wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kolejni kandydaci do WWE Hall of Fame 2020, Oglądalność WWE Backstage, WWE da Johnowi Cenie wybrać rywala na WrestleManię 36?, Spoilery z AEW Dynamite i NXT: zmiana mistrzowska, debiut nowej gwiazdy, walki na przyszłotygodniowe Dynamite, nowy pojedynek na AEW Revolution, atrakcje na kolejny odcinek NXT
Dodano: 13-02-2020, 07:12
WWE z dużym wyprzedzeniem ogłosiło, że największymi gwiazdami WWE Hall of Fame 2020 będą nWo i Batista, natomiast obecnie federacja nie spieszy się z zapowiedzią kolejnych członków, choć pomału będzie się to zmieniać. Pojawiły się nawet plotki odnośnie potencjalnych kolejnych uczestników. Po pierwsze, chodzi o The Bella Twins, których kandydatura dla wielu osób będzie kontrowersyjna, lecz WWE postrzegało je zawsze jako duże gwiazdy, więc jest to bardzo prawdopodobne.
Sporo radości może przynieść z kolei inny kandydat, gdyż ponoć WWE rozważa uhonorowanie Jushina „Thunder” Ligera, który na początku tego roku zakończył legendarną karierę. Liger przez lata swojej kariery występował na całym świecie, w tym między innymi, zaliczył występy w WCW, a w 2015 roku zawalczył też na gali NXT TakeOver. Teraz WWE rozważa uhonorowanie legendy całego biznesu miejscem w tegorocznej klasie WWE Hall of Fame.

Oglądalność ostatniego WWE Backstage wyniosła 169 tysięcy widzów, co jest najwyższą widownią od odcinka z 19 listopada ubiegłego roku, gdy oficjalnie debiutował CM Punk i show oglądało 180 tysięcy osób. Wynik z tego tygodnia jest również ogromną poprawą względem zeszłego tygodnia, gdy po program sięgnęło 97 tysięcy widzów.

Według „WrestleVotes” powrót Johna Ceny na SmackDown z 28 lutego jest związany z tym, że jest już pewne, iż zawalczy on na WrestleManii 36. Co ciekawe, WWE nie było tego do końca pewne i nie ustaliło mu żadnych planów, które będą rozstrzygać się dopiero w perspektywie tych kilkunastu najbliższych dni. WWE prawdopodobnie pozwoli Cenie, żeby ten wybrał swojego przeciwnika na WM, oczywiście z grona osób dla których federacja nie opracowała jeszcze planów na galę w Tampie. WrestleMania 36 odbędzie się 5 kwietnia, co zagwarantuje WWE kilka tygodni na spokojną podbudowę walki Ceny na tej gali.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite i NXT!
|
|
|
|
|
|
Wczorajsze Dynamite przyniosło zmianę posiadaczki AEW Women’s Championship, po tym jak Nyla Rose pokonała Riho. Japonka była pierwszą mistrzynią AEW i jej panowanie zakończyło się po 134 dniach.

Na gali AEW dość niespodziewanie pojawił się Jeff Cobb, który zawalczy też w przyszłym tygodniu, mierząc się z Jonem Moxley’em. Według aktualnych wieści, na ten moment nie podpisał on jeszcze kontraktu z AEW i występuje póki co na zasadzie luźnych, bezpośrednich ustaleń z AEW. Cobb jest w tym momencie wolnym agentem, gdyż jego kontrakt z ROH wygasł z końcem 2019 roku. Na razie nie wiadomo czy Cobb będzie teraz występować w paru miejscach, czy jednak kwestią czasu jest zawarcie umowy na wyłączność z AEW. Pewne jest natomiast to, że przez jakiś czas będziemy go jeszcze widzieć w ROH, bo na kwietniowe ROH Supercard of Honor zapowiedziana jest walka tag teamowa z jego udziałem.

W przyszłym tygodniu na Dynamite, Hangman Page i Kenny Omega będą bronić tytułów tag teamowych AEW przeciwko Lucha Bros. Jednocześnie podczas gali odbędzie się tag teamowy Battle Royal, który wyłoni kolejnych pretendentów, a ci zawalczą o pasy zespołowe na gali Revolution.

Do karty AEW Revolution PPV (29 lutego w Chicago) trafiła natomiast solowa walka Jake’a Jagera z Dustinem Rhodesem. To czwarta walka w karcie, po tym jak ogłoszono walkę MJF vs. Cody, pojedynek o AEW Tag Team Championship i starcie o AEW World Championship (Chris Jericho vs. Jon Moxley).

Po wydarzeniach z wczorajszego NXT, na przyszłotygodniowy odcinek zapowiedziano następujące atrakcje:
- NXT Cruiserweight Championship: Jordan Devlin vs. Lio Rush
- The Velveteen Dream vs. Roderick Strong
- Chelsea Green vs. Kayden Carter

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.