wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


W wieku 60 lat zmarł Joseph Michael Laurinaitis, znany fanom wrestlingu przede wszystkim jako Road Warrior Animal. Animal tworzył z Hawkiem (Michael Hegstrand) zespół The Road Warriors, w WWF znany jako Legion of Doom, przez wielu fanów uważany za najwspanialszy tag team w historii.

W All Elite Wrestling zadebiutował Miro, a więc były zawodnik WWE, gdzie był znany jako Rusev. Miro miał podpisać długoterminowy kontrakt i to z opcją przedłużenia. Umowa jest podobna do tej Jona Moxley'a, więc Miro ewentualnie może też występować w NJPW.

Według aktualnych wieści Jimmy Uso ma powrócić na ring w styczniu lub lutym 2021 roku, o czym poinformował sam brat zainteresowanego, Jey Uso. Jimmy doznał kontuzji kolana podczas Ladder Matchu na WrestleManii. Mówiło się o 6-9 miesięcy przerwy, więc rehabilitacja zdaje się przebiegać zgodnie z planem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE pozostanie w Amway Center na kolejne miesiące?, Ustalono datę sprawy sądowej Alberto El Patrona, Oglądalność RAW, Joey Ryan pozwał Anthem/Impact Wrestling, Kiedy może wrócić Finn Balor?, Dwie duże walki na dzisiejsze NXT, Aktualna karta Bound For Glory 2020
Dodano: 14-10-2020, 08:58
„Wrestling Observer” donosi, że WWE przedłużyło współpracę z Amway Center do końca listopada, ale jest to tylko przejściowa decyzja i obie strony prowadzą obecnie rozmowy odnośnie dłuższej współpracy. Na tapecie ma być pokrycie gal na tym obiekcie prawdopodobnie nawet do końcówki stycznia. WWE rozpatruje alternatywy, ale sytuacja z pandemią mocno ogranicza obecnie opcje – federacja jest z kolei zadowolona z WWE ThunderDome i w obecnych warunkach uważa to za najlepsze, co można zaserwować. WWE wciąż liczy oczywiście na gale z normalnym udziałem fanów, lecz na to trzeba będzie jeszcze poczekać i to być może przynajmniej kilka miesięcy.

PWInsider informuje, że rozprawa sądowa Jose Alberto Rodrigueza Chucuana (aka Alberto Del Rio, Alberto El Patron) została wyznaczona na 25 stycznia 2021 roku. Były zawodnik kilku czołowych federacji wrestlingu jest oskarżony o porwanie i wykroczenia na tle seksualnym, za które grożą mu długie lata w więzieniu. Aktualnie jest on na wolności, po tym jak opuścił areszt po wpłaceniu 50 tysięcy dolarów kaucji.

Oglądalność ostatniego RAW, z drugą częścią Draftu, wyniosła 1.855 miliona widzów, co jest poprawą względem 1.686 miliona osób z poprzedniego tygodnia. Rating w przedziale wiekowym 18-49 wyniósł 0.57, więc też był wyraźnie lepszy niż przy poprzednim odcinku, gdy było to 0.52. Godzinowo oglądalność RAW z ostatniego poniedziałku układała się następująco:
+ pierwsza godzina – 2.006 miliona widzów
+ druga godzina – 1.884 miliona
+ trzecia godzina – 1.676 miliona.

W czerwcu Impact Wrestling rozwiązało umowę Joey’a Ryana, która obowiązywała formalnie do sierpnia 2021 roku. Powodem takiego działania były zarzuty wobec Ryana dotyczące molestowania seksualnego, jakie pojawiły się przy okazji akcji #SpeakingOut. Wobec Ryana pojawiło się kilka zarzutów i większość współpracujących z nim podmiotów mu podziękowała – kontrakt zerwało z nim IW, a umowę wypowiedział także obiekt na którym Joey organizował gale swojej federacji wrestlingu, czyli Bar Wrestling.
W ostatnim czasie Ryan postanowił się bronić i złożył kilka pozwów, między innymi przeciwko oskarżającym go kobietom. Okazuje się jednak, że teraz Ryan postanowił też pozwać Anthem, czyli właściciela Impact Wrestling. Ryan twierdzi, że jego umowa z IW została zerwana bez podstawy prawnej i domaga się teraz odszkodowania w wysokości aż 10 milionów dolarów. Pozew w tej sprawie został już oficjalnie złożony.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że przerwa Finna Balora potrwa 4-6 tygodni. Przypomnę, że zawodnik doznał złamania szczęki podczas NXT TakeOver 31 i w tym tygodniu poddał się operacji. Mistrz NXT niemal na pewno nie zostanie pozbawiony tytułu mistrzowskiego. Kolejne i ostatnie w tym roku TakeOver zaplanowane jest na 6 grudnia i wiele wskazuje na to, że Finn będzie do tego czasu gotowy do akcji w ringu.

Tymczasem WWE potwierdziło, że awizowana od pewnego czasu walka Rodericka Stronga i Bobby’ego Fisha z Oney Lorcanem i Dannym Burchem, odbędzie się właśnie podczas dzisiejszego odcinka NXT. Stawką jest miano pretendentów do tytułów tag teamowych NXT – zwycięzcy zawalczą wkrótce o pasy z Breezango. Oprócz tego podczas tego epizodu NXT dojdzie do walki o NXT North American Championship, którego Damian Priest będzie bronił w starciu z Dexterem Lumisem.Po wczorajszym odcinku Impact Wrestling, karta Bound For Glory 2020 (24 października) wygląda następująco:

Call Your Shot Gauntlet Match
Tenille Dashwood, Tommy Dreamer, Brian Myers, Cody Deaner, Johnny Swinger Hernandez, Cousin Jake, Alisha Edwards, Rhino, Heath i 10 innych uczestników

Eddie Edwards vs. Ken Shamrock

Moose vs. EC3

Impact X-Division Championship
Rohit Raju vs. TJP vs. Jordynne Grace vs. Chris Bey vs. Trey vs. Willie Mack

Impact Tag Team Championship
The Motor City Machine Guns vs. The North vs. The Good Brothers vs. Ace Austin & Madman Fulton

Impact Knockouts Championship
Deonna Purrazzo vs. Kylie Rae

Impact World Championship
Eric Young vs. Rich Swann

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie25. października 2020


Mistrzostwo WWE

Hell in a Cell

Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell
Roman Reigns
vs
Jey Uso

27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Ambulance Match
Drew McIntyre
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Jeya Uso

Mistrzostwo Interkontynentalne
Ladder Match

Sami Zayn
pokonał
Jeffa Hardy'ego
AJ Stylesa

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
pokonała
Zelinę Vegę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Andrade i Angela Garzę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Kick-off

Cesaro
i Shinsuke Nakamura
pokonali
Lucha House Party23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.