wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Dlaczego Sami Zayn dalej pracuje w roli menedżera?, PJ Black o tym czemu wybrał ofertę ROH, Walka na jutrzejsze AEW Dynamite, Jon Jones otwarty na występy w WWE, Gość kolejnego odcinka programu Steve'a Austina, Program WWE 24 o R-Truthie, Walka o tytuł na SmackDown
Dodano: 11-02-2020, 17:02
Według aktualnych wieści, WWE utrzymuje Samiego Zayna w roli menedżera Shinsuke Nakamury, gdyż na ten moment sztab kreatywny uznał po prostu, iż woli tego zawodnika w funkcji menedżerskiej. Zayn od dawna ma już zielone światło od lekarzy względem występów w ringu i toczył sporadyczne walki w Dark Matchach tapingów oraz podczas live eventów.

W wywiadzie udzielonym „Sportskeeda”, PJ Black wypowiedział się o tym czemu postanowił się związać kilkuletnią umową z Ring of Honor. Black stwierdził, że miał na stole kilka ofert i pierwszy raz w swoim życiu przyjrzał się im na spokojnie, robiąc sobie listę argumentów za i przeciw poszczególnym opcjom. Oczywiście mógł wybrać większe pieniądze, lecz z kolei w ROH ma więcej swobody kreatywnej. Widzi tu wiele utalentowanych osób z którymi chciałby popracować i to ostatecznie przekonało go do tej właśnie oferty.

AEW ogłosiło na jutrzejsze Dynamite starcie Dustina Rhodesa z Sammym Guevarą. To czwarta walka ogłoszona na tygodniówkę, po pojedynkach o AEW Tag Team Championship i AEW Women’s Championship oraz solowym starciu Jona Moxleya z Santaną.

Jon Jones z UFC przyznał w rozmowie ze „Sports Illustrated”, że jego przejście do WWE jest w zasadzie nieuniknione, choć ciężko mu powiedzieć kiedy mogłoby do tego dojść. Zawsze szanował WWE i dostrzega wiele podobieństw między wrestlingiem, a sztukami walki. Jest odpowiednio wysportowany i na pewno dałby sobie radę z takim przeskokiem. Gdy pojawi się szansa, to z pewnością z niej skorzysta, nawet jeśli będzie to występ na zasadzie gościa specjalnego, gdyż byłoby to dla niego spełnieniem jednego z marzeń.

WWE poinformowało, że gościem kolejnego odcinka „Broken Skull Sessions” będzie The Big Show. Program ukaże się na WWE Network w niedzielę 23 lutego. Dotychczas gośćmi nowego programu Steve’a Austina byli Undertaker, Goldberg oraz Kane.

Niedługo na WWE Network ukaże się także nowy odcinek z popularnej serii „WWE 24”. Tym razem będzie on skupiony na osobie R-Trutha. Premiera programu zaplanowana jest na czwartek 27 lutego, bezpośrednio po gali Super ShowDown.

Carmella wywalczyła na ostatnim SmackDown miano pretendentki do SmackDown Women’s Championship, a teraz ogłoszono, że swoją walkę z Bayley otrzyma już w piątek, przy okazji najbliższego epizodu niebieskiej tygodniówki.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.