wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Omówienie wydarzeń z NXT Deadline
Dodano: 11-12-2022, 12:49
Za nami już NXT Deadline, czyli ostatnia większa gala NXT w tym roku, jak i ogółem ostatni event Premium Live Event od WWE w roku 2022. Poniżej omówienie wydarzeń z tej gali, a co za tym idzie otwarte spoilery.

W Openerze przyszedł czas na pierwszą z walk Iron Survivor Challenge. Była to pierwsza taka walka w historii, więc na wstępie przypomnę zasady – walkę zaczynają dwie zawodniczki, a co pięć minut do starcia dołącza kolejna. Ogółem w walce bierze udział pięć zawodniczek. Wygrywając przez odliczenie, poddanie lub dyskwalifikację można otrzymać punkt, a osoba która przegrała ten punkt trafia na 90 sekund do karnego boxa przy ringu. Walka ma limit czasowy 25 minut, a wygrywa zawodniczka, która po upływie tego czasu będzie miała najwięcej punktów.
Ostatecznie w tym starciu wygrała Roxanne Perez, która zdobyła dwa punkty. Po jednym punkcie miały Indi Hartwell, Cora Jade i Zoey Stark, a bez choćby punktu pozostała Kiana James. Zgodnie z zasadami walki Roxanne jako zwyciężczyni została nową pretendentką do NXT Women’s Championship i wkrótce zawalczy o tytuł z Mandy Rose.


Isla Dawn pokonała Albę Fyre, choć w mocno kontrowersyjnych okolicznościach. Pod koniec Fyre miała niemalże zapewnione zwycięstwo, gdy sędzia padł w narożniku, a z jego ust zaczęła wyciekać jakaś czarna maź. Zapewne będzie to przypisane jakimś „nadnaturalnym” działaniom Dawn, która po chwili odwróciła sytuację i pchnęła Fyre w odsłonięty narożnik. W międzyczasie zjawił się drugi sędzia, który przeprowadził liczenie.


W dywizji drużynowej doczekaliśmy się mocno nieoczekiwanego obrotu spraw, ponieważ The New Day pokonali Pretty Deadly, odbierając im NXT Tag Team Championship. New Day zdobyli tytuły NXT po raz pierwszy i dołączyli do wąskiego grona zespołów, które zdobyły tytuły tag teamowe RAW, SmackDown i NXT – wcześniej dokonali tego Revival (aka FTR) i Street Profits. Panowanie Pretty Deadly zakończyło się po 98 dniach.


W Iron Survivor Challenge mężczyzn triumfował Grayson Waller, który uzyskał trzy punkty, z czego ostatni dosłownie na pół minuty przed końcem walki – w ostatnich chwilach starcia Waller skupił się już na tym, żeby uciekać i nie dopuścić do tego, żeby ktoś wyrównał. Po dwa punkty zgromadzili Axiom, Joe Gacy i Carmelo Hayes, a bez punktu pozostał JD McDonagh. Grayson Waller został tym samym nowym pretendentem do NXT Championship.


W walce wieczoru Bron Breakker pokonał Apollo Crewsa i zachował NXT Championship. Na zakończenie gali świętowanie Breakkera przerwał jednak atak ze strony Graysona Wallera, który wzniósł tytuł sugerując, że to on będzie tym, który zdetronizuje Breakkera.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.