wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uczestniczka Mae Young Classic zakończyła karierę, Przesunięta walka bokserska Mike'a Tysona, Coś wyjątkowego na najnowszych nagraniach ROH?, AEW zarejestrowało prawa do nazwy Stadium Stampede, Oglądalność RAW, Status Jeffa Cobba, Cody zaprezentuje ostateczny wygląd TNT Championship na dzisiejszym Dynamite, Uwaga na spoilery z Impact Wrestling: były zawodnik WWE powrócił do IW, duża walka na drugą noc Impact Emergence i pełna karta pierwszej nocy
Dodano: 12-08-2020, 08:54
Vanessa Kraven poinformowała na Twitterze, że nie wróci już aktywnie do wrestlingu. Zawodniczka poddała się poważnej operacji nogi w 2018 roku i od tego czasu nie występowała w ringu, a teraz postanowiła oficjalnie zakończyć karierę. 38-letnia zawodniczka interesowała się wrestlingiem od lat nastoletnich, po czym rozpoczęła treningi w roku 2002, a dwa lata później zadebiutowała w ringu. W trakcie swojej kariery Kraven występowała w mniejszych federacjach w Kanadzie, Japonii i Stanach Zjednoczonych. W 2018 roku pojawiła się jeden raz w programie WWE, gdyż była uczestniczką 2018 Mae Young Classic, odpadając w pierwszej rundzie przeciwko Lacey Lane.

Pokazowa walka bokserska Mike’a Tysona i Roya Jonesa Jr. została przełożona z 12 września na 28 listopada. Nie ogłoszono z czego wynika ta decyzja, natomiast informacja może być dość ważna z perspektywy All Elite Wrestling. AEW sonduje możliwość stoczenia przez Tysona walki w ich ringu, lecz wątpliwe, żeby miało do tego dojść przed rzeczoną walką Tysona w boksie, na której ten jest obecnie w pełni skupiony. Wobec przesunięcia rzeczonego pojedynku na końcówkę roku, nie należy zatem oczekiwać, żeby Tyson miał zawalczyć w ringu AEW w 2020 roku.

Wspominałem wczoraj, że ROH zapowiedziało wznowienie nagrań telewizyjnych, które odbędą się pod koniec sierpnia. Bryan Alvarez powiedział natomiast podczas „Wrestling Observer Radio”, że nie będą to klasyczne tapingi i ROH szykuje na nie coś wyjątkowego, co ma przemówić szczególnie do grona najbardziej zagorzałych fanów wrestlingu. Na razie nie wiemy co dokładnie ma w planach ROH.

AEW wystąpiło o zarejestrowanie praw autorskich do nazwy „Stadium Stampede”, co może sugerować, że federacja planuje ponowić takie walki w przyszłości. Pierwsze starcie Stadium Stampede odbyło się na tegorocznej gali AEW Double or Nothing.

Oglądalność RAW wyniosła w tym tygodniu 1.722 miliona widzów, co oznacza minimalną poprawę względem 1.715 miliona osób sprzed tygodnia, choć sam rating w grupie wiekowej 18-49 spadł z poziomu 0.51 do 0.47. Godzinowo widownia prezentowała się następująco:
+ pierwsza godzina – 1.811 miliona widzów
+ druga godzina – 1.754 miliona
+ trzecia godzina – 1.601 miliona.

„Fightful Select” donosi, że Jeff Cobb przyznał, iż podpisał już kontrakt z jakąś federacją, lecz ogłoszenie w tej sprawie leży właśnie po stronie pracodawcy. Cobb został wolnym agentem w styczniu, gdy wygasła jego umowa z ROH. Współpracował on jeszcze z ROH na zasadzie dogadywania się na każdą najbliższą galę, a w lutym pojawił się w AEW. Cobb zdradził, że kontaktowało się z nim WWE, natomiast nie było rozmów z Impact Wrestling. O tym gdzie ostatecznie zagości Cobb, powinniśmy się przekonać już wkrótce.

Cody Rhodes potwierdził, że zgodnie z planem, podczas dzisiejszego AEW Dynamite zaprezentuje ostateczny wygląd tytułu TNT Championship.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling.
|
|
|
|
|
Podczas wczorajszego Impact Wrestling do federacji powrócił Brian Myers, znany z WWE jako Curt Hawkins. Zawodnik zwolniony z WWE w kwietniu tego roku, występował już w TNA w roku 2015. Myers od razu zawalczył o Impact World Championship, odpowiadając na Open Challenge Eddiego Edwardsa, natomiast nie udało mu się przejąć tytułu.

Potwierdziły się medialne doniesienia, że na evencie Impact Emergence zobaczymy 30-minutowy Ironman Match o Knockouts Championship, w którym zmierzą się Jordynne Grace i Deonna Purrazzo. Walka została zapowiedziana na drugą noc Emergence, czyli 25 sierpnia. Federacja ogłosiła też wczoraj pełną kartę pierwszej nocy Emergence (18 sierpnia), która prezentuje się następująco:
- Good Brothers vs. Ace Austin & Madman Fulton
- Wrestle House Match: Kylie Rae vs. Taya Valkyrie
- TNA World Heavyweight Championship: Moose vs. Trey Miguel
- X-Division Championship: Chris Bey vs. TJP vs. Rohit Taju
- Impact Tag Team Championship: Motor City Machine Guns vs. The North
- Impact World Championship: Eddie Edwards vs. ???

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.