wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Aktualny status The Hardy Boyz względem WWE, Elimination Chamber Match o miano pretendenta na WrestleManii 36?, MVP prawdopodobnie obejmie zakulisową rolę w WWE, Spoilery z RAW: przejście gwiazdy z NXT, zmiana mistrzowska, nowa walka na Super ShowDown
Dodano: 11-02-2020, 07:37
Wszystko wskazuje na to, że przygoda Matta Hardy’ego z WWE dobiega końca. Jego kontrakt wygasa 1 marca i obie strony nie doszły do porozumienia względem przedłużenia współpracy. Matt wziął udział w segmencie na RAW, który prawdopodobnie miał za zadanie wypisanie go z telewizji i Hardy zapewne do końca obowiązywania kontraktu nie pojawi się już w WWE TV. Po gali Matt zamieścił też na Twitterze zdjęcie z RAW z wymownym podpisem „do widzenia”.
Jeśli chodzi natomiast o Jeffa Hardy’ego, to choć z bratem podpisywali kontrakty w tym samym czasie, jego umowa została automatycznie przedłużona w związku z kontuzjami. Jeff jest zatem związany z WWE przynajmniej do jesieni i prawdopodobnie będzie się szykował do powrotu na ring. Zawodnik ma się zameldować w przyszłym tygodniu w Performance Center w Orlando, gdzie sztab medyczny WWE i trenerzy ocenią stan jego zdrowia. Oczywiście Jeff poza kontuzją zmaga się dalej z konsekwencjami swoich problemów alkoholowych – w kwietniu czeka go sprawa za ostatni incydent za jazdę samochodem pod wpływem.

WWE lokalnie awizuje na galę Elimination Chamber tytułową walkę tego eventu, której stawką miałoby być miano pretendenta do WWE Universal Championship i walka o ten tytuł na WrestleManii 36. Elimination Chamber odbędzie się 8 marca w Wells Fargo Center w Filadelfii i będzie to ostatnia gala WWE PPV przed WM. Z aktualnych grafik wykorzystywanych w reklamach w lokalnej telewizji wynika, że w walce mieliby wziąć udział Roman Reigns, Braun Strowman, Daniel Bryan, Shinsuke Nakamura, King Corbin i Robert Roode.

MVP pojawił się na RAW prowadząc segment „VIP Lounge” i ponoć nie było w tym przypadku. Choć MVP zapowiedział zakończenie zawodniczej kariery w WWE, to wkrótce miał podjąć temat zakulisowej pracy w tej federacji. Według tych doniesień MVP rozpoczyna obecnie pracę na zapleczu gal WWE w roli producenta lub podejmie się takiej funkcji już wkrótce.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
|
Tak jak się można było spodziewać Shayna Baszler przenosi się z NXT na RAW i wystąpiła podczas wczorajszego odcinka, atakując od razu Becky Lynch. Ma to być początek programu obu pań z finalną walką o RAW Women’s Championship na WrestleManii 36.

Podczas RAW doszło do zmiany mistrza 24/7, gdyż Mojo Rawley stracił tytuł na rzecz Riddicka Mossa. Mojo nacieszył się pasem 15 dni.

WWE ogłosiło na Super ShowDown Gauntlet Match o specjalne trofeum dedykowane tej gali w Arabii Saudyjskiej. Będzie to Tuwaiq Trophy Gauntlet Match, w którym wystąpią Rusev, R-Truth, AJ Styles, Andrade, Erick Rowan i Bobby Lashley. Warto odnotować, że do pojedynku zapowiedziano kontuzjowanego obecnie Stylesa oraz pauzującego z powodu zawieszenia Andrade, więc obaj będą gotowi do powrotu pod koniec miesiąca. Show odbędzie się 27 lutego w Riyadh.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.