wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


W wieku 60 lat zmarł Joseph Michael Laurinaitis, znany fanom wrestlingu przede wszystkim jako Road Warrior Animal. Animal tworzył z Hawkiem (Michael Hegstrand) zespół The Road Warriors, w WWF znany jako Legion of Doom, przez wielu fanów uważany za najwspanialszy tag team w historii.

W All Elite Wrestling zadebiutował Miro, a więc były zawodnik WWE, gdzie był znany jako Rusev. Miro miał podpisać długoterminowy kontrakt i to z opcją przedłużenia. Umowa jest podobna do tej Jona Moxley'a, więc Miro ewentualnie może też występować w NJPW.

Według aktualnych wieści Jimmy Uso ma powrócić na ring w styczniu lub lutym 2021 roku, o czym poinformował sam brat zainteresowanego, Jey Uso. Jimmy doznał kontuzji kolana podczas Ladder Matchu na WrestleManii. Mówiło się o 6-9 miesięcy przerwy, więc rehabilitacja zdaje się przebiegać zgodnie z planem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Oficjele NXT bardzo zadowoleni z jednego ze storyline'ów, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite i NXT: zestawienia turnieju w AEW, walka o tytuł na AEW Full Gear, status Matta Hardy'ego, potencjalna walka o AEW World Championship na nadchodzącym PPV, pojedynek o miano pretendentów w przyszłotygodniowym Dynamite, pretendenci do NXT Tag Team Championship, dwie specjalne walki mistrzowskie na NXT Halloween Havoc
Dodano: 15-10-2020, 10:16
Po NXT TakeOver 31 pojawiały się spekulacje o przenosinach Johnny’ego Gargano i Candice LeRae na RAW lub SmackDown, lecz duet pozostał obecnie w NXT. Ruszono też ze storylinem w którym parę zaczęła wspierać Indi Hartwell. Ponoć oficjele nadzorujący NXT pokładają duże nadzieje w tej historii i możemy oczekiwać jej hucznego rozwinięcia. Przypomnę, że storyline po cichu ruszył tak naprawdę już podczas Battle Royal z jednego z wrześniowych odcinków NXT, gdzie jak się okazało Indi Hartwell pomagała LeRae uniknąć eliminacji. W tamtym czasie nie uwypuklano tego faktu, lecz tydzień temu w NXT zobaczyliśmy segment, w którym Indi przesłała Gargano i LeRae telewizor, z dostępem do materiału pokazującego co zrobiła Indi w trakcie Battle Royal. Historia tej trójki była kontynuowana podczas wczorajszego odcinka.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite i NXT.
|
|
|
|
AEW ogłosiło już pełen skład i zestawienia pierwszej rundy turnieju o miano pretendenta do AEW World Championship. Rozgrywka wystartuje od przyszłego tygodnia, a finał odbędzie się 7 listopada na gali AEW Full Gear 2020 PPV. W pierwszej rundzie zobaczymy następujące starcia:
- Penta El Zero M vs. Rey Fenix
- Kenny Omega vs. Joey Janela
- Colt Cabana vs. Hangman Page
- Wardlow vs. Jungle Boy.

Do karty AEW Full Gear trafiła też już walka o AEW TNT Championship, którego Cody będzie bronił w starciu z Darby Allinem. Przy okazji można wspomnieć, że Cody wrócił do swoich blond włosów. Podczas wczorajszego Dynamite, Cody zachował pas, po tym jak jego walka z Orange Cassidym zakończyła się dobiciem do limitu czasowego i przez to remisem.

Matt Hardy zapowiedział podczas wczorajszego Dynamite, że doszedł już do pełni zdrowia po incydencie z AEW All Out i ma już zielone światło od lekarzy w kontekście powrotu na ring. Przypomnę, że na All Out Hardy wziął udział w niebezpiecznym spocie, wskutek którego uderzył głową o betonową posadzkę – w kontrowersyjnych okolicznościach pojedynek został wtedy wznowiony. Potem Matt zarzekał się, że nie doznał wstrząśnienia mózgu, lecz były to wątpliwe deklaracje, biorąc pod uwagę fakt, iż od tego czasu pauzował od występów w ringu z powodu braku zgody lekarskiej na udział w akcji.

Jon Moxley pokonał Lance’a Archera podczas Dynamite, a tymczasem najwyraźniej nie zakończył się jeszcze jego konflikt z Eddiem Kingstonem, który zaatakował wczoraj Moxley’a po jego wygranym pojedynku. Z dużą dozą prawdopodobieństwa panowie spotkają się w kolejnej walce o AEW World Championship na Full Gear PPV.

Na przyszłotygodniowe Dynamite zapowiedziano #1 Contender’s 4-Way Tag Team Match: Private Party vs. The Butcher & The Blade vs. Alex Reynolds & John Silver vs. Young Bucks. Oprócz tego w akcji ma być Britt Baker i wystartuje wspomniany wyżej turniej.

Tymczasem w NXT poznaliśmy nowych pretendentów do NXT Tag Team Championship, którymi zostali Roderick Strong i Bobby Fish z Undisputed Ery. Panowie zawalczą wkrótce o tytuły z Breezango. Do walki o pasy niemal na pewno dojdzie już w przyszłym tygodniu.

W tym odcinku Candice LeRae pokonała też Shotzi Blackheart (z dużą pomocą Indi Hartwell) i zagwarantowała sobie jeszcze jedną szansę na NXT Women’s Championship. LeRae zawalczy z Io Shirai 28 października w specjalnym odcinku NXT promowanym jako Halloween Havoc. Tego samego dnia Damian Priest i Johnny Gargano ponownie zawalczą też o NXT North American Championship. Warto wspomnieć, że nie będą to także zwykłe walki, natomiast o tym jaki będzie rodzaj wspomnianych pojedynków zadecyduje losowanie z wykorzystaniem specjalnego koła.

Jeśli chodzi o odcinek Halloween Havoc z 28 października, mamy awizowane w tej chwili następujące atrakcje:
- gospodynią odcinka będzie Shotzi Blackheart
- Spin The Wheel, Make a Deal Match for NXT North American Championship: Damian Priest vs. Johnny Gargano
- Spin The Wheel, Make a Deal Match for NXT Women’s Championship: Io Shirai vs. Candice LeRae
- Rhea Ripley vs. Raquel Gonzalez.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie25. października 2020


Mistrzostwo WWE

Hell in a Cell

Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell
Roman Reigns
vs
Jey Uso

27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Ambulance Match
Drew McIntyre
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Jeya Uso

Mistrzostwo Interkontynentalne
Ladder Match

Sami Zayn
pokonał
Jeffa Hardy'ego
AJ Stylesa

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
pokonała
Zelinę Vegę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Andrade i Angela Garzę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Kick-off

Cesaro
i Shinsuke Nakamura
pokonali
Lucha House Party23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.