wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Powrót Shawna Michaelsa na ring jest prawie przesądzony i w tej chwili WWE ma już dla niego dwie potencjalne walki - jedną tag teamową, a drugą solową z Undertakerem. W przypadku tej drugiej pytaniem nie ma być, czy do niej dojdzie, a kiedy - WWE ma rozważać Survivor Series lub Royal Rumble, raczej z akcentem na listopadowe PPV.


Rey Mysterio po podpisaniu kontraktu z WWE powróci na ring tej federacji przy okazji gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Mówi się, że Rey powalczy z Shinsuke Nakamurą, prawdopodobnie o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. 

Sasha Banks doznała kontuzji i nie wystąpi w Mixed Match Challenge, gdzie jej miejsce zajmie Mickie James. Nie znane są szczegóły urazu, lecz ponoć jest to coś na tyle poważnego, że pod znakiem zapytania stanął jej występ na WWE Evolution.
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super Show-Down
Środa 10.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Matt Riddle zadebiutował w ringu NXT, Oglądalność Impact Wrestling, Syn Reya Mysterio rozpoczyna treningi pod okiem Lance'a Storma, Wolny weekend Daniela Bryana, Jeff Hardy ma powrócić na najbliższym SmackDown, Prawdopodobna walka na RAW, Pierwsze publiczne wystąpienia Samiego Zayna od czasu operacji, Goldust o tym czemu nie pojawił się na All In
Dodano: 22-09-2018, 11:22
Matt Riddle zadebiutował w piątek w ringu NXT, podczas live eventu w Sanford (Floryda). W swojej pierwszej walce w NXT zawodnik pokonał Fabiana Aichnera. Na razie Riddle wypełnia jeszcze ostatnie zobowiązania na scenie niezależnej, ale od października ma się już skupić w pełni na pracy w NXT. Spekuluje się, że na NXT TakeOver: WarGames II dojdzie do jego walki z Kassiusem Ohno.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 229 tysięcy widzów, odnotowując spadek względem 258 tysięcy sprzed tygodnia. Niższy był także rating w przedziale wiekowym 18-49, który był na poziomie 0.05 (przed tygodniem 0.07).

Syn Reya Mysterio, Dominik Gutierrez, kontynuuje przygotowania do kariery w pro wrestlingu. Dominik rozpoczął przygotowania w 2017 roku, najpierw trenując z ojcem, a potem szkolił go między innymi Jay Lethal. Teraz Dominik trafił z kolei do szkółki Lance’a Storma w Calgary, gdzie ma rozpocząć 3-miesięczny program. W związku z powrotem Mysterio do WWE, możliwe, że za kilka miesięcy będzie on próbował załatwić synowi angaż w WWE, by Dominik mógł trenować w Performance Center, lecz na razie są to jedynie spekulacje.

Daniel Bryan otrzymał od WWE wolny weekend, ale nie jest to związane z żadnym urazem. Po prostu po podpisaniu nowej umowy Bryan ma otrzymywać więcej wolnego, by mógł spędzać więcej czasu z rodziną.

W najbliższy wtorek na SmackDown ma powrócić Jeff Hardy, który po Hell in a Cell pojawił się na live evencie w poniedziałek, ale zabrakło go już w najnowszym odcinku niebieskiej tygodniówki. WWE nie zamierza przedłużać feudu Hardy’ego z Randym Ortonem, który został zakończony starciem w klatce. Wkrótce Orton rozpocznie nowy feud, a spekuluje się, że Hardy może dostać po powrocie nowy gimmick, choć na razie należy traktować te doniesienia z dystansem.

Prawdopodobnie na najbliższym RAW dojdzie do walki Rondy Rousey z Ruby Riott. Przypomnę, że na WWE Super Show-Down zapowiedziana jest walka zespołowa, w której Rousey u boku Bella Twins zmierzy się z The Riott Squad.

Wkrótce Sami Zayn zaliczy swoje pierwsze publiczne występy pod banderą WWE od czasu operacji, która eliminuje go z akcji w ringu. Gwiazda WWE została zapowiedziana na Adventureland w Blackwood (29 września) i Comic Con w Nowym Jorku (6 października), gdzie pojawi się jako reprezentant federacji. Przypomnę, że Zayn poddał się dwóm zabiegom, po tym jak okazało się, że kontuzjował mięśnie z grupy rotatorów w obu ramionach. Zawodnik będzie wyłączony z akcji do okolic przyszłorocznej WrestleManii.

Podczas występu w podcaście Sports Guys Talking Wrestling, Goldust przyznał, że bardzo chciał być na gali All In, ale nie mógł z uwagi na nowe obowiązki. W związku z pauzą w WWE, Goldust został honorowym zastępcą w posterunku szeryfa w Austin (Teksas). Pomaga tam między innymi w walce z uzależnieniami. Zawodnik stwierdził, że w dniu w którym odbywało się All In musiał być na służbie, ale oglądał oczywiście galę i był dumny z brata. Dodał też, że zrobi wszystko by nie przegapić ewentualnej gali All In 2, gdyby miało dojść do takiego wydarzenia.

-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel


6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Style
vs
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
The Miz
vs
Daniel Bryan


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
vs
Charlotte
Flair

6-Man Tag Team Match
The Shield
vs
Braun Strowman
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Cedric Alexander
vs
Buddy Murphy

Undertaker
vs
Triple H

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
vs
Kevin Owens i Elias

Six-woman Tag Team Match
Bella Twins i Ronda Rousey
vs
The Riott Squad

Tag Team Match
Asuka i Naomi
vs
The IIconics
16. września 2018


Mistrzostwo WWE Universal 
Roman Reigns
vs
Braun Strowman 

bez rezultatu

Mistrzostwo WWE 
AJ Style
pokonał
Samoa Joe 


Mistrzostwo Kobiet RAW 
Ronda Rousey
pokonała
Alexę Bliss


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Charlotte


Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre
pokonali
Setha Rollinsa
i Deana Ambrose'a

Hell in a Cell Match
Randy Orton
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mixed Tag Team Match 
The Miz i Maryse 
pokonali
Daniela Bryana i Brie Bellę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Pre-show
The New Day
pokonali
Rusev Day
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.