wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE ogłosi dzisiaj gospodarza WrestleManii 37?, NJPW powróci do Madison Square Garden, Ramowe terminy kolejnego G1 Climax, Walka na NJPW 48th Anniversary Show, Pracownikom NXT zaproponowano nowe umowy ze znaczną podwyżką, Shane Taylor pozostaje w Ring of Honor, Ile osób oglądało pierwszy mecz powracającego XFL?, Kolejna walka na ROH Supercard of Honor, Data i gospodarz ROH Best in the World 2020, Impact Wrestling rozmawia z Dixie Carter i Vincem Russo
Dodano: 10-02-2020, 07:13
Pojawiły się informacje, że jeszcze dzisiaj WWE ogłosi gospodarza WrestleManii 37. Ogłoszenie w tej sprawie miałoby się pojawić w godzinach popołudniowych naszego czasu. Nieoficjalnie mówi się o tym, że głównym kandydatem do organizacji przyszłorocznej WM jest Los Angeles. W takim przypadku gala odbyłaby się na budowanym jeszcze obiekcie Los Angeles Stadium at Hollywood Park, który ma być gotowy w drugiej połowie bieżącego roku.

New Japan Pro Wrestling zapowiedziało powrót do legendarnego Madison Square Garden w Nowym Jorku. Gala pod nazwą Wrestle Dynasty odbędzie się tam 22 sierpnia. Dla NJPW będzie to pierwsza gala w MSG od łączonego eventu z ROH w kwietniu ubiegłego roku, przy okazji weekendu WrestleManii.

NJPW podało też ramowe daty G1 Climax 30, który rozpocznie się 19 września, a finałowe etapy odbędą się podczas gal w dniach 16-18 października.

Tymczasem na NJPW 48th Aniversary Show, które odbędzie się już 3 marca, Tetsuya Naito zawalczy z Hiromu Takahashim.

„Fightful” informuje, że po rozpoczęciu emisji NXT na USA Network, osoby z rosteru NXT otrzymały propozycje nowych, 3-letnich kontraktów, wraz ze znaczącą podwyżką. Dzięki temu mogliby liczyć na zarobki może jeszcze nie na poziomie gwiazd RAW i SmackDown, lecz już naprawdę zbliżone. Według tego źródła niektórzy zawodnicy odmówili też podpisania tych kontraktów, pozostając na poprzednich umowach. Oczywiście w przypadku tych osób nie chodziło o to, że nie były zainteresowane większymi zarobkami, lecz nie chciały na tym etapie wiązać się z WWE aż na kolejne trzy lata.

Pomimo różnych spekulacji Shane Taylor pozostaje jednak w Ring of Honor. Zawodnik pojawił się na wczorajszej gali ROH Free Enterprise i potwierdził podpisanie nowej umowy z federacją.

W ramach ciekawostki dawka informacji o XFL, które wystartowało oficjalnie w miniony weekend. Na początek odbyły się cztery mecze, a pierwszym z nich było starcie DC Defenders z Seattle Dragons. Okazuje się, że debiutanckie spotkanie powracającego XFL wykręciło dość solidne wyniki dotyczące oglądalności, gdyż mecz na ABC oglądało średnio 3.3 miliona widzów, a w końcówce spotkania widownia utrzymywała się na poziomie 4 milionów osób.

Na ROH Supercard of Honor zapowiedziano starcie Nicka Aldisa z PCO. Jest to czwarta walka w karcie tej gali, która odbędzie się 4 kwietnia w Lakeland na Florydzie.

ROH powróci do Baltimore z galą Best in the World 2020 PPV. Event odbędzie się 19 czerwca w UMBC Event Center.

Pojawiły się informacje, że Impact Wrestling skontaktowało się z Dixie Carter i Vincem Russo w sprawie ich pojawienia się na specjalnej gali TNA: There’s No Place Like Home, która odbędzie się 3 kwietnia podczas weekendu WrestleManii w Ybor City na Florydzie. Na razie nie wiadomo czy uda im się zaaranżować te występy. Ponoć IW zaprosiło też Mike’a Tenaya, lecz ten miał odmówić i raczej nie należy się spodziewać, żeby coś miało się w tej sprawie zmienić.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.