wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Jeden z wiceprezesów WWE przechodzi do EA, WrestleCon odwołuje wydarzenia w Los Angeles, Środowe Dynamite poświęcone pamięci Brodiego Lee, Wspomnienie Jona Hubera podczas RAW i RAW Talk, Uwaga na spoilery z RAW: walka mistrzowska na przyszły tydzień, kolejni uczestnicy pojedynków Royal Rumble, status walizki Money In The Bank, angle na koniec RAW
Dodano: 29-12-2020, 10:32
Jeden z wiceprezesów WWE do spraw programów i zadań medialnych opuścił federację, ponieważ podjął się nowego wyzwania w zawodowej karierze. Rzeczonym pracownikiem jest Craig Tello, który zatrudnił się w doskonale znanej wszystkim graczom firmie Electronic Arts (EA), gdzie będzie odpowiadał za strategię marketingową i komunikację z klientami.

WrestleCon przekazało, że ich konwencja w 2021 roku nie odbędzie się w Los Angeles, a przynajmniej takie są aktualne ustalenia. WrestleCon odbywa się zwykle w trakcie weekendu WrestleManii – w tym roku było oczywiście inaczej ze względu na COVID-19. Na ten moment nie wiadomo jak wypadnie weekend WrestleManii 37 w przyszłym roku, lecz wiele mówiło się już o tym, że WWE nie zorganizuje ostatecznie gali w Los Angeles, a raczej na Florydzie.

Tony Khan poinformował na Twitterze, że podczas środowego Dynamite upamiętnią Brodiego Lee i epizod będzie dedykowany jego pamięci.

Zmarłego Jona Hubera uhonorowano również na początku RAW, wyświetlając stosowną grafikę, a Tom Phillips witając fanów na gali użył sformułowania „It’s Monday and you know what that means”, nawiązującego do pamiętnych wpisów zawodnika. Akcenty upamiętniające Hubera mieliśmy także w trakcie show, gdy Drew McIntyre powiedział „It’s Monday, you know what that means…yeah, yeah, yeah”, a i Alexa Bliss użyła charakterystycznego dla Lee „Yeah, yeah, yeah”. Podczas gali było jeszcze kilka gestów honorujących zmarłego Hubera.

Temat powrócił w emitowanym po tygodniówce „RAW Talk”, gdzie Charly Caruso, The New Day i R-Truth rozmawiali o Jonie Huberze, wspominając go z czasów wspólnej pracy.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
WWE ustaliło na przyszłotygodniowe RAW, pierwsze w 2021 roku, pojedynek o WWE Championship, którego Drew McIntyre będzie bronił w starciu z Keithem Lee.

Znamy pierwsze uczestniczki kobiecego Royal Rumble Matchu, gdyż udział w tej walce zadeklarowały Nia Jax oraz Shayna Baszler.

Z kolei w kontekście Royal Rumble Matchu mężczyzn poznaliśmy drugiego uczestnika walki, którym został Bobby Lashley. Wcześniej swój udział ogłosił Daniel Bryan.

Doszło do zwrotu w sprawie walizki Money In The Bank, która powróciła do rąk The Miza. Adam Pearce zwrócił mu kontrakt na walkę o tytuł mistrzowski, po tym jak Miz argumentował to tym, że na TLC formalnie to John Morrison, a nie on sam przekazał walizkę sędziemu, co poskutkowało jej zrealizowaniem. Tym samym Miz ponownie jest posiadaczem Money In The Bank i w dowolnej chwili może zawalczyć o WWE lub WWE Universal Championship.

Pod koniec RAW Alexa Bliss prowokowała Randy’ego Ortona do tego, żeby podpalił ją, tak jak zrobił to z „The Fiendem” na TLC. Alexa stanęła w kałuży benzyny i dodatkowo cała się nią oblała, dając Ortonowi zapałki, lecz nie dowiedzieliśmy się jaki był finał całej sytuacji, gdyż RAW zeszło z anteny z obrazkiem w którym Randy trzymał odpaloną zapałkę i obnosił się z zamiarem jej rzucenia.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.