wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Zapowiedź tysięcznego epizodu SmackDown
Dodano: 16-10-2018, 19:33
SmackDown z wyjątkowym numerem 1000 obok siebie zasługuje na nieco szerszą zapowiedź niż zwykle, zatem zapraszam na zbiór informacji, który złoży się na zapowiedź dzisiejszego wydarzenia.

Rozpocznijmy może od rzeczy oficjalnych, a na początek dwie walki, które zapowiedziano na dzisiejsze show. Będą to starcia kwalifikacyjne do turnieju o puchar świata na gali Crown Jewel. W pierwszym z nich The Miz zmierzy się z Rusevem. W drugim z kolei Rey Mysterio będzie rywalizować z Shinsuke Nakamurą. Dla Mysterio będzie to pierwszy występ w WWE od czasu Greatest Royal Rumble i jednocześnie gala, którą rozpoczyna dłuższy pobyt w federacji, bowiem Rey pozostanie już na stałe w WWE.
Z okazji takiego wydarzenia nie może oczywiście zabraknąć legend i wspomnień, a takie na pewno gwarantuje chodząca legenda niebieskiego brandu – Undertaker. Choć „Deadman” występy zalicza obecnie głównie na RAW, to powróci na tysięczne SmackDown. Przy okazji warto wspomnieć, że zapowiadana jest także obecność żony Undertakera i byłej mistrzyni WWE – Michelle McCool, choć oczywiście nie należy wnioskować, iż weźmie ona udział w tym samym segmencie co Taker.


Podczas tego epizodu SmackDown dojdzie także do powrotu Evolution i to w pełnym składzie, bowiem na gali mają się pojawić Triple H, Batista, Randy Orton i Ric Flair.


Przechodząc do mniej oficjalnych wieści – branżowe portale informują także o prawdopodobnym pojawieniu się w mniejszych lub większych rolach takich osób jak Big Show, Mark Henry, James Ellsworth, Booker T, Vicky Guerrero czy Teddy Long.

Jeszcze kilka dni temu WWE awizowało na SmackDown segment „Cutting Edge”, lecz ostatecznie wycofano się z tego. Wiele wskazuje jednak na to, że WWE Hall of Famer będzie obecny na gali, choć nie wiadomo czy Edge będzie miał jakiś większy udział w tej gali, czy zaliczy jedynie pobieżny udział w którymś z segmentów. Od wielu tygodni trwały także dyskusje dotyczące The Rocka, ale ostatecznie wszystko wskazuje na to, że WWE nie udało się go sprowadzić na tę galę i federacja jedynie połączy się z „Rockym” by powiedział parę słów do fanów.

Z okazji tak dużego wydarzenia jak SmackDown 1000 na pewno należy oczekiwać niespodzianek i zapewne jakiegoś sporego angle, wpływającego na najbliższe wydarzenia w WWE. Czy rzeczywiście tak będzie i tysięczny epizod SmackDown spełni oczekiwania? Przekonamy się wkrótce, oglądając epizod niebieskiej tygodniówki z jedynką… i trzema zerami.


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.