wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Creative Team WWE pracuje na pełnych obrotach, Kiedy może się odbyć Money In The Bank PPV?, Undertaker o swoich operacjach i poprawie opieki medycznej w WWE, Tommaso Ciampa wycofany z gościnnego występu, Jeff Hardy prognozuje starcie z The Usos na WrestleManii
Dodano: 03-03-2019, 21:07
Ostatnie dni są ponoć ciężkie dla Creative Teamu WWE, bowiem w związku z autorskimi pomysłami Vince’a McMahona i ciągłymi zmianami z tym związanymi, zespół kreatywny musi na nowo rozpisywać nadchodzącą galę Fastlane. Ponoć w ostatnim okresie członkowie CT mają być dostępni niemal całą dobę i często pracują niemal do godzin porannych, bowiem w każdej chwili mogą się spodziewać zmiany planów, jak choćby przed ostatnimi tygodniówkami, gdy nagle McMahon miał ich poinformować, że Kevin Owens zastąpi jednak Kofiego Kingstona na nadchodzącym PPV.
Z perspektywy fanów plus całej sytuacji jest na pewno taki, że pierwszy raz od lat pozostaje sporo niewiadomych odnośnie WrestleManii i choć do gali pozostaje już jedynie nieco ponad miesiąc, to wciąż ciężko jest przewidzieć większość karty – co więcej, o kształcie tej karty wciąż debatuje Vince z Creative Teamem, którzy mają ustalone jedynie kilka czołowych walk.

Po ogłoszeniu Backlash PPV na czerwiec i Extreme Rules PPV na lipiec, sporo pozostaje niewiadomych odnośnie gali Money In The Bank. Dotychczas nie było żadnych wieści jakoby PPV miało zniknąć z kalendarza gal WWE, więc jedynym realnym terminem wydaje się obecnie maj. Na początku maja odbędzie się co prawda gala w Arabii Saudyjskiej, lecz eventy w Arabii i Australii traktowane są raczej jak specjalne wydarzenia, a nie klasyczne PPV, więc możliwe jest dodanie Money In The Bank 2019 do drugiej połowy maja.

W wywiadzie udzielonym Edowi Youngowi, Undertaker przyznał, że w swojej karierze poddał się blisko dwudziestu operacjom i przerobił praktycznie wszystkie kontuzje jakie były możliwe. Poza klasycznymi naciągnięciami, zerwaniami czy złamaniami, Taker zdradził, że dwukrotnie miał uszkodzone oczodoły, a kiedyś doznał także dość poważnego poparzenia skóry. Zawodnik dodał, że ból związany z wieloma urazami wychodzi tak naprawdę dopiero teraz, bo wcześniej organizm szybciej się regenerował i często nie odczuwał takiego dyskomfortu jaki pojawia się obecnie.
Przy okazji Undertaker odniósł się do tego jak na przestrzeni lat zmieniła się opieka medyczna w świecie WWE i użył tu odpowiednika naszego określenia „niebo, a ziemia”. Taker wspomniał, że w dawnych latach miało się szczęście jak otrzymałeś trochę taśmy usztywniającej od jednego z trenerów, a obecnie w trasie z rosterem WWE cały czas pozostaje sztab lekarzy i trenerów, którzy dbają o zawodników właściwie na każdym kroku. Undertaker powiedział też, że kiedyś mniej dbało się o leczenie urazów, ponieważ panował system płacenia za przepracowane gale, co współcześnie uległo już oczywiście zmianie.

Tomasso Ciampa został wycofany z gościnnego występu dla World League Wrestling, który miał zanotować 9 marca. Jest to związane z problemami zdrowotnymi zawodnika, w miejsce którego WWE desygnowało na tę galę Adama Cole’a.

Jeff Hardy przyznał ostatnio, że skoro WWE zdecydowało się na powrót The Hardy Boyz to czuje, iż może to być związane z ich walką z The Usos na WrestleManii. Jeff dodał, żeby nie traktować tego jako pewniak, bo nie otrzymał takich wieści, lecz po prostu taki pomysł wpadł mu do głowy, gdy WWE przekazało im, że powracają jako zespół.

Na koniec mały apel związany z sytuacją w komentarzach - prosiłbym w miarę możliwości o ignorowanie wpisów wulgarnych oraz prowokacyjnych (bez odpisywania na nie), co ułatwia mi potem proces "czyszczenia" bezsensownych komentarzy. Zachęcam oczywiście do merytorycznej dyskusji z pominięciem tego typu komentarzy, które staram się systematycznie usuwać.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.euAutor:
Piotr GilewskiDodano: 09-10-2018, 11:37
Host: aavj43.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.6.43.43

fajnie że wraca tylko że obawiam sie że za późno. #dziadki do domu.

autor: JV

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.