wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

James "Kamala" Harris nie żyje
Dodano: 10-08-2020, 07:44
Dzień rozpoczynamy niestety od następnej przykrej wiadomości w 2020 roku, a mianowicie pożegnaliśmy kolejną legendę, gdyż w wieku 70 lat zmarł James Harris, fanom wrestlingu znany najlepiej jako Kamala. Jason King z „Bleacher Report” potwierdził informację od żony Kamali, iż w ostatnich dniach zdiagnozowano u niego COVID-19. Kamala trafił do szpitala i wydawało się, że sytuacja jest opanowana, lecz wczoraj późnym popołudniem doszło do zatrzymania akcji serca i Kamali nie udało się już uratować. Od kilku lat zmagał się on z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Problemy z nadciśnieniem i cukrzycą doprowadziły do tego, że Harris miał amputowane obie nogi. W 2017 roku był poddany pilnemu zabiegowi oczyszczania okolic serca i płuc z płynów, po której przez jakiś czas znajdował się na aparaturze podtrzymującej życie.

Harris rozpoczął wrestlingową karierę w 1978 roku jako „Sugar Bear” Harris, a jego menedżerem był Percy Pringle. Z początku święcił triumfy w NWA Tri-State i Southeastern Championship Wrestling, po czym udał się do Europy, gdzie pracował jako Mississippi Mauler, tworząc podwaliny pod późniejszy pamiętny gimmick. Harris powrócił do Stanów Zjednoczonych w 1982 roku i podjął współpracę z Jerrym Lawlerem, któremu pomagał Jerry Jarrett i wtedy narodziła się postać Kamali. W tym gimmicku zawodnik świetnie radził sobie w Continental Wrestling Association, Mid-South Wrestling i WCCW, aż w 1984 roku związał się z WWF, podobno przy dużym poparciu Andre The Gianta. Z menedżerem Freddiem Blassiem u boku, Kamala zawalczył w sierpniu tego roku z Hulkiem Hoganem o WWF Championship. Kamala opuścił WWF w 1984 roku, lecz powrócił na okres 1986-1987. Drugi powrót do WWF zaliczył w 1992 roku, po czym po odejściu, przeszedł już na połowiczną emeryturę. W 1995 roku zaliczył przygodę w WCW, a w późniejszych latach pojawiał się sporadycznie w WWE i zaliczał dość regularne występy na scenie niezależnej. Swoją ostatnią walkę stoczył w 2010 roku na gali Juggalo Championship Wrestling. Choć Kamala nie zaliczał zbyt długich epizodów w WWF/E, to jego niezwykle charakterystyczny gimmick sprawił, iż zawodnik na zawsze zapisał się w świadomości fanów i zyskał status legendy.

Po informacji o jego śmierci, Kamalę wspomina WWE czy AEW, a także wiele legend. Na Twitterze pod hashtagiem „#RIPKamala” pojawia się wiele wpisów wspominających Kamalę, zarówno ze strony osób z biznesu, jak i samych fanów. Niech spoczywa w pokoju.Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.