wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Impact Wrestling potwierdziło galę Genesis, Wysoka oglądalność segmentu Shaqa na AEW Dynamite, Jim Ross skrytykował spot często wykonywany przez zawodników AEW, Kolejne atrakcje na najbliższe NXT, Uwaga na spoilery: główne wydarzenia z Impact Wrestling Final Resolution i AAA Triplemanii, kto wygrał NJPW Super J-Cup 2020?
Dodano: 13-12-2020, 09:17
Impact Wrestling potwierdziło, że ich kolejnym większym eventem będzie Genesis, które odbędzie się 9 stycznia. Będzie to gala Impact Plus. Przypomnę, że z kolei 16 stycznia czeka nas już gala PPV od IW, a mianowicie Hard to Kill.

Dave Meltzer poinformował na Twitterze, że w najlepszym momencie AEW Dynamite oglądało w minioną środę 1.22 miliona widzów. Taka widownia zgromadziła się przed telewizorami przy segmencie z udziałem Shaquille’a O’Neala. Przypomnę, że średnia oglądalność całego show wyniosła 995 tysięcy widzów.

Ostatnio podczas swojego podcastu komentator AEW, Jim Ross, skrytykował dosadnie jeden ze spotów, który o ironio niemal co tydzień można oglądać podczas Dynamite. Chodzi o akcje w których jakaś osoba wyskakuje na grupę zawodników stojących poza ringiem. Ross stwierdził, że jest to bezsensowny i mało logiczny ruch, gdyż nie ma on żadnego uzasadnienia czysto ringowego, ponieważ nigdy nie prowadzi do zyskania jakiejś przewagi w walce. Jego zdaniem jedynym efektem są chanty „Holy Shit” czy „This is awesome” ze strony fanów i zawodnicy robią te ruchy tylko po to, żeby to usłyszeć i to ich przyciąga, tymczasem jest dość głupie, gdy wszyscy gromadzą się i dłuższą chwilę miotają bez sensu w jednym miejscu, tylko po to, żeby złapać jednego wyskakującego gościa.
Portal „Wrestling News” porozmawiał anonimowo z jednym z zawodników AEW, który przyznał, że wypowiedź Rossa w podcaście została bardzo źle odebrana przez sporą część szatni. Osoba ta powiedziała, że zawodnicy AEW mają świadomość, iż Ross może im sporo podpowiedzieć na bazie swojego doświadczenia, lecz nie powinien on publicznie wygłaszać takich opinii, gdyż przez to zniechęca do siebie wielu młodszych zawodników, którzy wskutek tego zaczynają potem ignorować jego rady. Rzeczony zawodnik miał stwierdzić, że czasem rzeczywiście wypadałoby nieco stonować jeżeli chodzi o takie akcje, ale na pewno nie dojdzie do tego, gdy ktoś tak jak Ross będzie to publicznie krytykował, ponieważ to w zasadzie tylko nakręca takie zachowania, dając odwrotny efekt.

Poza wspomnianą wczoraj walką o miano pretendenta pomiędzy Petem Dunnem i Kylem O’Reillym, WWE potwierdziło, że na najbliższym NXT w akcji będzie Karrion Kross, a w dywizji kobiet dojdzie do walki Toni Storm z Rheą Ripley.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling Final Resolution, AAA Triplemanii i NJPW Super J-Cup 2020.
|
|
|
|
Na Open Challenge Rohita Raju odpowiedział Manik (TJP), który mało tego pokonał mistrza i przejął tytuł X-Division. To nie pierwszy jego triumf w kontekście tego pasa, lecz poprzedni miał miejsce aż w 2013 roku, gdy w TNA występował wtedy jako Suicide.

W trakcie Final Resolution zobaczyliśmy dograny segment w którym Kenny Omega i Don Callis rozmawiali z Karlem Andersonem. Omega wspominał ich lata w Japonii i motywował kolegę przed pojedynkiem z Ethanem Pagem, w którym Karl okazał się rzeczywiście górą.

Zmiany mistrzowskiej nie było natomiast w walce wieczoru, gdzie Rich Swann pokonał Chrisa Bey’a i obronił Impact World Championship. Po walce z mistrzem skonfrontował się z kolei Moose.

Jeżeli chodzi natomiast o ważniejsze wydarzenia z AAA Triplemanii XXVIII, to Fenix i Pentagon Jr. triumfowali w walce zespołowej, broniąc AAA Tag Team Championship. Z kolei Kenny Omega okazał się lepszy od Laredo Kida i zachował AAA Mega Championship. W walce wieczoru Pagano pokonał Chessmana w Hair vs. Hair Matchu.

Za nami również jednodniowy turniej NJPW Super J-Cup 2020, który wygrał przedstawiciel Bullet Club – El Phantasmo. Drugim finalistą był ACH.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.