wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Impact Wrestling rozważa ponowną współpracę z Alberto El Patronem?, Negocjacje w sprawie przedłużenia kontraktów, Następne nagrania telewizyjne IW, Oglądalność RAW, Sasha Banks i Alexa Bliss z zielonym światłem na występy, Były mąż Charlotte złożył pozew przeciwko Charlotte i Ricowi Flairowi, Debiut nowej gwiazdy na nagraniach IW (oddzielony spoiler z drugiego dnia nagrań!)
Dodano: 17-10-2018, 08:21
Pojawiły się doniesienia jakoby miedzy Impact Wrestling i Alberto El Patronem nie było już złej krwi i obie strony rozważały ponowną współpracę, zwłaszcza wobec odejścia Austina Ariesa. Z aktualnych informacji wynika jednak, że IW wciąż jest zirytowane zachowaniem Patrona z końcówki jego przygody z federacją, gdy nie zjawił się na wspólnej gali IW i Lucha Underground podczas weekendu WrestleManii. Nie należy się zatem spodziewać, że Patron powróci do IW w tym roku.

Przy okazji weekendu Bound For Glory, Impact Wrestling podjęło ponoć rozmowy w sprawie przedłużenia wygasających kontraktów, ale nie wiemy na razie dokładnie z kim negocjowała federacja i czy osiągnięto jakieś porozumienia.

Impact Wrestling zakończyło już nagrania w Queens, a kolejne nagrania telewizyjne zapowiadane są na listopad. W trakcie 3-dniowych tapingów federacja nagra wtedy materiał aż do styczniowej gali Homecoming.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 2.396 miliona widzów, więc był to wynik bardzo zbliżony do 2.374 miliona sprzed tygodnia. Tradycyjnie już najgorzej wypadła ostatnia godzina programu.
- pierwsza godzina: 2.490 miliona widzów
- druga godzina: 2.482 miliona
- trzecia godzina: 2.216 miliona.

Choć Sasha Banks nie walczyła jeszcze na ostatnim RAW to zawodniczka ma mieć zielone światło względem występów w ringu. Zgodę na toczenie pojedynków otrzymała już także Alexa Bliss, która ma powrócić do walczenia przy okazji weekendowych live eventów.

„TMZ” informuje, że były mąż Charlotte – Riki Paul Johnson, złożył pozew przeciwko Charlotte i Ricowi Flairowi, twierdząc, iż w książce „Second Nature” przedstawiają oni fałszywe historie dotyczące jego osoby. W książce padają między innymi stwierdzenia, że Johnson dwukrotnie tracił prace przez problemy z narkotykami, a także, że stosował przemoc wobec swojej żony. Sam zainteresowany zaprzecza temu i twierdzi, że policyjne raporty mogą podważyć wiele „rewelacji” z książki, w której jego zdaniem Charlotte na siłę chce się wykreować na bohaterkę, która osiągnęła sukces mimo przemocy domowej.
W całą sprawę zaangażowało się już WWE i to prawnicy tej federacji będą reprezentować Charlotte oraz Rica Flaira, bowiem to banderą WWE ukazała się wspomniana książka.

Uwaga na spoiler z nagrań Impact Wrestling!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drugiego dnia nagrań swój debiut w Impact Wrestling zaliczyła gwiazda sceny niezależnej – Jordynne Grace. Zawodniczka występowała w wielu federacjach, w tym regularnie w Beyond Wrestling czy Women’s Wrestling Revolution. IW wiąże ponoć spore nadzieje z tą zawodniczką i podpisała ona 2-letni kontrakt z federacją.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.