wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Ile potrwa jeszcze feud The Miza z Danielem Bryanem?, Niespodziewany występ Cesaro na live evencie NXT doprowadził do powrotu Kings of Wrestling, Alberto El Patron obraża Paige w mediach społecznościowych, Table For 3 z 3MB, Madison Rayne o minionym roku i tym jak otarła się o zakończenie kariery
Dodano: 29-09-2018, 19:29
Według aktualnych wieści feud The Miza z Danielem Bryanem nie zakończy się raczej na WWE Super Show-Down. Storyline z udziałem obu panów trwa właściwie od lat, ale przed SummerSlam ruszył na dobre ich feud, który na razie miał swoje rozdziały na SummerSlam i Hell in a Cell. Ich kolejny pojedynek zapowiedziany jest na wspomniane Super Show-Down, ale z tego co się mówi – feud może zostać przedłużony nawet do końca roku.

Podczas wczorajszego live eventu NXT w Orlando doszło do powrotu zespołu Kings of Wrestling, po tym jak Cesaro zaliczył niespodziewany występ na gali żółtego brandu, pomagając Kassiusowi Ohno, gdy zaatakował go Adam Cole. Gościnny występ Szwajcara w NXT miał zapewne na celu uczczenie 20-lecia Kassiusa Ohno w ringu, które zawodnik celebrował właśnie wczoraj. Przypomnę tylko, że w przeszłości Ohno i Cesaro występowali razem w zespole, zdobywając wiele tytułów tag teamowych – między innymi w CZW czy ROH.

Po raz kolejny z niezbyt eleganckiej strony pokazał się Alberto El Patron, który w mediach społecznościowych zaczął obrażać swoją byłą partnerkę, obecną General Manager SmackDown – Paige. Patron zamieścił na Instagramie fotkę z kolacji w gronie przyjaciół, a jeden z komentujących napisał, że kobieta z którą był na kolacji Patron jest ładniejsza od Paige. Alberto postanowił odpisać i zrobił to w niespecjalnie ładny sposób, bowiem napisał, że jest nie tylko ładniejsza, ale do tego nie ma problemów z prawem i psychiką. Przy okazji obraził jeszcze brata swojej byłej dziewczyny.

W najnowszym odcinku „Table For 3”, który zostanie wyemitowany 1 października po RAW, spotkają się panowie z dawnego 3MB – Drew McIntyre, Jinder Mahal i Heath Slater.

Madison Rayne w rozmowie z „The Mirror” przyznała, że ostatni rok był dla niej niesamowity i choć nie ma na tyle tupetu by twierdzić, iż była rozchwytywana, to cieszy ją, że dostała tyle wspaniałych szans. Rayne zaznaczyła, że docenia zarówno występy w Impact Wrestling, udział w Mae Young Classic, jak i występ na All In, a wreszcie dołączenie na stałe do dywizji Women of Honor, której bardzo chciałaby pomóc w rozwoju. Zawodniczka podkreśliła także, że wręcz niesamowite jest to, iż niewiele brakło by nic z tego się nie wydarzyło, gdyż rok temu bardzo poważnie rozważała definitywne zakończenie swojej przygody z tym biznesem.

------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.