wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


WrestleMania 36 będzie finalnie 2-dniowym eventem i odbędzie się w sobotę 4 kwietnia oraz niedzielę 5 kwietnia. Gospodarzem wydarzenia ma być Rob Gronkowski. Całość odbędzie się nie tylko w WWE Performance Center, ale też innych obiektach.

"The British Bulldog" Davey Boy Smith i Jushin "Thunder" Liger uzupełnili stawkę 2020 WWE Hall of Fame. Wcześniej w tegorocznej klasie znajdowali się już nWo, Batista, The Bella Twins i JBL. Po odwołaniu wydarzeń z weekendu WrestleManii 36 w Tampie, ceremonia odbędzie się prawdopodobnie później w tym roku. Spekuluje się o gali HoF w dniach przed SummerSlam.

Rob Gronkowski związał się kontraktem z WWE. Ma on być zawodnikiem i będzie zaliczał sporadyczne występy w ramach roli part-timera. 30-latek ma polskie korzenie ze strony ojca. Gronkowski do 2019 roku występował w NFL, gdzie mógł się pochwalić trzema triumfami w Super Bowl. Obecnie pracuje też jako analityk dla Fox Sports.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WrestleMania bez dużych walk wieloosobowych, Japoński rynek obawia się ekspansji WWE w związku z problemami lokalnych federacji, Działania pomocowe gwiazd AEW w ramach obecnych problemów, Wygasła klauzula Sin Cary po odejściu z WWE, WWE zamierza nagrać tygodniówki z wyprzedzeniem - czy jest to także plan awaryjny na WrestleManię?
Dodano: 20-03-2020, 13:27
„Pro Wrestling Sheet” potwierdza dotychczasowe spekulacje, że WWE zrezygnuje ze zorganizowania Andre The Giant Memorial Battle Royal oraz Battle Royal dla kobiet podczas WrestleManii. Pomijając kwestie obecnych regulacji prawnych, gromadzenie tak dużej liczby osób byłoby w obecnej sytuacji nieodpowiedzialne, więc WWE nie zamierza ściągać na WM tylu zawodników i zawodniczek.

„Wrestling Observer” sugeruje, że na wrestlingowym rynku w Japonii pojawiają się obawy, iż WWE wykorzysta obecną sytuację w celu mocniejszej ekspansji w tym kraju. Nie jest tajemnicą, że WWE planuje stworzenie nowego Performance Center w Japonii i chciałoby tam stworzyć kolejny odłam NXT, lecz w tym celu WWE chce nawiązać współpracę z którąś z federacji lub najlepiej ją wykupić. Dotychczas specyfika Japończyków sprawiała, iż kolejne federacje odmawiały WWE. Pojawiają się jednak głosy, że wraz z sytuacją z koronawirusem, który wymusił zawieszenie większości gal, spora część federacji mocno podupadnie finansowo i za kilka miesięcy może dojść do sytuacji, gdy właściciele nie będą mieli innego wyjścia jak przystanie na opcję wykupu. Oczywiście WWE też odczuwa skutki kryzysu, lecz jako globalna korporacja mają o wiele większe zaplecze i możliwości, więc możliwe, że później w tym roku WWE spełni wreszcie snute od dawna plany o intensywnym wejściu na rynek japoński.

Na ładny gest zdecydowało się kilka ważnych postaci z AEW. Chris Jericho i Cody wypuścili ostatnio specjalną linię koszulek, a zyski ze sprzedaży przekażą fundacjom walczącym obecnie z epidemią. Z kolei Jon Moxley postanowił wyciągnąć rękę do kolegów po fachu, tylko ze sceny niezależnej, którzy w obecnej sytuacji praktycznie utracili źródła dochodu. Moxley przekazuje obecnie solidne datki na konta GoFundMe, które mają być rozdysponowane między zawodników, którzy stracili swoje występy w związku z koronawirusem i mogą mieć obecnie problemy z utrzymaniem się.

W tym tygodniu wygasła 90-dniowa klauzula Jorge Ariasa (aka Sin Cary) zakazująca mu występów w innych federacjach po rozwiązaniu umowy z WWE. Zawodnik może już swobodnie przyjmować wszelkie zlecenia zarówno w Meksyku, jak i Stanach Zjednoczonych.

PWInsider informuje, że WWE obawia się restrykcji ze strony władz odnośnie ograniczeń zgromadzeń i planuje jak najszybciej nagrać materiały na nadchodzących kilkanaście dni. Dzisiejsze SmackDown odbędzie się jeszcze na żywo, natomiast prawdopodobnie w sobotę WWE nagra w Performance Center także przyszłotygodniowy odcinek SmackDown. Podobne kroki będą podejmowane w przypadku RAW i w przyszłym tygodniu WWE mogłoby mieć nagrane tygodniówki do samej WrestleManii 36. Pojawiają się też głosy, że w skrajnej sytuacji i sama WrestleMania mogłaby zostać nagrana z wyprzedzeniem, lecz jest to plan ostateczny. Jeśli zapadną decyzje o całkowitym rozbiciu zgromadzeń, WWE może wykorzystać ostatnie chwile przed wejściem takich przepisów w życie i nagrać WM. Jeżeli jednak formalne decyzje nie zapadną, WWE dołoży wszelkich starań aby dwa dni WrestleManii odbyły się na żywo, a nagrane będą tylko nadchodzące tygodniówki.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
5. kwietnia 2020Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Goldberg
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Shayna Baszler

Mistrzostwo Kobiet NXT
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair

Undertaker
vs
AJ Styles

John Cena
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Kevin Owens
vs
Seth Rollins
8. marca 2020


Elimination Chamber
o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW
Shayna Baszler
pokonała
Natalyę
Liv Morgan
Asukę
Ruby Riott
Sarę Logan

Elimination Chamber o mistrzostwo tag teamów SmackDown
Miz i Morrison
pokonali
The New Day
The Usos
Heavy Machinery
Lucha House Party
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match 3-1

Sami Zayn
w drużynie z
Shinsuke Nakamurą
i Cesaro
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

No Disqualification Match
Aleister Black
pokonał
AJ Stylesa

Tag Team Match
Kick-off

The Viking Raiders
pokonali
Curta Hawkinsa
i Zacka Rydera
1. marca 2020


AEW World Championship 
John Moxley
pokonał
Chrisa Jericho

AEW Tag Team Championship 
Kenny Omega
i Adam Page
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's Championship 
Nyla Rose
pokonała
Kris Statlander


Pac
pokonał
Cassidy'ego


MJF
pokonał
Cody'ego

Darby Allin
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Jake Hager
pokonał
Dustina Rhodesa

Tag Team Match
Dark Order
pokonali
SCU


Tag Team Match
Pre-show

Dr. Britt Baker D.M.D.
i Penelope Ford
pokonały Riho i Yukę Sakazaki
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.