wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Drew McIntyre został zwycięzcą Royal Rumble Matchu mężczyzn i wkrótce ogłosił, że na WrestleManii 36 chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Takie starcie trafiło już oficjalnie do karty WM i zostanie tam podtrzymane, o ile oczywiście Lesnar utrzyma tytuł do tego czasu.

AJ Styles doznał urazu zwichnięcia barku i wypadł z akcji na kilka tygodni. Ostatecznie nie był potrzebny żaden zabieg i skala kontuzji wskazuje na to, że AJ powinien być gotowy do akcji w marcu, pod warunkiem, że nie dojdzie do żadnych komplikacji na etapie rehabilitacji. Z tego względu występ Stylesa na WrestleManii raczej nie jest zagrożony.

WWE oficjalnie potwierdziło podpisanie kontraktów z Timothym Thatcherem oraz Killerem Krossem. Obaj panowie zameldowali się już w WWE Performance Center i swoją przygodę z federacją rozpoczną prawdopodobnie od NXT. Thatcher jest weteranem sceny niezależnej, natomiast Kross zabłysnął przede wszystkim występami w AAA i Impact Wrestling.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super ShowDown
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Aktualne wieści w sprawie walki "The Fienda" z Goldbergiem na Super ShowDown, Walka na SmackDown, Czy coś się zmieniło w sprawie statusu Ruseva względem WWE?, Oglądalność AEW Dynamite i NXT, Para z Impact Wrestling zaadoptowała dziewczynkę, Mistrzyni NWA brała udział w wypadku samochodowym, Walka o ROH World Title na Gateway to Honor, Słaba sprzedaż biletów z drugiej ręki na WrestleManię 36, Jeden z marcowych odcinków NXT poza Full Sail University, Kolejni członkowie WWE Hall of Fame 2020 niemal pewni, WWE negocjuje z federacjami niezależnymi w sprawie materiałów na WWE Network
Dodano: 14-02-2020, 08:05
Podobno WWE chce zabookować walkę „The Fienda” Braya Wyatta z Goldbergiem na Super ShowDown jako bardzo krótki, maksymalnie kilkuminutowy pojedynek. Nie jest tajemnicą, że z Goldbergiem różnie bywało w przypadku choć trochę dłuższych starć, a i gimmick „Fienda” opiera się na małym sprzedawaniu akcji, więc dłuższa walka mogłaby się okazać porażką pokroju wcześniejszej walki Goldberga z Undertakerem w Arabii Saudyjskiej. Z tego co wiadomo, pomimo różnych spekulacji, Wyatt powinien pokonać Goldberga i na WrestleManii 36 zmierzyć się z Romanem Reignsem. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że Goldberg wystąpi w Arabii, natomiast nie zawalczy na WrestleManii.

Na dzisiejsze SmackDown została zapowiedziana walka tag teamowa, w której The Miz i John Morrison zmierzą się z Romanem Reignsem i partnerem, który będzie niespodzianką. Pojedynek ustalono po tym jak Morrison i Miz naśmiewali się z The Usos, którzy nie mogą pojawić się na SmackDown, ponieważ gala odbędzie się w Kanadzie, a bracia mają zakaz wstępu do tego kraju z uwagi na kwestie prawne.

Choć Rusev zniknął ostatnio z telewizji, WWE zapowiedziało jego występ w Tuwaiq Trophy Gauntlet Matchu na Super ShowDown. Według aktualnych wieści, nic nie zmieniło się jednak w impasie w kontekście rozmów Ruseva z WWE odnośnie nowej umowy. Występ Bułgara na tej gali wynika tylko ze specjalnego charakteru eventu w Arabii Saudyjskiej, gdzie organizatorzy oczekują określonych zawodników, a sam roster może liczyć na dodatkowy zarobek, gdyż gale wiążą się ze specjalnymi premiami.

AEW Dynamite ponownie wygrało z NXT pod względem oglądalności, choć program WWE wyraźnie zbliżył się w tym tygodniu do konkurenta. Dynamite oglądało tym razem 817 tysięcy widzów, a NXT 757 tysięcy. Jest to najmniejsza różnica od początku 2020 roku. Oba programy odnotowały spadek względem poprzedniego tygodnia, gdy program AEW oglądało 928 tysięcy osób, a NXT 770 tysięcy widzów.

Tymczasem małżeństwo znane ze wspólnych występów w Impact Wrestling, a więc Eddie Edwards i Alisha, zostało oficjalnie rodzicami, po tym jak para dopełniła formalności dotyczące adopcji małej dziewczynki.

Obecna NWA Women’s Champion, Thunder Rosa, uczestniczyła w wypadku samochodowym, którego była ofiarą, natomiast na szczęście sama nie ucierpiała na zdrowiu. Zawodniczka ogłosiła natomiast na Twitterze, że sprzedaje niektóre ze strojów ringowych, żeby zarobić na naprawę swojego uszkodzonego samochodu.

ROH zapowiedziało Triple Threat Match o ROH World Championship na galę Gateway to Honor, która odbędzie się 29 lutego w St. Louis. PCO zmierzy się tego dnia z RUSHEM oraz Markiem Haskinsem.

Handlarze biletami przeliczyli się odnośnie WrestleManii 36, gdyż na ten moment dostępne są jeszcze wejściówki z normalnej sprzedaży i segment biletów z drugiej ręki cieszy się bardzo małym zainteresowaniem, szczególnie jeśli chodzi o bardziej oddalone od ringu miejsca. Aktualnie koniki sprzedają ponoć najdalsze miejsca nawet poniżej rynkowej wartości biletów.

Odcinek NXT z 11 marca nie odbędzie się wyjątkowo w Full Sail Univeristy, gdyż obiekt będzie zajęty z uwagi na Full Sail Hall of Fame Week. WWE ma wkrótce ogłosić, gdzie odbędzie się ten odcinek żółtej tygodniówki. Z tego co wiadomo, odbędzie się on jednak na żywo na innym obiekcie i federacja nie zdecyduje się na nagranie materiałów wcześniej, żeby wyemitować je z odtworzenia.

„Wrestling Observer” informuje, że WWE zatwierdziło kandydatury The Bella Twins i Jushina „Thunder” Ligera w kontekście WWE Hall of Fame 2020. Ogłoszeń w tej sprawie można się spodziewać w każdej chwili i z dużą dozą prawdopodobieństwa ich miejsce w HoF zostanie potwierdzone jeszcze w lutym.

WWE pracuje podobno nad odświeżeniem nieco biblioteki WWE Network i dodaniem tam nowych materiałów. W związku z tym, federacja podjęła rozmowy z kilkoma federacjami niezależnymi w Stanach Zjednoczonych, żeby wykupić ich materiały. Na razie nie wiemy dokładnie z którymi federacjami negocjuje WWE.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
27. lutego 2020


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Ricochet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Goldberg

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

New Day
vs
Miz i John Morrison

Steel Cage Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

Gauntlet Match
o Trofeum Tuwaiq

Andrade
vs
AJ Styles
vs
Bobby Lashley
vs
Erick Rowan
vs
R-Truth
vs
Rusev
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn
Zwycięzca:
Drew McIntyre

Royal Rumble Match
Kobiet
Zwyciężczyni:
Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Strap Match
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
pokonał
Kinga Corbina

Sheamus
pokonał
Shorty'ego G
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.