wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Potencjalna walka o mistrzostwo WWE na WrestleManii, Poprawa sytuacji Larsa Sullivana, Jim Cornette o swoim statusie, WWN zapowiada organizację eventów podczas weekendu WM36, Walka o tytuł Knockouts na United We Stand, Sean Waltman o sytuacji z Arnem Andersonem i Alicią Fox
Dodano: 08-03-2019, 10:01
Jeden z bardziej znanych amerykańskich reporterów zajmujących się wrestlingiem, Brad Shepard, twierdzi, że obecnie WWE planuje solową walkę Daniela Bryana z Kofim Kingstonem na WrestleManii 35. Według jego wieści WWE zamierza też zabookować zwycięstwo Bryana, który będzie kreowany w tym roku na jednego z głównych heelów w federacji.

Z najnowszych wieści wynika, że z tygodnia na tydzień poprawia się sytuacja Larsa Sullivana i jego stan zdrowia jest już obecnie dobry. Sullivan cierpi na stany lękowe, które dały znać o sobie w styczniu i ponoć problemy Larsa były bardzo duże. O sytuację zawodnika zadbało WWE, które oddelegowało do pracy z Sullivanem paru renomowanych psychologów, którzy pomogli Sullivanowi stanąć na nogi.
Przypomnę, że z uwagi na wspomniane problemy Sullivan nie zadebiutował w WWE TV, a planowana była jego walka z Johnem Ceną na WrestleManii. Skoro Lars doszedł już do siebie to prawdopodobnie zadebiutuje na RAW i SmackDown po weekendzie WM.

Jim Cornette odniósł się w swoim podcaście do pracy w MLW, stanowczo dementując plotki jakoby podpisał jakiś kontrakt i miał się tam pojawiać regularnie. Cornette zaznaczył, że był to na razie jednorazowy występ i choć nie wyklucza ewentualnej współpracy w przyszłości to na pewno nie będzie pracował tam w pełnym wymiarze czasowym. Cornette zdradził zresztą, że nie zamierza wiązać się pełnowymiarowo z żadnym miejscem, chyba że miałoby dojść do jego współpracy z WWE, na co niewiele jednak na ten moment wskazuje.

WWN szybciutko zareagowało na ogłoszenie przez WWE, że WrestleMania 36 odbędzie się w Tampie i potwierdziło, iż w przyszłym roku zawitają w rejon Tampa Bay w trakcie tygodnia WM. Na razie WWN szykuje się oczywiście do weekendu WM35, w trakcie którego organizują eventy EVOLVE, wXw, DDT, Kaiju Big Battel, SHIMMER oraz WWN Supershow.

Impact Wrestling zapowiedziało na United We Stand pojedynek czterech zawodniczek o Knockouts Championship. 4 kwietnia Taya Valkyrie stanie w obronie tytułu przeciwko Rosemary, Jordynne Grace oraz debiutującej w IW Katie Forbes.

Sean Waltman odniósł się w swoim podcaście do zwolnienia Arna Andersona z WWE, co miało być pokłosiem tego, że dopuścił on do występu będącą pod wpływem alkoholu Alicię Fox. X-Pac wspomniał, że nie chce robić Andersonowi żadnych wymówek, ale Arn pochodzi jeszcze z jednego pokolenia przed nim i po tym co wtedy widział nie dziwi się takiej decyzji, bowiem panowała wtedy zupełnie inna mentalność. Zaznaczył, że w pełni rozumie decyzję WWE, natomiast potrafi też sobie wytłumaczyć Andersona, bowiem tamto pokolenie miało po prostu zupełnie inny ogląd takich sytuacji.
Waltman podkreślił też, że bez względu na obrót spraw Arn Anderson na pewno da sobie radę, bo to zabawny i bardzo inteligentny człowiek, a praca z nim jest czystą przyjemnością. Nie chciał też poruszać sytuacji samej Fox, bowiem są to tego typu problemy, które jego zdaniem nie powinny być rozstrzygane na kanwie publicznej.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.