wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Czy NJPW celowało z terminem gali w MSG w weekend SummerSlam?, Cody Rhodes przekonany o galach AEW w Wielkiej Brytanii w 2020 roku, Oglądalność RAW, Walka o miano pretendenta na NXT, Roman Reigns chce walki z The Rockiem na WrestleManii 37, Konferencja prasowa WWE odnośnie WM37, WWE zapowiedziało powrót Johna Ceny na SmackDown, Zmiana mistrzowska podczas najnowszego odcinka Impact Wrestling
Dodano: 12-02-2020, 07:14
Wspominałem już, że NJPW zapowiedziało specjalną galę Wrestle Dynasty, która odbędzie się 22 sierpnia w Madison Square Garden. Warto dodać, że ta data wypada w weekend SummerSlam i gala NJPW będzie tym samym rywalizowała bezpośrednio z NXT TakeOver. Gale WWE z okazji tegorocznego SummerSlam odbywają się w Bostonie. Obie lokalizacje znajdują się w tej samej części kraju, a między Nowym Jorkiem i Bostonem jest nieco ponad 200 mil. Ciekawe zatem jak będzie wyglądała rywalizacja tych dwóch gal. „Wrestling Observer” informuje natomiast, że NJPW nie nastawiało się koniecznie na rywalizację z WWE i zbieżność tych gal była mocno przypadkowa. Federacja skontaktowała się po prostu z MSG z myślą o evencie latem w tym konkretnym miejscu i okazało się, że hala będzie wolna właśnie tego dnia.

W 2020 roku All Elite Wrestling powinno odwiedzić Wielką Brytanię, co będzie okazją do zobaczenia produktu tej federacji przez europejskich fanów. Na razie nie ma jeszcze konkretów, ale Cody Rhodes w wywiadzie udzielonym Dave’owi Meltzerowi stwierdził, że jest przekonany, iż AEW przybędzie w tym roku do UK i w pierwszej kolejności wybiorą zapewne dwa najpopularniejsze kierunki, a więc Londyn i Manchester. Dodał też, że on chciałby przyjechać do Wielkiej Brytanii od razu z serią paru gal, robiąc z tego taki mini-tour. Zaznaczył natomiast, że wszystko jest oczywiście dopiero na etapie planowania, więc ciężko mówić mu o konkretach – na pewno chcą jednak doprowadzić do gali AEW w Anglii i to jeszcze w 2020 roku.

Oglądalność RAW wyniosła w tym tygodniu 2.337 miliona widzów, odnotowując wzrost względem 2.168 miliona osób z poprzedniego show. Pierwszą godzinę programu oglądało 2.396 miliona widzów, drugą 2.411 miliona, a trzecią 2.204 miliona osób.

WWE zapowiedziało na dzisiejsze NXT walkę o miano pretendenta do NXT Cruiserweight Championship. O walkę mistrzowską będą rywalizowali dwaj byli mistrzowie, a więc Angel Garza i Lio Rush. Zwycięzca będzie miał szansę odzyskać tytuł, mierząc się z obecnym mistrzem, Jordanem Devlinem.

Przy okazji konferencji prasowej dotyczącej WrestleManii 37 w Los Angeles, Roman Reigns zasugerował, że okoliczności tej gali są wspaniałe, żeby doszło na niej do jego walki z The Rockiem. Reigns stwierdził, że o jego walce z kuzynem mówi się od lat i na pewno byłoby to coś godnego tak dużego obiektu. Jeżeli „Rocky” będzie mógł zatem wystąpić, to jego zdaniem taka walka byłaby czymś odpowiednim na WM37.

A skoro o tym mowa, rzeczona konferencja prasowa odbyła się wczoraj na budowanym wciąż SoFi Stadium, gdzie odbędzie się przyszłoroczna WrestleMania. Z ramienia WWE w wydarzeniu brali udział Stephanie McMahon, Roman Reigns i aktualna RAW Women’s Champion, Becky Lynch. Co ciekawe, ta ostatnia pojawiła się z opatrunkiem na szyi, sprzedając wydarzenia z ostatniego RAW.

Przy okazji wczorajszego WWE Backstage ogłoszono, że 28 lutego na SmackDown powróci John Cena. Gala odbędzie się w rodzinnym mieście Ceny, a więc Bostonie. Będzie to jego pierwszy występ w WWE od lipca ubiegłego roku, gdy pojawił się na RAW Reunion.

Uwaga na spoiler z Impact Wrestling.
|
|
|
|
|
|
W odcinku Impact Wrestling z tego tygodnia doszło do zmiany mistrzowskiej, po tym jak Jordynne Grace zdetronizowała Tayę Valkyrie i zdobyła Impact Knockouts Championship. Zakończone zostało tym samym rekordowe, 377-dniowe panowanie Valkyrie.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.