wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kontrakt Austina Ariesa z Impact Wrestling dobiegł końca, Na ile shootowy był program Ariesa z Johnnym Impactem?
Dodano: 16-10-2018, 13:23
Austin Aries jest już wolnym agentem, bowiem w niedzielę dobiegł końca jego kontrakt z Impact Wrestling. Petey Williams potwierdził w swoim podcaście, że Bound For Glory było ostatnią galą, którą obejmował kontrakt byłego mistrza. Sam Aries udał się już także do domu i nie pracuje na tapingach telewizyjnych, które odbywały się wczoraj i będą dokończone dzisiaj. Jak wiadomo federacja nagrywa programy na kilka tygodni, więc AA zniknie po prostu z IW. Do sytuacji nie odniesiono się też podobno w trakcie poniedziałkowych tapingów, więc historia Ariesa w federacji wydaje się być po prostu zakończona.

Cały program Ariesa z Johnnym Impactem wzbudzał sporo kontrowersji, głównie z uwagi na prowokacyjne wpisy Ariesa na Twitterze, gdy ten obrażał żonę Impacta. O ile zawodnicy dostali zapewne polecenie by podgrzać emocje w mediach społecznościowych, to widać było, że w pewnym momencie wymknęło się to spod kontroli federacji, bowiem oficjele IW nakazali zawodnikom usunąć niektóre wiadomości, gdyż zaczął się pojawiać w nich język, którego federacja nie mogła zaakceptować.Kolejnym punktem, który wzbudzał dyskusje była konferencja prasowa, w trakcie której doszło do bójki, choć pracownicy zgromadzeni obok starali się jak mogli by rozdzielić obu panów. Trwały dyskusje czy to work czy nie i ponoć prawda leży pośrodku. Impact Wrestling planowało oczywiście konfrontację, lecz w pewnym momencie sytuacja znów miała się wymknąć spod kontroli, czego najlepszym przykładem było to, iż w trakcie przepychanek „rykoszetem” oberwał jeden z przedstawicieli sponsorów, który został wywrócony na podłogę. W trakcie całego wydarzenia „zagotować” miał się szczególnie sam Aries. Ogółem po samej konferencji sponsorzy mieli mieć pewne pretensje odnośnie tego jak zostało to wszystko poprowadzone. Niezadowolone było też podobno samo Anthem, bowiem nie wyglądało to dobrze po prostu pod względem wizerunkowym.Dobitnym podkreśleniem sytuacji były wydarzenia z Bound For Glory. O ile zawodnicy zachowali profesjonalizm i poprowadzili walkę bez żadnych incydentów, to szerokim echem odbiło się zachowanie Ariesa po walce. Tutaj miał już dać o sobie znać temperament AA, który właściwie od razu po odliczeniu poderwał się, czego oczywiście IW nie zabookowało w ten sposób, bo przecież nie było przez to praktycznie żadnego sprzedania pojedynku wieczoru. Słowa i gesty Ariesa po walce były podobno skierowane głównie w stronę Dona Callisa. To co działo się na zapleczu zapewne pozostanie tajemnicą, lecz AA miał szybko opuścić budynek.Mówi się, że cały program został zabookowany worked-shootowo, bowiem federacja miała sobie zdawać sprawę z tego, iż panowie za sobą nie przepadają, lecz ponoć w wielu momentach okazywało się, że konflikt jest ciężki do kontrolowania. Efekt był tego taki, że we wspomnianych wyżej chwilach program wymykał się spod kontroli i federacja nie była z tego do końca zadowolona, choć ostatecznie o walce wieczoru Bound For Glory było na pewno głośno. Wszystko zakończyłoby się zapewne pełnym happy endem, gdyby nie zachowanie Ariesa po walce, które nie było elementem storyline’u, co potwierdza fakt, iż sprawy nie poruszano na tapingach. Całość wskazuje zatem na to, że to by było tyle jeśli chodzi o Austina Ariesa w Impact Wrestling i pozostał jedynie mały niesmak związany z tym jak ta historia się zakończyła.
--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.