wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Plany na kolejną galę WWE w Arabii Saudyjskiej, Fuego del Sol wyłączony z akcji na dłużej, Oglądalność programów WWE na A&E, Ślub zawodnika WWE, Wkrótce podwójne tapingi NXT, Yuya Uemura o statusie po urazie z nagrań IW, Czym zajmuje się obecnie William Regal w WWE?
Dodano: 02-03-2023, 19:20
PWInsiderowi udało się potwierdzić, że kolejną galą WWE w Arabii Saudyjskiej będzie wydarzenie WWE King & Queen of the Ring, które odbędzie się 27 maja. Tym razem gospodarzem gali będzie Jeddah, które ostatnio gościło ubiegłoroczne Elimination Chamber.

Fuego del Sol poinformował w mediach społecznościowych, że jego kontuzja okazała się poważniejsza niż początkowo zakładano. Sol informował o urazie stopy, ale wtedy wspominał o drobnym złamaniu i powrocie do akcji za maksymalnie 5-6 tygodni. Szczegółowe badania wykazały jednak, że stopa jest złamana aż w pięciu miejscach. Obecnie w grę wchodzą dwa scenariusze. Optymistyczny zakłada, że kości się zrosną bez ingerencji z zewnątrz, co wyłączy go z akcji na 6-8 tygodni. Jeśli nie będzie perspektyw na samoistne zagojenie się urazu, zawodnik będzie się musiał poddać operacji, co wykluczy go z akcji już na okres 3 miesięcy.

W minioną niedzielę na kanale A&E wyemitowano kolejne odcinki programów „Biography: WWE Legends” i „WWE Rivals”. „Biography” o Jake’u Robertsie obejrzało 453 tysiące widzów przy ratingu 0.12 w grupie wiekowej 18-49. To mniej niż tydzień wcześniej, gdy odcinek o nWo przyciągnął przed telewizory 495 tysięcy widzów przy ratingu 0.15.
Z kolei nowy odcinek „Rivals” był poświęcony rywalizacji Undertakera z Mankindem. Program obejrzało 421 tysięcy widzów przy ratingu 0.12 w grupie wiekowej 18-49. Tydzień wcześniej wyemitowano epizod o konflikcie Hulka Hogana z Andre The Giantem, który uzyskał 444 tysiące widzów i rating 0.14.

Przedwczoraj odbył się ślub Solo Sikoy z jego partnerką, Almią Williams. Para poinformowała o tym fakcie na Instagramie. Podczas ceremonii obecni byli m.in. The Usos czy Naomi.

PWInsider informuje, że WWE zaplanowało na 21 marca podwójne tapingi NXT. Tym samym jeden odcinek ukaże się na żywo, a drugi będzie nagrany do emisji 28 marca. Jest to związane z tym, że w ostatnim tygodniu marca zawodnicy i sztab produkcyjny NXT będą potrzebni już w Los Angeles, podczas tygodnia WrestleManii.

Po niedawnych nagraniach Impact Wrestling pojawiły się obawy o zdrowie Yuyi Uemury, który potrzebował pomocy medycznej po przerwanej walce z Samim Callihanem. Uemura potwierdził na Twitterze, że ostatecznie skończyło się na strachu i wszystko jest z nim w porządku. PWInsider dodaje, że nagrany fragment walki Uemury z Callihanem nie trafi ostatecznie do telewizji.

PWInsider uzyskał dodatkowe informacje dotyczące tego czym tak naprawdę zajmuje się William Regal po powrocie do WWE. Jego oficjalne stanowisko to Vice President of Global Talent Development. W praktyce William odpowiada głównie za rozwój zawodników i zawodniczek. Polega to na tym, że Regal analizuje każdą walkę i segment z wydarzeń RAW oraz SmackDown, po czym omawia swoje wnioski z uczestnikami. Ponoć Regal nastawia się przede wszystkim na porady, które mogą pomóc w zwiększaniu realizmu, szczególnie jeżeli chodzi o same walki. Podpowiada tym samym jak zwiększyć poziom fizyczności czy lepiej sprzedawać poszczególne akcje. Jego wiodącym zadaniem w WWE ma być obecnie wyeliminowanie największych słabości poszczególnych gwiazd.

---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-09-2022, 08:50
Host: apo250.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.26.148.250

jak dla mnie najlepsze gry o wrestlingu to stare Smackdowny z ps1 i WWE Raw vs Smackdown 2008 no i jeśli ktoś lubi booking to polecam Total Extreme Wrestling można się tam fajnie pobawić :)

ps.Strowman is back!

autor: The Governor

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.