wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Data i niespodziewana lokalizacja tegorocznego WWE Backlash, Saraya chce tytułów tag teamowych kobiet w AEW, Wardlow stracił pas, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 08-03-2023, 21:50
WWE przekazało dzisiaj ciekawą informację, że tegoroczne Backlash odbędzie się w Portoryko. Wydarzenie odbędzie się 6 maja na największej krytej hali na tym terytorium, Coliseo de Puerto Rico José Miguel Agrelot. Dodatkowo gospodarzem specjalnym tego wydarzenia będzie Bad Bunny, znany oczywiście doskonale z występów w WWE na WrestleManii i Royal Rumble. Będzie to pierwsza gala Premium Live Event/PPV od WWE w Portoryko od New Year’s Revolution z 2005 roku.

Przy okazji dzisiejszego Dnia Kobiet, Saraya napisała na Twitterze, że doskonałym sposobem na uczczenie tego dnia byłoby pomyślenie o tytułach tag teamowych kobiet w AEW. W dalszych wpisach wyjaśniła, że dzięki temu więcej zawodniczek dostałoby czas telewizyjny, a mają obecnie rozbudowaną dywizję złożoną z utalentowanych zawodniczek, które zasługują na uwagę.

Można powiedzieć, że panowanie Wardlowa z tytułem mistrzowskim TNT nie rozpoczęło się najlepiej, gdyż pas został mu skradziony wkrótce po Revolution PPV. Wardlow poinformował na Twitterze, że ktoś włamał się do wypożyczonego przez niego auta, kradnąc mu rzeczy, wśród których był pas mistrzowski. Zawodnik wyraził do tego ubolewanie, że wśród skradzionych przedmiotów było do tego wiele cennych dla niego rzeczy osobistych, w tym jego ulubiony strój ringowy.

Zapowiedź AEW Dynamite:
- wypowie się Hangman Page
- John Silver & Alex Reynolds vs. Jon Moxley & Claudio Castagnoli
- AR Fox & Top Flight vs. Chris Jericho, Daniel Garcia & Sammy Guevara
- Ruby Soho vs. Skye Blue
- AEW All-Atlantic Championship: Orange Cassidy vs. Jay Lethal
- AEW TNT Championship: Wardlow vs. Powerhouse Hobbs.

------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-09-2022, 19:55
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Smarki z całkowicie oderwanym od rzeczywistości Cornettem swoje, zaś liczby pokazują coś zupełnie przeciwnego. Casuale i niedzielni fani wrestlingu w Ameryce wolą Moxa od pure wrestlingu Danielsona czy Omegi co widać po oglądalności poszczególnych segmentów w AEW. To nie walki i segmenty Elite. Jericho czy Bryana generują po milion widzów na TBS, On jest tam drawem nr, 2. Aczkolwiek trzeba przyznać, że przegapili moment na powrót dawnego Moxley'a z czasów sprzed WWE/ runu w FCW. Na spokojnie mogli go wypromować na współczesnego Abdiego lub Butchera.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.