wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dlaczego WWE wybrało taką lokalizację Money In The Bank?, EJ Nduka pożegnał się z MLW?, Johnny Powers nie żyje, Ostateczny skład ostatniej walki The Great Muty, Termin New Japan Cup, Spekulacje dotyczące statusu Jay'a White'a
Dodano: 09-01-2023, 08:15
Jak wiemy WWE zdecydowało się na organizację tegorocznego Money In The Bank w Europie, a konkretnie w Anglii. Gospodarzem wydarzenia będzie The O2 Arena w Londynie. „Fightful” donosi, że WWE rozważało opcję ze stadionem, gdyż federacja była przekonana, iż bez problemu mogłaby wyprzedać bilety nawet na wydarzenie tej skali, ale WWE chciało ostatecznie podkreślić wyjątkowość tego obiektu. WWE traktuje O2 Arenę w Londynie jako odpowiednik tego czym w Stanach Zjednoczonych jest dla nich Madison Square Garden w Nowym Jorku – z tego względu WWE chciało zorganizować MITB właśnie tam. Nie można wykluczyć, że w ciągu nadchodzących kilkunastu miesięcy niezależnie od tego odbędzie się jakaś gala stadionowa w Europie.

„Fightful Select” potwierdza, że swoim występem na sobotnich tapingach MLW Blood & Thunder, EJ Nduka zakończył na ten moment swoją przygodę z MLW. Jego kontrakt dobiegł końca w miniony weekend i zawodnik jest formalnie wolnym agentem. Nieoficjalnie jego usługami zainteresowane są WWE, AEW, jak i japońskie federacje.

„Slam Wrestling” informuje o śmierci Johnny’ego Powersa, który występował w przeszłości w WWWF czy NWA i był współzałożycielem federacji National Wrestling Federation. 79-latek zmarł we śnie w swoim domu w Smithville w Ontario, co miało mieć miejsce 30 grudnia minionego roku.

Znamy już ostateczny skład ostatniej walki The Great Muty, zaplanowanej na 22 stycznia i galę Great Muta Final Bye Bye. Będzie to 6-osobowa walka tag teamowa, w której Muta w zespole ze Stingiem i Darbym Allinem, zmierzą się z Hakushim, AKIRĄ i Naomichim Marufujim.


NJPW potwierdziło, że tegoroczna edycja turnieju New Japan Cup jest zaplanowana w dniach 5-21 marca. Dodatkowo federacja ogłosiła, że 6 marca odbędzie się gala z okazji 51 rocznicy istnienia federacji.

Po ostatnich wydarzeniach w NJPW nie brakuje spekulacji o ewentualnym odejściu Jay’a White’a. Wielu fanów spekuluje czy przypadkiem nie trafi on do WWE, będąc jednym z uczestników nadchodzącego Royal Rumble Matchu. „Fightful Select” donosi, że z ich informacji wynika, iż White na pewno jest zabookowany jeszcze na kilka gal NJPW po 28 stycznia, gdy odbędzie się Rumble. Rzecz jasna nie musi to przekreślać szans na taki ruch – w końcu niedawno Karl Anderson związał się z WWE, a potem wystąpił jeszcze w NJPW.
Spekulacje podgrzewa fakt, że na New Year’s Dash ustalono, iż wkrótce ma dojść do walki Jay’a White’a z Hikuleo ze stypulacją, według której przegrany opuści Japonię. W międzyczasie pojawiły się jednak informacje, że WWE jest zainteresowane Hikuleo i to ten może przegrać, a potem przenieść się do Stanów Zjednoczonych. W przypadku White’a pewną zagadką jest jego status kontraktowy. Jay podpisał umowę z NJPW w 2018 roku – Dave Meltzer sugerował wtedy, że kontrakt miał być aż 7-letni, choć White nigdy ostatecznie tego nie potwierdził. Jeśli umowa była jednak krótsza, choćby 5-letnia, White mógłby być lada moment wolnym agentem. Oczywiście tutaj wkraczamy już na grunt mocnych spekulacji. Wiele wyjaśni na pewno walka White’a z Hikuleo, choć w tej chwili dalej nie potwierdzono kiedy dojdzie do tego starcia.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 02-12-2022, 09:55
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Triple Threat to nie jest pojedynek panie redaktorze, pojedynek to jak sama nazwa wskazuje walka jeden na jednego

autor: Paweł jumper

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.