wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Prawdopodobna rola Batisty podczas weekendu WrestleManii 35 + potencjalna pożegnalna walka, Plotki dotyczące Undertakera, Punishment Martinez potwierdzony w WWE PC, Najbliższy feud Reya Mysterio, Nowi mistrzowie, Kto uzupełnił stawkę pucharu świata na Crown Jewel?, Wyniki z Mixed Match Challenge
Dodano: 17-10-2018, 14:01
Paczka zawiera otwarte spoilery z tysięcznego SmackDown.

Przy okazji wizyty Batisty na tysięcznym SmackDown miało dojść także do rozmów byłego mistrza świata wagi ciężkiej WWE z Vincem McMahonem, odnośnie ewentualnej roli Batisty podczas weekendu WrestleManii 35. WWE chciałoby na ten moment, żeby Batista był główną gwiazdą przyszłorocznej klasy WWE Hall of Fame.

Oprócz wspomnianej wyżej roli Batista mógłby stoczyć także swoją pożegnalną walkę na WrestleManii, a jego rywalem byłby zapewne Triple H. Zasugerowano to zresztą na SmackDown, gdzie doszło do małego spięcia na linii Batista-Hunter, choć panowie uściskali się na koniec segmentu. Batista nieraz wspominał, że przed oficjalnym zakończeniem kariery z chęcią stoczyłby jeszcze walkę z Hunterem. Możliwe zatem, że WWE dogada się z Batistą w kwestii wejścia do Hall of Fame i stoczenia dwa dni później pożegnalnej walki na WrestleManii.

Inne doniesienia wskazują, że wspomnianą drogą mógłby pójść Undertaker, który wstąpiłby w przyszłym roku do WWE Hall of Fame i pożegnał się z fanami na WrestleManii. Te wieści można jednak traktować z przymrużeniem oka, bo podobne pojawiają się właściwie co roku od czasu WrestleManii XXX.

Mamy już potwierdzenie, że Punishment Martinez rozpoczął treningi w WWE Performance Center. Zawodnik jest widoczny na zdjęciu z ośrodka, które zamieścił w mediach społecznościowych Diamond Dallas Page.

WWE zabookowało na live event spod znaku Starrcade (24 listopada) walkę Reya Mysterio z Shinsuke Nakamurą o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, co wskazuje na to, że możemy zobaczyć w najbliższym czasie większy feud tych zawodników.

Podczas tysięcznego SmackDown doszło do zmiany mistrzów tag teamowych, bowiem The Bar pokonali The New Day z niespodziewaną pomocą Big Showa. Dla Sheamusa i Cesaro to pierwsze tytuły mistrzowskie SmackDown, a piąte tytuły tag teamowe w ogóle, bowiem czterokrotnie sięgali wcześniej po zespołowe mistrzostwa RAW.


The Miz oraz Rey Mysterio uzyskali kwalifikacje i uzupełnili stawkę 8-osobowego turnieju o puchar świata, który odbędzie się na Crown Jewel. Panowie dołączyli do Johna Ceny, Kurta Angle’a, Setha Rollinsa, Dolpha Zigglera, Randy’ego Ortona i Jeffa Hardy’ego.


Na koniec jeszcze informacje z Mixed Match Challenge, gdzie w ostatnim odcinku Bobby Lashley i Mickie James pokonali Bobby’ego Roode’a i Natalyę, a The Miz i Asuka okazali się lepsi od Ruseva i Lany. W przyszłym tygodniu The Miz i Asuka zmierzą się z Jimmym Uso i Naomi, a Bobby Roode i Natalya podejmą Finna Balora i Bayley.

-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.