wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kenny Omega vs. Will Ospreay na Forbidden Door 2?, Plany WWE odnośnie tegorocznej klasy Hall of Fame, Nowa walka na AEW Dynamite, Davey Richards z poważnymi oskarżeniami - podjął decyzję o zakończeniu kariery, Oglądalność Impact Wrestling, Dyskusje dotyczące walki wieczoru pierwszego dnia WrestleManii 39, Uwaga na spoilery ze SmackDown: walka o mistrzostwo Interkontynentalne na WrestleManię, dwie walki wieloosobowe na WM, rozwój story z udziałem Kevina Owensa i Sami'ego Zayna, walka na przyszłotygodniowe SmackDown
Dodano: 18-03-2023, 11:23
„Wrestling Observer Newsletter” podaje, że AEW i NJPW planują walkę Kenny’ego Omegi z Willem Ospreay’em na ich łączonej gali Forbidden Door 2. Byłoby to rewanżowe starcie za potyczkę na Wrestle Kingdom 17. W tej chwili jedynym zagrożeniem dla tej walki jest najnowsza kontuzja ramienia, jakiej nabawił się Will Ospreay. Jeszcze nie wiemy ile potrwa jego przerwa od występów.

PWInsider informuje, że WWE chce zamknąć tegoroczną klasę Hall of Fame w ramach pięciu nazwisk, zatem pozostają trzy wolne miejsca. Przypomnę, że potwierdzono już wprowadzenie Rey’a Mysterio i The Great Muty. Niemal pewne wydaje się do tego wprowadzenie Stacy Keibler.

Tony Khan ogłosił na Twitterze, że na najbliższym Dynamite dojdzie do starcia Kenny’ego Omegi z El Hijo del Vikingo.


Davey Richards został oskarżony o przemoc domową. Wkrótce po pojawieniu się takich zarzutów, większość federacji podjęła decyzję o tym, żeby nie współpracować więcej z tym zawodnikiem. Richards wydał oświadczenie w którym zaprzecza jakoby dopuścił się takich czynów. Jak na osobę rzekomo niewinną, podjął jednak dziwną decyzję, gdyż jednocześnie ogłosił, że występy z tego weekendu będą jego ostatnimi w wrestlingowym ringu i po weekendzie kończy oficjalnie swoją karierę w ringu.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 85 tysięcy widzów przy ratingu 0.01 w grupie wiekowej 18-49. Show zanotowało spadek widowni o 10 tysięcy oglądających względem poprzedniego tygodnia, podczas gdy rating we wspomnianym przedziale wiekowym utrzymał się na tym samym poziomie.

„Fightful” informuje, że na ten moment wciąż to walka Charlotte Flair z Rheą Ripley jest wytypowana jako walka wieczoru pierwszego dnia WrestleManii 39, ale w WWE wiele osób ma wątpliwości odnośnie tego ruchu. Obecnie przemawiają za tym głównie względy „polityczne” – federacja chce uniknąć krytyki medialnej, umieszczając kobiety podczas walki wieczoru któregoś z dni WM. Wewnętrznie w WWE dużo osób naciska jednak na to, żeby WWE wykorzystało popularność storyline’u z Bloodline i zakończyło pierwszy dzień WM walką The Usos z Samim Zaynem i Kevinem Owensem. Ponoć na ten moment taki scenariusz nie jest jeszcze do końca wykluczony.

Uwaga na spoilery ze SmackDown.
|
|
|
|
Gunther zaliczył kolejny ważny krok w kontekście swojego historycznego już panowania z mistrzostwem Interkontynentalnym. Zawodnik pokonał już 280 dni panowania Mr. Perfecta, wskakując na czwarte miejsce w klasyfikacji najdłużej panujących mistrzów Interkontynentalnych w WWE. Za kilka dni Gunther wyprzedzi do tego Grega Valentine’a, który miał tytuł 285 dni.
Przy okazji warto wspomnieć, że przed zawodnikiem spore wyzwanie na WrestleManii. Po ataku ze strony pozostałych członków Imperium, walka Drew McIntyre’a z Sheamusem zakończyła się bez rozstrzygnięcia. Wkrótce zapadła tym samym decyzja, że na WrestleManii 39 dojdzie do Triple Threat Matchu.


WWE potwierdziło oficjalnie, że na WrestleManii 39 dojdzie do dwóch walk zespołowych spod znaku „WrestleMania Showcase”, w których zmierzą się po cztery zespoły. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, jedna z walk będzie przeznaczona dla mężczyzn, a druga dla kobiet. W kontekście tej drugiej, do tego starcia zakwalifikowała się już jedna drużyna, a mianowicie Liv Morgan i Raquel Rodriguez.
Przy okazji warto wspomnieć, że właśnie w ramach takiej walki w karcie WrestleManii wyląduje zapewne ostatecznie Ronda Rousey. WWE nie będzie zatem bookowało podwójnie Damage CTRL, które skupią się na 6-Woman Tag Team Matchu ze swoim udziałem. Na WM nie będzie zatem finalnie walki o WWE Women’s Tag Team Championship. Według „WrestleVotes” w walce tag teamowej kobiet, do Morgan i Rodriguez powinny dołączyć: Shayna Baszler i Ronda Rousey, Natalya i Shotzi oraz Carmella i Chelsea Green.


Kevin Owens i Sami Zayn w końcu połączyli siły, pod koniec SmackDown radząc sobie wspólnie z The Usos. Po głośnej namowie ze strony fanów, Owens uściskał Zayna.


Na przyszłotygodniowe SmackDown zapowiedziano walkę Rey’a Mysterio z LA Knightem.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.