wrestling wwe tna aew


WWE Royal Rumble za nami. Wyłonieni zostali pretendenci do głównych tytułów na WrestleManii. Wy natomiast tak głosowaliście na temat 30-osobowej bitwy mężczyzn.
SONDA
WWE Royal Rumble zwycięży:
powracająca wielka gwiazda. (546) 73%  
rywalizująca aktualnie gwiazda. (207) 27%  
Łącznie oddano
753 głosy

Przechodzimy do WWE Elimination Chamber oraz walki o zunifikowane mistrzostwo wagi ciężkiej pomiędzy Romanem Reignsem i Samim Zaynem. Czy Waszym zdaniem Sami powinien zdobyć tytuł?


W wieku zaledwie 38 lat zmarł zawodnik Ring of Honor, Jay Briscoe, który występował ze swoim bratem Markiem w tag teamie The Briscoes. Jay zginął w wypadku samochodowym w którym ucierpiały również jego córeczki, które są obecnie leczone i powinny powrócić do pełni zdrowia. 

Według doniesień medialnych, występ Johna Ceny na tegorocznej WrestleManii jest już przesądzony. Przeciwnikiem Ceny ma być Austin Theory. Nie wiadomo jedynie kiedy rozpocznie się podbudowa tej walki. Ze względu na inne obowiązki, Cena pojawi się zapewne w WWE TV tylko kilka razy, więc promocja walki może przebiegać w dużej mierze innymi kanałami, choćby poprzez media społecznościowe.

NJPW potwierdziło, że wraz z końcem stycznia wygasła umowa Koty Ibushi'ego, który pożegnał się z federacją. Japończyk jest tym samym wolnym agentem. Jego usługami są zainteresowane wszystkie większe federacje, ale Kota nie zamierza się spieszyć z podpisywaniem dłuższej umowy i chce się obecnie skupić na założeniu własnej akademii wrestlingu w Japonii.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Vengeace Day 2023
Premiera:

Środa
8. lutego 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dlaczego WWE wybrało taką lokalizację Money In The Bank?, EJ Nduka pożegnał się z MLW?, Johnny Powers nie żyje, Ostateczny skład ostatniej walki The Great Muty, Termin New Japan Cup, Spekulacje dotyczące statusu Jay'a White'a
Dodano: 09-01-2023, 08:15
Jak wiemy WWE zdecydowało się na organizację tegorocznego Money In The Bank w Europie, a konkretnie w Anglii. Gospodarzem wydarzenia będzie The O2 Arena w Londynie. „Fightful” donosi, że WWE rozważało opcję ze stadionem, gdyż federacja była przekonana, iż bez problemu mogłaby wyprzedać bilety nawet na wydarzenie tej skali, ale WWE chciało ostatecznie podkreślić wyjątkowość tego obiektu. WWE traktuje O2 Arenę w Londynie jako odpowiednik tego czym w Stanach Zjednoczonych jest dla nich Madison Square Garden w Nowym Jorku – z tego względu WWE chciało zorganizować MITB właśnie tam. Nie można wykluczyć, że w ciągu nadchodzących kilkunastu miesięcy niezależnie od tego odbędzie się jakaś gala stadionowa w Europie.

„Fightful Select” potwierdza, że swoim występem na sobotnich tapingach MLW Blood & Thunder, EJ Nduka zakończył na ten moment swoją przygodę z MLW. Jego kontrakt dobiegł końca w miniony weekend i zawodnik jest formalnie wolnym agentem. Nieoficjalnie jego usługami zainteresowane są WWE, AEW, jak i japońskie federacje.

„Slam Wrestling” informuje o śmierci Johnny’ego Powersa, który występował w przeszłości w WWWF czy NWA i był współzałożycielem federacji National Wrestling Federation. 79-latek zmarł we śnie w swoim domu w Smithville w Ontario, co miało mieć miejsce 30 grudnia minionego roku.

Znamy już ostateczny skład ostatniej walki The Great Muty, zaplanowanej na 22 stycznia i galę Great Muta Final Bye Bye. Będzie to 6-osobowa walka tag teamowa, w której Muta w zespole ze Stingiem i Darbym Allinem, zmierzą się z Hakushim, AKIRĄ i Naomichim Marufujim.


NJPW potwierdziło, że tegoroczna edycja turnieju New Japan Cup jest zaplanowana w dniach 5-21 marca. Dodatkowo federacja ogłosiła, że 6 marca odbędzie się gala z okazji 51 rocznicy istnienia federacji.

Po ostatnich wydarzeniach w NJPW nie brakuje spekulacji o ewentualnym odejściu Jay’a White’a. Wielu fanów spekuluje czy przypadkiem nie trafi on do WWE, będąc jednym z uczestników nadchodzącego Royal Rumble Matchu. „Fightful Select” donosi, że z ich informacji wynika, iż White na pewno jest zabookowany jeszcze na kilka gal NJPW po 28 stycznia, gdy odbędzie się Rumble. Rzecz jasna nie musi to przekreślać szans na taki ruch – w końcu niedawno Karl Anderson związał się z WWE, a potem wystąpił jeszcze w NJPW.
Spekulacje podgrzewa fakt, że na New Year’s Dash ustalono, iż wkrótce ma dojść do walki Jay’a White’a z Hikuleo ze stypulacją, według której przegrany opuści Japonię. W międzyczasie pojawiły się jednak informacje, że WWE jest zainteresowane Hikuleo i to ten może przegrać, a potem przenieść się do Stanów Zjednoczonych. W przypadku White’a pewną zagadką jest jego status kontraktowy. Jay podpisał umowę z NJPW w 2018 roku – Dave Meltzer sugerował wtedy, że kontrakt miał być aż 7-letni, choć White nigdy ostatecznie tego nie potwierdził. Jeśli umowa była jednak krótsza, choćby 5-letnia, White mógłby być lada moment wolnym agentem. Oczywiście tutaj wkraczamy już na grunt mocnych spekulacji. Wiele wyjaśni na pewno walka White’a z Hikuleo, choć w tej chwili dalej nie potwierdzono kiedy dojdzie do tego starcia.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 02-12-2022, 09:55
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Triple Threat to nie jest pojedynek panie redaktorze, pojedynek to jak sama nazwa wskazuje walka jeden na jednego

autor: Paweł jumper

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Czy Sami Zayn powinien zdobyć mistrzostwo WWE Universal na Elimination Chamber?

Tak
Nie28. stycznia 2023


30-osobowy Royal Rumble Match Mężczyzn

30-osobowy Royal Rumble Match Kobiet

26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Bloodline
pokonało
Brawling Brutes

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
Becky Lynch
pokonały
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Austin Theory
pokonał
Setha Rollinsa
i Bobby'ego Lashleya

AJ Styles
pokonał
Finna Balora
19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.