wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


W wieku 60 lat zmarł Joseph Michael Laurinaitis, znany fanom wrestlingu przede wszystkim jako Road Warrior Animal. Animal tworzył z Hawkiem (Michael Hegstrand) zespół The Road Warriors, w WWF znany jako Legion of Doom, przez wielu fanów uważany za najwspanialszy tag team w historii.

W All Elite Wrestling zadebiutował Miro, a więc były zawodnik WWE, gdzie był znany jako Rusev. Miro miał podpisać długoterminowy kontrakt i to z opcją przedłużenia. Umowa jest podobna do tej Jona Moxley'a, więc Miro ewentualnie może też występować w NJPW.

Według aktualnych wieści Jimmy Uso ma powrócić na ring w styczniu lub lutym 2021 roku, o czym poinformował sam brat zainteresowanego, Jey Uso. Jimmy doznał kontuzji kolana podczas Ladder Matchu na WrestleManii. Mówiło się o 6-9 miesięcy przerwy, więc rehabilitacja zdaje się przebiegać zgodnie z planem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Walka mistrzowska na SmackDown, Oglądalność AEW Dynamite i NXT, Zakażenia koronawirusem po dużym wydarzeniu The Collective na scenie niezależnej, ROH wycofuje uczestników The Collective ze swoich tapingów, Wade Barrett planuje jeszcze wrócić na ring
Dodano: 16-10-2020, 09:31
WWE ogłosiło, że na przywitanie z nowym brandem, Street Profits staną podczas dzisiejszego SmackDown w obronie SmackDown Tag Team Championship, a ich rywalami będą Dolph Ziggler i Robert Roode. Przypomnę, że w czasie Draftu Street Profits zostali przeniesieni na SmackDown, a Kofi Kingston i Xavier Woods na RAW, w związku z czym oba zespoły zamieniły się tytułami mistrzowskimi, by posiadać te przypisane do ich nowych brandów.

Mocno promowany odcinek AEW Dynamite z okazji rocznicy show, oglądało w minioną środę 826 tysięcy widzów. Program zanotował zatem wzrost względem 753 tysięcy osób sprzed tygodnia, choć rating w przedziale wiekowym 18-49 spadł z poziomu 0.31 do 0.30. Show AEW ponownie pokonało NXT, które oglądało tym razem 651 tysięcy widzów, a zatem trochę więcej niż przed tygodniem, gdy było to 639 tysięcy osób. Rating NXT w grupie 18-49 wyniósł w tym tygodniu 0.17, a tydzień temu było to 0.16.

W poprzedni weekend odbyły się gale The Collective (zrzeszenie wielu federacji niezależnych) i jak się okazało doszło podczas nich do zakażeń koronawirusem. W tej chwili potwierdzono już zakażenie u paru zawodników – pozytywne testy na COVID-19 otrzymali m.in. Dan the Dad, AC Mack i Cabana Man Dan. Zakażeni poprosili uczestników tamtych wydarzeń, zarówno z grona zawodników, jak i fanów, żeby osoby te poddały się testom na COVID-19 lub przynajmniej zwracały uwagę czy nie pojawiają się u nich symptomy zakażenia. Podobne oświadczenie wydali już sami organizatorzy The Collective, którzy zachęcają fanów uczestniczących w tamtym wydarzeniu, do poddania się testom i unikania kontaktu z innymi do czasu otrzymania wyników.

Sytuacja z rzeczonego wydarzenia ze sceny niezależnej wpłynęła na plany Ring of Honor dotyczące nadchodzących tapingów. ROH podjęło decyzję, że wszystkie osoby, które wystąpiły na galach The Collective, zostały wycofane profilaktycznie z ich najbliższych nagrań telewizyjnych. ROH rygorystycznie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa w tych trudnych czasach, stąd podejmuje bardzo ostrożne decyzje. Doniesienia potwierdził Danhausen, który uczestniczył w Collective i przekazał na Twitterze, że choć otrzymał negatywny wynik testu na COVID-19, to ROH i tak zrezygnowało z jego usług na najbliższych nagraniach.

W wywiadzie dla „BT Sport” Wade Barrett zdradził, że choć cieszy się obecnie z roli komentatora, to nie uważa jeszcze swojej ringowej kariery za zakończoną. Zawsze chciał być osobą, która odwiesi buty na kołek, bo taka będzie jego decyzja, a nie będzie to wymuszone jakimiś zewnętrznymi czynnikami. Między innymi dlatego zmienił swoją rolę, co wiązało się też z tym, iż czuł się wypalony jako zawodnik. Ma jednak dopiero 40 lat, co w świecie sportu może jest zaawansowanym wiekiem, ale w wrestlingu już niekoniecznie, gdyż choćby teraz w rosterze WWE występuje przecież wiele starszych od niego osób i to w pełnym wymiarze czasowym. Gdy nadejdzie zatem moment, że uzna, iż to dobra chwila i chce to zrobić, to w rzeczy samej wróci na ring. Barrett podkreślił, że pozostaje w dobrej kondycji, lecz nie takiej, aby z marszu występować w ringu, więc jeśli podejmie taką decyzję, będzie potrzebował około trzech miesięcy na przygotowanie się do występów.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie25. października 2020


Mistrzostwo WWE

Hell in a Cell

Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell
Roman Reigns
vs
Jey Uso

27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Ambulance Match
Drew McIntyre
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Jeya Uso

Mistrzostwo Interkontynentalne
Ladder Match

Sami Zayn
pokonał
Jeffa Hardy'ego
AJ Stylesa

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
pokonała
Zelinę Vegę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Andrade i Angela Garzę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Kick-off

Cesaro
i Shinsuke Nakamura
pokonali
Lucha House Party23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.