wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Najnowsze wieści odnośnie tytułów tag teamowych kobiet na WrestleManii, Uczestnik Ladder Matchu w AEW na celowniku WWE?, Wade Barrett otwarty na powrót do ringu, Frustracja części uczestników nagrań ROH, Data premiery AEW: All Access, Status tegorocznej ceremonii WWE Hall of Fame, EJ Nduka rozważa różne opcje, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: promo Cody Rhodes-Roman Reigns, story z Mysterio, konfrontacja Lashley-Howdy, wydarzenia w obrębie Bloodline, atrakcje na kolejne SmackDown, nowa walka do Pre-Show AEW Revolution
Dodano: 04-03-2023, 13:13
„Wrestling Observer Newsletter” twierdzi, że pomimo story na linii Damage CTRL/Becky Lynch, Lita & Trish Stratus, WWE wciąż bierze pod uwagę Shaynę Baszler i Rondę Rousey w kontekście walki o WWE Women’s Tag Team Championship na WrestleManii. Według tego źródła przed WM może zatem dojść jeszcze do wielu zwrotów akcji w tej historii.

Komander był jednym z uczestników Ladder Matchu na ostatnim AEW Dynamite. Jak się okazuje zawodnik zaliczył ten występ na bazie luźnego porozumienia i nie jest pewne czy będziemy go oglądać w przyszłości w AEW. Według „Wrestling Observera” zawodnik jest na radarze WWE, które jest mocno zainteresowane jego sprowadzeniem. Na razie Komander nie podpisze jednak kontraktu ani z AEW, ani z WWE, co wynika z tego, że wiąże go umowa z KAOZ w Meksyku.

W rozmowie z „Daily Star” Wade Barrett stwierdził, że widzi swoją przyszłość w wrestlingu przy stoliku komentatorskim, ale nie wyklucza jednorazowego powrotu na ring lub występów w charakterze part-timera, gdyby taki powrót na ring zostałby poparty dobrą historią.

Okazuje się, że przy okazji pierwszych nagrań tygodniówki Ring of Honor w erze Tony’ego Khana, nie obyło się bez pewnych nieporozumień i frustracji. „Wrestling Observer Newsletter” donosi, że Khan sprowadził na nagrania wszystkich obecnych członków rosteru ROH, ale spora część z nich nie została w ogóle wykorzystana na tapingach. Takie osoby wcześniej musiały z kolei odwołać swoje bookingi na scenie niezależnej, żeby przybyć na nagrania ROH. Ponoć sfrustrowało to sporo promotorów ze sceny niezależnej, ale i samych zawodników. Jedną z takich osób miał być choćby Dak Draper.

AEW potwierdziło, że program „All Access” będzie miał swoją premierę 29 marca po Dynamite. Przypomnę, że będzie to reality-show ukazujące wydarzenia za kulisami gal AEW i śledzące prywatne losy wybranych zawodników oraz zawodniczek.

Na kilka tygodni przed WrestleManią nie było żadnych ogłoszeń odnośnie tegorocznej klasy WWE Hall of Fame. Według „Wrestling Observera” ceremonia nie jest jednak odwołana i ma się odbyć planowo, czyli 31 marca po SmackDown. Wkrótce można oczekiwać ogłoszeń w tej sprawie.

EJ Nduka pożegnał się z MLW w styczniu i jest wolnym agentem. W ubiegłym miesiącu zawodnik miał otrzymać ofertę kontraktu z AEW, ale nie spieszy się z jej podpisaniem, dając sobie czas do namysłu. Zainteresowanie tym zawodnikiem na rynku jest bardzo duże. Z Nduką kontaktowało się WWE, ale nie wiadomo jak zaawansowane były rozmowy pomiędzy tymi stronami. Nduka ma mieć do tego oferty z Japonii i Meksyku. W tej chwili pozostaje czekać na decyzję zawodnika.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
Gala rozpoczęła się od segmentu z udziałem Cody’ego Rhodesa i Romana Reignsa. Na prośbę Cody’ego, Roman odesłał na zaplecze pozostałych członków Bloodline i porozmawiał z nim sam na sam. Segment był ciekawy i nie zabrakło dość osobistych odniesień. Cody mówił choćby o tym, że rozumie Romana lepiej niż ktokolwiek inny, bo ten dokonał rzeczy niemożliwych, ale on ma podobne na koncie. Rhodes powiedział, że ludzie nie wierzyli, iż kiedyś będzie kimś więcej niż pomocnikiem Randy’ego Ortona, że przetrwa gimmick Stardusta czy dziesięć tysięcy ludzi obejrzy galę, którą zorganizuje ze swoimi kumplami (nawiązał tym samym do All In), a jednak on to wszystko zrobił. W odpowiedzi Reigns mówił o swojej historii z Dustym Rhodesem, który zawsze bardziej traktował jego jak wymarzonego syna, a nie Cody’ego. Rhodes odparł, że jeśli taka jest prawda to tym bardziej musi pokonać Romana, żeby udowodnić, iż zasługuje na swoje miejsce. Ostatecznie panowie uścisnęli sobie dłonie na koniec tego segmentu stwierdzając, że na WrestleManii „wygra lepszy”.


Dominik Mysterio pokonał podczas gali Santosa Escobara z pomocą Rhei Ripley, po czym ponownie doszło do konfrontacji z Rey’em Mysterio, w której Dominik jeszcze bardziej prowokował swojego ojca.

Bobby Lashley oczekiwał konfrontacji z Bray’em Wyattem, ale dostał Uncle Howdy’ego, który zaatakował go z zaskoczenia. Lashley odparł atak i powalił rywala Spinebusterem, lecz gdy szykował się do Spearu – światła zgasły, a Howdy zniknął z areny.

Na gali nie brakowało też dalszego rozwoju historii w obrębie samego Bloodline. Roman Reigns kilkukrotnie domagał się od Jimmy’ego Uso wpłynięcia na jego brata i powiedział, że daje Jey’owi czas do przyszłego tygodnia, a jeśli Jey dalej się nie określi – Roman będzie winił za to Jimmy’ego, a nie Sami’ego Zayna. Mocno podkreślono tym samym wewnętrzne napięcia w Bloodline, włącznie z ewentualnym odwróceniem się Romana od The Usos.
W walce wieczoru Solo Sikoa pokonał Sami’ego Zayna z pomocą Jimmy’ego. Po walce Solo chciał zaatakować rywala krzesłem w co wmieszał się Jimmy, który sam chciał to załatwić. Ostatecznie się to zemściło, bo Zayn zdołał się wtedy poderwać i Jimmy wyłapał nawet Helluva Kick. Reigns przyglądał się całemu zamieszaniu z perspektywy szatni.


Na przyszłotygodniowe SmackDown potwierdzono:
- Roman Reigns da ostatnią szansę Jey’owi Uso
- Braun Strowman & Ricochet vs. Viking Raiders
- Fatal 5-Way o miano pretendenta do WWE Intercontinental Championship: Drew McIntyre vs. Sheamus vs. LA Knight vs. Kofi Kingston vs. Karrion Kross.


Zgodnie z zapowiedziami AEW nie dodało podczas Rampage żadnej walki do karty głównej gali Revolution, ale za to zapowiedziano dodatkowe starcie do Zero Hour, czyli wstępu przed samym PPV. Zobaczymy wtedy 6-osobową walkę tag teamową: Mark Briscoe, Penta El Zero Miedo & Rey Fenix vs. Ari Daivari, Josh Woods & Tony Nese.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.