wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Data Royal Rumble 2021, Kolejna walka Stardom na Wrestle Kingdom 15, Maria Kanellis wraca do ROH, Wywiad ze Stingiem na Dynamite, Świąteczne SmackDown oficjalnie nagrywane z wyprzedzeniem, AEW rozważa opuszczenie Daily's Place?, Walka mistrzowska na SmackDown, Status zdrowotny Romana Reignsa po TLC PPV, Kulisy nagrań Firefly Inferno Matchu
Dodano: 21-12-2020, 15:36
WWE podało podczas TLC PPV, że Royal Rumble 2021 odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Federacja nie ogłosiła lokalizacji, lecz mimo różnych spekulacji prawdopodobnie będzie to ostatecznie oprawa WWE ThunderDome na stadionie Tropicana Field, gdzie odbywają się obecnie wszystkie gale RAW i SmackDown.

Stardom poinformowało, że drugi rok z rzędu na Wrestle Kingdom odbędzie się walka kobiet z ich rosteru. Dojdzie do niej 5 stycznia, podczas drugiego dnia WK15. Przypomnę, że na WK14 podczas drugiego dnia, Mayu Iwatani i Arisa Hoshiki zmierzyły się z Haną Kimurą oraz Giulią, choć był to Dark Match. Nie wiemy na ten moment czy walka planowana na najnowszą edycję też będzie Dark Matchem czy pełnoprawnym starciem w ramach karty gali.

Ring of Honor ogłosiło, że w styczniu do federacji powróci Maria Kanellis. Poprzednio pracowała ona w ROH w latach 2011-2015.

AEW poinformowało, że podczas Dynamite Holiday Bash w najbliższą środę, Tony Schiavone po raz kolejny przeprowadzi wywiad ze Stingiem.

WWE potwierdziło oficjalnie, że świąteczne SmackDown nie odbędzie się na żywo. Program do emisji 25 grudnia zostanie nagrany we wtorek 22 grudnia. Będzie to jedyny nagrany wcześniej odcinek tygodniówki WWE w końcówce roku, gdyż zapadła decyzja, że noworoczne SmackDown odbędzie się na żywo, podobnie jak wszystkie najbliższe gale RAW i NXT.

Ponoć AEW rozważało koncepcję zmiany miejsca organizowania swoich gal z Daily’s Place, lecz na ten moment temat upadł i federacja planuje na dłużej pozostać na tym obiekcie. Podobno w najbliższych miesiącach raczej nie należy oczekiwać zmiany tego podejścia, chyba że WWE podejmie decyzję o ruszeniu w trasę – w takiej sytuacji zareagować może i AEW. Choćby Tony Khan ma być jednak zdania, że nawet jeśli otrzymają zgody na gale z publicznością w innych lokalizacjach, to w najbliższym czasie fani nie będą zbyt chętni do tłumnego uczęszczania na takie wydarzenia, dlatego ma uznawać obecny format za w pełni satysfakcjonujący.

Po tym jak w trakcie walki wieloosobowej w Kick-Offie TLC PPV, Big E odliczył Samiego Zayna, na piątkowe SmackDown zapowiedziano pojedynek obu panów o WWE Intercontinental Championship.

Podczas walki o WWE Universal Championship na TLC PPV, można było dostrzec, że Roman Reigns ma jakieś problemy z ramieniem. „Fightful” donosi natomiast, że Reigns nie nabawił się żadnego urazu i po prostu był to element sprzedawania tego dość ostrego pojedynku.

Jeżeli chodzi o Firefly Inferno Match to „WrestleVotes” donosi, że pojedynek w przeciwieństwie do pozostałej części PPV nie odbył się na żywo, lecz był nagrany niedzielnym popołudniem, w pewnym odstępie czasu od startu całego PPV. Oczywiście to właśnie dzięki temu federacja mogła zastosować w tej walce tak odważne motywy z wykorzystaniem ognia. Co ciekawe ponoć jeszcze w niedzielę nie planowano, żeby ten pojedynek zakończył show, a taką decyzję podjęto już po nagraniu walki The Fienda z Randym Ortonem. Najwyraźniej WWE było tak zadowolone z nagranego materiału, że rzutem na taśmę przesunęło ten pojedynek na koniec show, w zasadzie tuż przed startem PPV. Oryginalnie galę miał kończyć TLC Match pomiędzy Romanem Reignsem i Kevinem Owensem, który ostatecznie był przedostatni w karcie.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.