wrestling wwe tna aew


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Batista był awizowany jako członek klasy 2020 WWE Hall of Fame, która zostanie ostatecznie uhonorowana w tym roku. Ze względu na napięty grafik Batista nie może jednak przybyć na nagrania ceremonii. W związku z tym WWE poinformowało, że Batista zostanie złączony do Hall of Fame w przyszłości, ale został wycofany ze wspomnianej klasy.

WWE przystało ostatecznie na prośbę Andrade i rozwiązało umowę z 31-letnim zawodnikiem. Były mistrz NXT wkrótce może zameldować się w innej federacji, gdyż ponoć nie będzie go obowiązywała standardowa 3-miesięczna klauzula zakazująca występów po odejściu z WWE.

Począwszy od 12 kwietnia gale głównych rosterów WWE będą się odbywały w Yuengling Center w Tampie. Utrzymana zostanie oprawa WWE ThunderDome, która będzie przeniesiona z Tropicana Field na nowy obiekt. Oznacza to, że z wyjątkiem WrestleManii 37, gale WWE nie będą się jeszcze odbywały z bezpośrednim udziałem fanów
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Fastlane 2021
Premiera:

Środa 24.03.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:30
Sobota godz. 11:30
Niedziela godz. 18:00Andrade o swoim odejściu z WWE, Andrade informuje o tym jak WWE błędnie poinformowało Charlotte Flair o ciąży - oświadczenie ze sprostowaniem od sztabu zawodniczki, Ostateczna oglądalność ostatniego SmackDown, Potencjalna nominacja do Warrior Award na tegorocznym Hall of Fame, Uwaga na spoilery z RAW: rozpad kolejnej grupy, Steel Cage Match i nowa walka mistrzowska na WrestleManię 37
Dodano: 30-03-2021, 09:24
Andrade udzielił „Lucha Libre Online” pierwszego wywiadu od odejścia z WWE. Właśnie ten fakt był głównym tematem i Andrade stwierdził, że decyzję o konieczności pożegnania z federacją podjął, gdy był po udanych występach z Drew McIntyrem, a WWE dalej nie chciało z niego korzystać. Zasugerował również, że zdziwieni tym faktem mieli być niektórzy zawodnicy, w tym wspomniany McIntyre czy Randy Orton. Jedyną kwestią, która budziła w nim wątpliwości jest to, że w WWE pozostawia swoją partnerkę, Charlotte Flair, przez co oczywiście nie będą tak blisko, jak pracując w jednej firmie. Andrade zasugerował także, że pod względem warunków miał bardzo dobry kontrakt z WWE, gwarantujący mu 3 miliony dolarów rocznie.

Pozostając jeszcze w temacie tego wywiadu, Andrade poruszył dość zaskakującą i kontrowersyjną kwestię. Po pierwsze zawodnik zasugerował, że WWE zwolniło go z umowy dopiero, gdy nadeszły informacje, że nie tylko Charlotte Flair, ale i on złapał COVID-19. Potem podzielił się jednak zaskakującą informacją, że przed kilkoma tygodniami WWE miało powiedzieć Charlotte, że ta jest w ciąży i z tego powodu wycofali ją z telewizji. Rzecz jasna potem okazało się, że żadnej ciąży nie było.
Warto jednak wspomnieć, że menedżerowie samej Charlotte Flair szybko zareagowali na słowa wypowiedziane przez Andrade i wydali oświadczenie do „TalkSPORT”. Sztab Charlotte stwierdził, że Andrade nie przekazał dobrego kontekstu całej sprawy. Kilka tygodni temu Charlotte miała otrzymać telefon od lekarza WWE, że ma wysokie stężenie hormonu B-HCG, który wytwarzany jest po zapłodnieniu, w związku z czym nie jest dopuszczona do akcji przez sztab medyczny, gdyż uznają ją za osobę w ciąży. Charlotte zrobiła wtedy kilka standardowych testów ciążowych i wszystkie były negatywne, podobnie jak zrobione parę dni później dokładne badania, które wykluczyły już definitywnie opcję, że Charlotte jest w ciąży. Całe zamieszanie miało miejsce jeszcze przed tym jak Charlotte otrzymała pozytywny test na COVID-19. W oświadczeniu sztab Charlotte wspomina jednak, że całe zdarzenie uświadomiło jej jak różnią się kariery zawodników i zawodniczek, gdyż zmiany w kobiecym ciele następują szybciej i stąd wielu paniom trudno jest walczyć po tym jak przekroczy się 30 lat, podczas gdy powinny to być lata szczytowej formy. Tak czy siak na koniec oświadczenia podkreślono, że uwzględniając ten kontekst – Charlotte nie miała problemu z informacją o potencjalnej ciąży, lecz samą procedurą przekazania jej tej wiadomości.

Ostateczny wynik oglądalności ostatniego SmackDown to 2.191 miliona widzów, zatem show odnotowało wzrost względem 2.093 miliona z poprzedniego tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 utrzymał się na tym samym poziomie i wyniósł 0.57.

Według informacji „Fightful Select” Titus O’Neil ma być osobą mianowaną do Warrior Award, podczas tegorocznej ceremonii WWE Hall of Fame. Titus wykonuje dużo pracy charytatywnej i społecznej w rejonie Tampy, gdzie odbędzie się tegoroczna WrestleMania. Przypomnę, że Titus został zapowiedziany jako współgospodarz WM37, u boku Hulka Hogana.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Bobby Lashley rozbił na RAW grupę Hurt Business stwierdzając, że nie może już liczyć na Sheltona Benjamina i Cedrica Alexandra, więc wykluczył ich ze stajni. Doszło do brawlu między panami, po czym Lashley pokonał Benjamina w oficjalnym pojedynku.
Pod koniec RAW Lashley otrzymał z kolei pomoc od zawodnika ze SmackDown, Kinga Corbina, który pomógł mu w poobijaniu Drew McIntyre’a.

Przy okazji RAW dowiedzieliśmy się, że walka Brauna Strowmana z Shanem McMahonem na WrestleManii 37 będzie Steel Cage Matchem. Pojedynek został również przypisany do pierwszego dnia WM.


Tymczasem na drugi dzień WrestleManii 37 została ustalona potyczka Riddle’a z Sheamusem o WWE United States Championship. Walkę ustalono po tym jak Sheamus pokonał mistrza w Non-Title Matchu podczas RAW.


-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.euAutor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge10. kwietnia 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet Smackdown
Sasha Banks
vs
Bianca Belair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The New Day
vs
AJ Styles i Omos

Steel Cage Match
Braun Strowman
vs
Shane McMahon

Tag Team Turmoil Matcho miano pretendentek do Mistrzostwa Tag Teamów Kobiet WWE

Lana i Naomi
vs
Liv Morgan i Ruby Riott
vs
Natalya i Tamina
vs
Dana Brooke i Mandy Rose

Tag Team Turmoil Match
Bad Bunny i Damian Priest
vs
The Miz i John Morrison


11. kwietnia 2021


Mistrzostwo Universal
Triple Threat Match

Roman Reigns
vs
Edge

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Rhea Ripley

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Nigerian Drum Fight

Big E
vs
Apollo Crews

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Riddle
vs
Sheamus

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Shayna Baszler & Nia Jax
vs
zwyciężczynie Tag Team Turmoil

The Fiend
vs
Randy Orton

Kevin Owens
vs
Sami Zayn
21. marca 2021


Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
Big E
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Sashę Banks i Biancę Belair

Intergender Match
Alexa Bliss
pokonała
Randy'ego Ortona

No Holds Barred Match
Drew McIntyre
pokonał
Sheamusa

Braun Strowman
pokonał
Eliasa

Kick-off
Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych

Riddle
pokonał
Mustafę Aliego7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.