, natomiast według ostatnich doniesień i tak nie będzie mógł raczej liczyć na większy push w WWE. Do federacji dołączył w styczniu 2018 roku.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.547 miliona widzów, co oznacza wzrost względem 2.423 miliona osób sprzed tygodnia. Uwagę zwraca również fakt, że tym razem przez całe show widownia była na bardzo podobny poziomie i opływ widzów był naprawdę niewielki. Pierwszą godzinę programu oglądało bowiem 2.555 miliona widzów, natomiast drugą 2.539 miliona osób.

Lio Rush został zapowiedziany na 16 Carat Gold Tournament od wXw, który odbędzie się już w dniach 6-8 marca w niemieckim Oberhausen.

Hikaru Shida poinformowała na Twitterze, że udała się do Japonii, gdzie pozostanie przez sześć dni, w związku z zadeklarowanym występem na gali w tym kraju. Z tego względu Shida nie wystąpi podczas najbliższego odcinka AEW Dynamite.

ROH zamieściło na Twitterze filmik z udziałem The Briscoes, który kończy się konkluzją, że bracia zmierzą się ze sobą na gali ROH Past vs. Present, 14 marca w Las Vegas. Oczywiście Jay i Mark poza licznymi sukcesami tag teamowymi, mają też bogatą historię rywalizacji między sobą, więc ma to być nawiązanie to tych rozdziałów w ich historii w ROH.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.