wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE podobno ustaliło gospodarza SummerSlam na Florydzie, John Cena o Firefly Fun House i galach w czasie pandemii, Dzisiejsze nagrania w WWE Performance Center, FTR o tym jaka sytuacja przesądziła o podjęciu decyzji o odejściu z WWE
Dodano: 13-08-2020, 17:43
„WrestleVotes” informuje, że WWE miało zatwierdzić lokalizację tegorocznego SummerSlam i nie będzie to WWE Performance Center, lecz cały czas nie mają potwierdzenia jakie miejsce ostatecznie wybrano. Z tego co wiadomo raczej wycofano się jednak z koncepcji Atlantic City i show odbędzie się gdzieś na Florydzie. Według tego źródła ostatecznie na gali nie będzie też zwykłych fanów, gdyż nie udało się wypracować rozwiązania w tym zakresie.

W wywiadzie udzielonym „Sports Illustrated” John Cena przyznał, że z perspektywy czasu jest jeszcze bardziej zadowolony z Firefly Fun House Matchu z Brayem Wyattem na WrestleManii 36. Było to coś co pozostawiło po sobie wiele pytań, a przede wszystkim jest to materiał, który można potraktować nie tylko jednorazowo, lecz wrócić do niego po jakimś czasie, obejrzeć go ponownie i dalej czerpać z tego rozrywkę, a rzecz jasna takie chwile są po prostu najlepsze.
Cena wypowiedział się także o galach w czasie pandemii, mówiąc, że jest to ogromne wyzwanie. On sam był bardzo przyzwyczajony do fanów i często na nich bazował. Zawsze był to też pewien wyznacznik – jeśli fani na hali bawią się dobrze, to możesz zakładać, że podobnie jest z widzami przed telewizorem, a obecnie zawodnicy są pozbawieni tego odniesienia. Zaznaczył, że jego zdaniem kilka osób radzi sobie jednak w tych warunkach naprawdę dobrze, a szczególnie świetną robotę wykonuje Seth Rollins.

WWE nagrywa dzisiaj w Performance Center jutrzejszy odcinek SmackDown oraz przyszłotygodniowe RAW. Według dotychczasowych doniesień SmackDown z 21 sierpnia odbędzie się już na żywo, gdyż WWE chce powrócić do tego formatu od końcówki przyszłego tygodnia.

W rozmowie z „Fightful” FTR przyznali, że przełomowym momentem, w którym wiedzieli już, że nie będą chcieli przedłużyć kontraktów z WWE, był storyline z Randym Ortonem. Dax Harwood przyznał, że powiedział wtedy koledze z zespołu, iż jeżeli Creative Team i szefostwo zepsują ten angle, który zapowiadał się naprawdę kapitalnie, to przeleje to czarę goryczy i tak się stało. Panowie stwierdzili, że ich transfer na RAW wynikał z tego, że Randy Orton bezpośrednio powiedział kierownictwu, iż chciałby z nimi pracować. W zasadzie to dzięki pozycji Ortona ten angle utrzymał się i tak dość długo, lecz potem bez słowa z niego zrezygnowano. FTR podkreślili, że Randy nie był jedyną osobą, która chciała z nimi pracować, bo podobne sygnały do kierownictwa wysyłali Matt Hardy, The Usos, Bray Wyatt, The New Day czy Roman Reigns. Koniec końców zawsze stawało jednak na tym, że Vince McMahon czegoś nie chciał i odrzucał wszelkie pomysły.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.