wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Dzisiaj rozstrzygną się losy WWE Crown Jewel?, Nowa walka w karcie PPV, Oglądalność RAW oraz Road to Evolution, Status Alexy Bliss, Lilian Garcia powraca, Szczegóły dotyczące Kick-Offu do WWE Evolution, Skład Battle Royal na Evolution
Dodano: 24-10-2018, 10:55
Zagraniczne portale informują, że dzisiaj zapadną ostateczne decyzje WWE odnośnie gali Crown Jewel. Chodzi przede wszystkim o to czy gala odbędzie się w Arabii Saudyjskiej czy zostanie jednak przeniesiona – w ostatnich dniach federacja sondowała inne lokalizacje. Gdyby WWE zmieniło miejsce odbywania się gali to skorygowana może zostać także data tego PPV – choćby z piątku 2 listopada na niedzielę 4 listopada.

Podczas SmackDown do karty Crown Jewel dodano rewanżowe starcie o SmackDown Tag Team Championship: The Bar vs. The New Day.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 2.548 miliona widzów, zatem była to lepsza widownia niż 2.396 miliona sprzed tygodnia. Show zgromadziło najwięcej widzów od epizodów z pierwszej połowy września. Godzinowo wyglądało to następująco:
- pierwsza godzina (2.609 miliona)
- druga godzina (2.792 miliona)
- trzecia godzina (2.413 miliona).

Zgodnie z zapowiedziami po RAW na USA Network ukazał się program „Road to Evolution”, który obejrzało z kolei 1.114 miliona widzów, więc jest to wynik bardzo przyzwoity jak na taki program. W środę program zostanie wyemitowany także na E!, a w czwartek trafi również na WWE Network.

Alexa Bliss przebywa obecnie w domu odpoczywając po urazie, którego nabawiła się w miniony weekend. Jej status względem walki na Evolution wydaje się być niepewny, lecz sama zawodniczka potwierdziła w mediach społecznościowych, że na pewno zjawi się na niedzielnym PPV.

Przy okazji Evolution zobaczymy Lillian Garcię, która wraz z JoJo i Kaylą Braxton zajmą się obowiązkami konferansjerów. Przypomnę, że galę skomentują z kolei Michael Cole, Renee Young i Beth Phoenix.

WWE potwierdziło, że galę Evolution poprzedzi godzinny Kick-Off. W trakcie tego wstępu nie zobaczymy żadnej walki, ale będzie za to czerwony dywan, podobnie jak to bywa w przypadku WWE Hall of Fame. W panelu dyskusyjnym podczas Kick-Off spotkają się Renee Young, Beth Phoenix i Paige, natomiast oprócz tego przy wstępie pracować będą Dasha Fuentes, Cathy Kelley, Sarah Schreiber, Kayla Braxton i Charly Caruso, które będą przeprowadzały wywiady.

Przy okazji SmackDown nie ogłoszono żadnej nowej walki na WWE Evolution, natomiast dowiedzieliśmy się, że Zelina Vega weźmie udział w Battle Royal. Oprócz niej zapowiedziano już udział takich zawodniczek jak: Asuka, Naomi, Carmella, Nia Jax, Ember Moon, Alicia Fox, Dana Brooke, Lana, Billie Kay, Peyton Royce, Mandy Rose, Sonya Deville, Tamina, Torrie Wilson, Michelle McCool, Alundra Blayze, Ivory, Molly Holly, Kelly Kelly i Maria Kanellis. Przypomnę, że zwyciężczyni Battle Royal otrzyma w niedalekiej przyszłości walkę o któryś z tytułów mistrzowskich kobiet.

------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.