wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE eksperymentuje z nagrywaniem live eventów, Rey Mysterio o powrocie do WWE, Bójka Charlotte i Becky Lynch w WWE Performance Center, John Cena wystąpi na WrestleManii 35, Promocja WWE Evolution na dzisiejszym RAW, Alberto El Patron o powrocie do MMA
Dodano: 22-10-2018, 07:22
Przy okazji niedzielnego live eventu w Bostonie, WWE eksperymentowało z nagrywaniem tej gali. Oczywiście chodzi o znacznie skromniejszą produkcję niż w przypadku tygodniówek czy WWE PPV – federacja nie zastosowała tylu kamer co zwykle i całe zaplecze produkcyjne nie było tak rozbudowane. Testy robione są z myślą o tym by w przyszłości wybrane live eventy mogły być pokazywane na WWE Network. Takie materiały robione byłyby z myślą o droższych pakietach na WWE Network – przypomnę, że w przyszłym roku prawdopodobnie dokonane będą zmiany w systemie subskrypcji na Network, gdzie będą dostępne różne warianty cenowe.

Na zapleczu tysięcznego SmackDown, Rey Mysterio wypowiedział się szerzej o swoim powrocie do WWE. Mysterio przyznaje, że nie odchodził z przeświadczeniem, iż to definitywny koniec jego przygody z WWE – był pewny, że pewnego dnia wróci i dokładnie tak się stało. Rey stwierdził, że był to doskonały ruch, bowiem odpoczął mentalnie, a fizycznie jest bez cienia wątpliwości w najlepszej formie w całej swojej karierze. Nie sądzi zatem by na tym etapie kariery coś mogło się dla niego ułożyć lepiej niż stało się to w rzeczywistości i jest podekscytowany wizją ponownych występów w ringu WWE.

WWE promuje nadchodzące Evolution także poza tygodniówkami. W miniony weekend Charlotte promowała w mediach społecznościowych wizytę w WWE Performance Center i jak się okazuje wykorzystano to jako dodatkową szansę do podbudowy jej walki na nadchodzącym PPV. W ośrodku zjawiła się bowiem także Becky Lynch i doszło do bójki między zawodniczkami, które na Evolution zmierzą się w Last Woman Standing Matchu o mistrzostwo kobiet SmackDown.


Przy okazji wizyty w „Today Show Radio” John Cena wziął udział w panelu z dziećmi, które mogły mu zadawać pytania. Poruszony został między innymi temat WrestleManii 35 i Cena zapewnił swoich młodych fanów, że wystąpi na tej gali.

Dzisiejsze RAW prawdopodobnie będzie w mniejszym stopniu poświęcone gali Crown Jewel i bardziej skupi się na ostatecznej promocji WWE Evolution, bowiem to PPV czeka nas już w najbliższą niedzielę. PWInsider informuje, że na tygodniówce zjawi się między innymi Lita i być może także Trish Stratus.

„TMZ” porozmawiało z Alberto El Patronem o jego powrocie do MMA i zawodnik przyznał, że do takiej decyzji skłoniło go między innymi to, iż w ostatnich latach jego życie różnie się układało i nie brakowało w nim kontrowersji oraz złych wyborów. Patron zaznaczył, że to go trochę nakręca, bowiem chciałby przekuć te negatywy w skuteczny powrót do walk MMA.
Reporter spytał Patrona czy ten sądzi, iż w wieku 41 lat jest w stanie rywalizować jak równy z równym z młodszymi znacznie zawodnikami. Patron przyznał, że po pierwszych treningach trochę się podłamał i stracił w to wiarę, ale wraz z rozwojem obozu przygotowawczego wrócił do formy, a teraz idzie mu już naprawdę coraz lepiej i w sparingach nie widać różnicy między nim, a młodymi zawodnikami. Na koniec wspomniał, że wraca do MMA, ponieważ chce coś udowodnić sam sobie, a poza tym chciałby zaimponować swoim dzieciom.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.