wrestling wwe tna aew


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Batista był awizowany jako członek klasy 2020 WWE Hall of Fame, która zostanie ostatecznie uhonorowana w tym roku. Ze względu na napięty grafik Batista nie może jednak przybyć na nagrania ceremonii. W związku z tym WWE poinformowało, że Batista zostanie złączony do Hall of Fame w przyszłości, ale został wycofany ze wspomnianej klasy.

WWE przystało ostatecznie na prośbę Andrade i rozwiązało umowę z 31-letnim zawodnikiem. Były mistrz NXT wkrótce może zameldować się w innej federacji, gdyż ponoć nie będzie go obowiązywała standardowa 3-miesięczna klauzula zakazująca występów po odejściu z WWE.

Począwszy od 12 kwietnia gale głównych rosterów WWE będą się odbywały w Yuengling Center w Tampie. Utrzymana zostanie oprawa WWE ThunderDome, która będzie przeniesiona z Tropicana Field na nowy obiekt. Oznacza to, że z wyjątkiem WrestleManii 37, gale WWE nie będą się jeszcze odbywały z bezpośrednim udziałem fanów
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Fastlane 2021
Premiera:

Środa 24.03.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:30
Sobota godz. 11:30
Niedziela godz. 18:00Steve Austin o kulisach zaaranżowania programu z Chrisem Jericho, Jubileuszowy odcinek ROH TV, Faye Jackson kończy karierę, Zawodnik z UK skazany na więzienie za przekroczenie granic w wrestlingowym pojedynku, Nowa walka na RAW, Tegoroczne WWE Hall of Fame bez osób wprowadzających, Nowy pas mistrzowski w NJPW Strong, Uwaga na spoilery ze SmackDown: czym poskutkowało pojawienie się Logana Paula?, nowy rodzaj jednej z walk na WrestleManii 37
Dodano: 03-04-2021, 09:23
W rozmowie ze „Sports Illustrated” Steve Austin wypowiedział się o tym jak doszło do tego, że Chris Jericho pojawi się w jego „Broken Skull Sessions”. Austin stwierdził, że po tym jak wyemitowano odcinek z Undertakerem, pił sobie spokojnie piwko, gdy otrzymał wiadomość od Chrisa Jericho, który wspomniał, że było to wspaniałe show. Wymienili się SMS-ami, po czym Chris zadzwonił i zaczęli rozmawiać. Steve przyznał, że zawsze ogromnie szanował karierę Jericho i powiedział mu, iż chciałby go w swoim programie, a Jericho odparł, że też chętnie się w nim pojawi. Wtedy napisał do Vince’a McMahona co sądzi o tym pomyśle, a Vince odpisał mu, iż będzie to świetne i ma zielone światło. Steve zdradził, że był mocno zaskoczony i w przeszłości zdarzały mu się niedomówienia z Vincem przez telefon, więc napisał jeszcze jedną wiadomość, pytając czy na pewno nie będzie to problem, a McMahon szybko potwierdził, że akceptuje ten pomysł i zaaranżowali odcinek z Chrisem. Austin obiecał, że będzie to epizod, który zagwarantuje wszystkim dużo emocji i cieszy się, iż będzie miał kogoś z AEW w programie WWE – zadeklarował również, że nie będą specjalnie omijać żadnych tematów.

15 kwietnia wypadnie emisja pięćsetnego już odcinka ROH TV. Federacja poinformowała, że będzie to uczczone wyemitowaniem 3-godzinnego bloku programów za darmo na ROH Best On The Planet, po którym pokazany zostanie już wspomniany odcinek ROH TV.

Faye Jackson, która występowała choćby dla Ring of Honor, Game Changer Wrestling czy Beyond Wrestling, poinformowała o decyzji o zakończeniu kariery, do czego dojdzie po weekendzie WrestleManii.

„Wrestling Observer Newsletter” wspomina o bardzo nietypowym przypadku zawodnika z brytyjskiej sceny niezależnej, który trafił do więzienia za to, że posunął się za daleko w trakcie walki w wrestlingowym ringu. James Riley został skazany 29 marca na 21 miesięcy więzienia za napaść na Roba Wilsona podczas ich walki z lutego 2020 roku. Wtedy zawodnicy spotkali się w walce zaaranżowanej w ostatniej chwili, gdy jeden z uczestników gali nie przyszedł na miejsce. W trakcie pojedynku, gdy Wilson był na kolanach, Riley kopnął go bardzo mocno prosto w twarz, po czym nakazał półprzytomnemu rywalowi kontynuować walkę. Wilson wspominał potem, że był w zasadzie nieobecny i dokończył walkę na „autopilocie”. Później musiał się poddać operacji, gdyż miał złamane niektóre kości twarzy. Walka była nagrana na telefonie przez jednego z fanów i jak się okazało nagranie posłużyło potem za dowód dla policji.
Po tym zdarzeniu Riley otrzymał zakaz zbliżania się do Wilsona, a policja uznała, że nagranie pokazało jednoznacznie, iż przekroczył on jakiekolwiek ramy pro wrestlingu i to co zrobił było zwykłą napaścią z brutalnym pobiciem. Riley otrzymał zatem zarzuty i w ostatnich dniach został skazany.

WWE zapowiedziało na nadchodzące RAW potyczkę Drew McIntyre’a z Kingiem Corbinem. Będzie to szansa na rewanż dla McIntyre’a, po tym jak w poprzednim odcinku Corbin pomógł Bobby’emu Lashley’owi w ataku na pretendenta do mistrzostwa WWE.


Sean Waltman potwierdził w swoim podcaście, że podczas tegorocznego WWE Hall of Fame nie zobaczymy osób wprowadzających, tylko emitowane będzie promo, a potem od razu przemówienie osoby wprowadzanej do HoF.

Podczas ostatniego NJPW Strong przedstawiono nowy tytuł NJPW Strong Openweight Championship, który trafi w ręce zwycięzcy New Japan Cup USA.


Uwaga na spoilery ze SmackDown.
|
|
|
|
Zgodnie z zapowiedziami na SmackDown pojawił się znany YouTuber, Logan Paul. Zjawił się on w segmencie Samiego Zayna, a co więcej Zayn zaprosił go do gościnnego pojawienia się na WrestleManii 37 i Paul przyjął tę propozycję. Przypomnę, że na WM ma dojść do walki Samiego Zayna z Kevinem Owensem – Logan Paul znajdzie się najwyraźniej w narożniku Zayna.

Przy okazji SmackDown, Apollo Crews podkręcił emocje przed swoją walką z Big E’m na WrestleManii 37 o WWE Intercontinental Championship. Apollo zaproponował, żeby zmierzyli się w pierwszym w historii Nigerian Drum Fight. Zobaczymy dokładnie jaki będzie to pojedynek, lecz wstępnie zasugerowano, że na pewno nie będzie w nim wyliczeń czy dyskwalifikacji.

-------------

WZachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.euAutor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge10. kwietnia 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet Smackdown
Sasha Banks
vs
Bianca Belair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The New Day
vs
AJ Styles i Omos

Steel Cage Match
Braun Strowman
vs
Shane McMahon

Tag Team Turmoil Matcho miano pretendentek do Mistrzostwa Tag Teamów Kobiet WWE

Lana i Naomi
vs
Liv Morgan i Ruby Riott
vs
Natalya i Tamina
vs
Dana Brooke i Mandy Rose

Tag Team Turmoil Match
Bad Bunny i Damian Priest
vs
The Miz i John Morrison


11. kwietnia 2021


Mistrzostwo Universal
Triple Threat Match

Roman Reigns
vs
Edge

Mistrzostwo Kobiet RAW
Asuka
vs
Rhea Ripley

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Nigerian Drum Fight

Big E
vs
Apollo Crews

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Riddle
vs
Sheamus

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Shayna Baszler & Nia Jax
vs
zwyciężczynie Tag Team Turmoil

The Fiend
vs
Randy Orton

Kevin Owens
vs
Sami Zayn
21. marca 2021


Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
Big E
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Sashę Banks i Biancę Belair

Intergender Match
Alexa Bliss
pokonała
Randy'ego Ortona

No Holds Barred Match
Drew McIntyre
pokonał
Sheamusa

Braun Strowman
pokonał
Eliasa

Kick-off
Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych

Riddle
pokonał
Mustafę Aliego7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.