wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Hulk Hogan na gali w Arabii Saudyjskiej?, Mia Yim podpisała kontrakt z WWE, Drugi film o Hardy Boyz na WWE Network, Ciekawostka odnośnie zwycięzców Royal Rumble i Money In The Bank, Nikki Cross ponownie na galach głównego rosteru, Co wydarzyło się po RAW?, Problemy Liv Morgan po botchu Brie Belli na RAW
Dodano: 25-09-2018, 12:05
Jeden z oficjeli Saudi Arabia General Sports Authority, pomagającej przy organizacji kolejnego eventu WWE w Arabii Saudyjskiej, promując galę na Twitterze zamieścił grafikę z Hulkiem Hoganem. Możliwe zatem, że „Hulkster” powróci do WWE na gali Crown Jewel, co jest bardzo prawdopodobne, bo jak wiadomo przedstawiciele z Arabii płacą ogromne pieniądze, w zamian za które domagają się największych gwiazd.

PWInsider informuje, że była zawodniczka Impact Wrestling i aktualna uczestniczka Mae Young Classic – Mia Yim, podpisała kontrakt z WWE. Plotki o tym krążyły już od kilkunastu dni, gdy Yim po nagraniach MYC kontynuowała treningi w Performance Center. Według najnowszych doniesień doszło już do podpisania umowy.

WWE przygotowuje ponoć drugi film o The Hardy Boyz, który zostanie wyemitowany na WWE Network. Możliwe też, że druga produkcja będzie dotyczyła tylko Matta Hardy’ego, w każdym razie wiadomo, że część materiału będzie kręcona na jego posiadłości.

„Sportskeeda” zwraca uwagę na ciekawostkę, że 2018 jest pierwszym rokiem, w którym zarówno zwycięzca Royal Rumble Matchu mężczyzn, jak i walizki Money In The Bank mężczyzn, zaliczyli nieudane próby zdobycia tytułu mistrzowskiego. Shinsuke Nakamura przegrał bowiem na WrestleManii z AJ Stylesem, a Braun Strowman nieudanie wykorzystał kontrakt Money In The Bank na gali Hell in a Cell.
Nieco inaczej wyglądało to u pań, gdzie Asuka po wygraniu Royal Rumble przegrała co prawda na WrestleManii, ale Alexa Bliss po wygraniu walizki zamieniła ją jednak skutecznie na mistrzostwo kobiet RAW.

Warto wspomnieć, że Nikki Cross ponownie została wysłana do pracy na live eventach głównego rosteru. W miniony weekend zawodniczka z NXT pracowała na galach SmackDown, lecz znów nie łączono jejz resztą Sanity, tylko wystąpiła ona w walce kobiet, u boku Asuki i Naomi.

Po zejściu RAW z anteny nie było tym razem żadnego Dark Matchu, tylko segment w którym The Shield nabijało się z Barona Corbina, a potem stoczyło bójkę z Braunem Strowmanem, Dolphem Zigglerem i Drew McIntyrem. Ostatecznie Shield wyszli z całego zamieszania zwycięsko, a na koniec rzucili jeszcze Corbina na stół.

Ostatniego RAW na pewno nie zaliczy do udanych Liv Morgan, która zakończyła galę z urazem głowy. Doszło do tego w trakcie walki w której Riott Squad mierzył się z Bella Twins i Natalyą. Brie Bella w stylu swojego męża wymierzała Morgan kopniaki, ale nie robiła tego tak dobrze jak Daniel Bryan i w pewnym momencie uderzyła przeciwniczkę kolanem prosto w twarz. Morgan starała się kontynuować pojedynek, ale była oszołomiona i ostatecznie wycofano ją na zaplecze jeszcze przed końcem walki. Zawodniczka podda się badaniom by ustalić czy doszło do wstrząśnienia mózgu, ale na razie nie mamy żadnych konkretnych wieści w tej sprawie.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 02-09-2018, 09:24
Host: do-stimo-255-36.arsim.one.pl, IP: 31.179.255.36

Wiedziałem wiele rzeczy, ale jeszcze tak głupiego finishera Ceny to nie. Niech lepiej wróci do swojego dawnego AA. xDD

autor: The Viper1

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.