wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


W wieku 60 lat zmarł Joseph Michael Laurinaitis, znany fanom wrestlingu przede wszystkim jako Road Warrior Animal. Animal tworzył z Hawkiem (Michael Hegstrand) zespół The Road Warriors, w WWF znany jako Legion of Doom, przez wielu fanów uważany za najwspanialszy tag team w historii.

W All Elite Wrestling zadebiutował Miro, a więc były zawodnik WWE, gdzie był znany jako Rusev. Miro miał podpisać długoterminowy kontrakt i to z opcją przedłużenia. Umowa jest podobna do tej Jona Moxley'a, więc Miro ewentualnie może też występować w NJPW.

Według aktualnych wieści Jimmy Uso ma powrócić na ring w styczniu lub lutym 2021 roku, o czym poinformował sam brat zainteresowanego, Jey Uso. Jimmy doznał kontuzji kolana podczas Ladder Matchu na WrestleManii. Mówiło się o 6-9 miesięcy przerwy, więc rehabilitacja zdaje się przebiegać zgodnie z planem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE rezygnuje z RAW Underground, Davey Boy Smith Jr. filmowany przez WWE w związku z dokumentem o jego ojcu, Colby Corino uczestniczył w try-oucie do WWE, Bu Ku Dao podpisał kontrakt z MLW, Przyszłotygodniowe SmackDown na Fox Sports 1, Firefly Fun House na RAW, Specjalni goście wśród widowni WWE ThunderDome na SmackDown, Prawnik reprezentujący byłych zawodników pokryje koszty sądowe w sprawie dotyczącej CTE przeciwko WWE
Dodano: 17-10-2020, 08:45
„Wrestling Observer” informuje, że to już definitywny koniec konceptu „RAW Underground”, który nie powróci już na czerwoną tygodniówkę. Underground zniknęło kilka tygodni temu, po tym jak wśród adeptów Performance Center wybuchło ognisko koronawirusa. WWE wykorzystywało w segmentach sporo osób z PC, ale obecnie nie byłoby to możliwe, gdyż federacja chce już izolować rostery RAW i SmackDown od NXT i osób trenujących w Performance Center, by uniknąć ewentualnego rozprzestrzenienia się wirusa na wszystkie brandy. Przez moment rozważano Underground w nowej formule, ale według najnowszych wieści ostatecznie porzucono po prostu całą koncepcję.

Na WWE Network ma się wkrótce pojawić program dokumentalny o The British Bulldogu. Przypomnę, że Davey Boy Smith miał się znaleźć w klasie WWE Hall of Fame 2020, ale tegoroczna ceremonia była odwołana z powodu COVID-19. Wiele wskazuje na to, że Smith będzie uhonorowany w przyszłym roku. Z myślą o szykowanym dokumencie, ostatnio kamery WWE towarzyszą synowi przyszłego WWE Hall of Famera. Davey Boy Smith Jr. był filmowany przez WWE między innymi podczas ostatniej gali Bloodsport od Josha Barnetta, oczywiście za zgodą organizatora.

W ostatnich try-outach do WWE brał ponoć udział Colby Corino. PWInsider informuje, że wśród uczestników byli też Anthony Henry i Blake Christian, kojarzeni z występów w EVOLVE.

Major League Wrestling ogłosiło zakontraktowanie wrestlera i kickboxera, Bu Ku Dao. Wietnamczyk od dłuższego czasu mieszkający w Stanach Zjednoczonych, był swego czasu bardzo blisko dołączenia do NXT, lecz WWE w ostatniej chwili zrezygnowało z podpisania z nim kontraktu.

FOX potwierdziło, że w związku z rozgrywkami World Series, w przyszły piątek SmackDown zostanie pokazane wyjątkowo na kanale FOX Sports 1. To oczywiście kanał o zdecydowanie mniejszym zasięgu, więc w przyszłym tygodniu należy oczekiwać dużo gorszego wyniku oglądalności SmackDown niż zwykle.

WWE zapowiedziało na najbliższe RAW segment „Firefly Fun House” od Bray’a Wyatta. Przypomnę, że Wyatt, wraz z towarzyszącą mu ostatnimi czasy Alexą Bliss, trafili w ramach Draftu z rosteru SmackDown na RAW.

Co ciekawe podczas SmackDown na ekranach z fanami łączącymi się z WWE ThunderDome, zobaczyliśmy trochę specjalnych gości. Ze swoich domów show oglądali choćby Jeff Jarrett, Brie Bella, Ric Flair, Goldberg, Mark Henry czy Keith Lee. WWE odnosiło się do wizerunków tych osób na ekranach w trakcie samej transmisji.

„Wrestling Inc” informuje, że sąd drugiej instancji odrzucił apelację prawnika Konstantine’a W. Kyrosa, który reprezentował grupę osób pozywających WWE za rzekome szkody wywołane wstrząśnieniami mózgu związanymi z występami w ringu. Po wielu latach procesu jest to już ostateczny sukces WWE, które otrzyma też zwrot kosztów sądowych. Sąd zobowiązał wspomnianego prawnika do pokrycia wydatków WWE w związku z procesem – wstępnie jest to 560 tysięcy dolarów, lecz suma prawdopodobnie jeszcze wzrośnie.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie25. października 2020


Mistrzostwo WWE

Hell in a Cell

Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell
Roman Reigns
vs
Jey Uso

27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Ambulance Match
Drew McIntyre
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Jeya Uso

Mistrzostwo Interkontynentalne
Ladder Match

Sami Zayn
pokonał
Jeffa Hardy'ego
AJ Stylesa

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
pokonała
Zelinę Vegę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Andrade i Angela Garzę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Kick-off

Cesaro
i Shinsuke Nakamura
pokonali
Lucha House Party23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.