wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Velvet Sky żegna się z NWA, BJ Whitmer z zarzutami, Will Ospreay kończy współpracę z 1PW, Mike Tenay i Don West trafią do Impact Wrestling Hall of Fame, Omówienie wydarzeń z Impact Wrestling Victory Road, SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 09-09-2023, 10:23
Velvet Sky poinformowała na Twitterze, że doszło do jej rozstania z NWA. Podziękowała przy okazji Billy’emu Corganowi za szansę i okazję do wspólnej pracy, po czym życzyła NWA jak najlepszej przyszłości.

BJ Whitmer usłyszał już oficjalne oskarżenia w sprawie przemocy domowej, za co został aresztowany przez policję 4 czerwca bieżącego roku. „Fightful Select” podaje, że do formalnego oskarżenia doszło 6 września podczas wstępnego przesłuchania. Pierwsza rozprawa w tej sprawie odbędzie się 4 października. Przypomnę, że Whitmer pracował ostatnio jako producent w AEW, ale federacja zwolniła go po sytuacji z aresztowaniem.

Will Ospreay przekazał, że nie będzie już występował w federacji 1PW. Ospreay poinformował, że rozstanie odbyło się za porozumieniem stron, a on życzy tej federacji powodzenia w przyszłości.

Impact Wrestling ogłosiło, że Mike Tenay i Don West są kolejnymi osobami, które otrzymają swoje miejsce w IW Hall of Fame. Panowie komentowali gale tej federacji w latach 2002-2009. West zmarł w grudniu ubiegłego roku, więc zostanie wprowadzony do HoF pośmiertnie.


Uwaga na spoilery z Impact Wrestling Victory Road.
|
|
|
|
Za nami kolejna gala z cyklu Impact+, a oto omówienie wybranych wydarzeń z tego eventu. W openerze tej gali Lio Rush pokonał Kushidę i zachował X-Division Championship. Odbyło się to natomiast mało honorowo, bo pod koniec Rush uderzył przeciwnika poniżej pasa, co pozwoliło mu dopiero na wykonanie Final Hour, które dało zwycięstwo.

Tommy Dreamer podtrzymał swoją karierę, pokonując Kenny’ego Kinga i zdobywając Impact Digital Media Championship. Przypomnę, że starcie miało stypulację „Title vs. Career”, czyli w przypadku przegranej, Dreamer miał zakończyć wrestlingową karierę.


Jordynne Grace zaliczyła tymczasem udany powrót do Impact Wrestling, pokonując Deonnę Purrazzo. Dla Grace była to pierwsza walka od 26 maja 2023 roku, gdy na Under Siege, Grace przegrała walkę z Purrazzo o mistrzostwo Knockouts.


The Rascalz zachowali tytuły tag teamowe w starciu z Motor City Machine Guns, a Trinity obroniła Knockouts Championship w walce z Alishą Edwards. W walce wieczoru Josh Alexander pokonał z kolei Steve’a Maclina.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
Pretty Deadly powrócili do WWE TV, sugerując, że mają na celowniku tytuły tag teamowe, bo oglądali na zapleczu walkę z udziałem Damiana Priesta i Finna Balora. Tag team pauzował od czasu kontuzji Eltona Prince’a, który w połowie lipca uszkodził ramię.


W walce wieczoru tego odcinka, AJ Styles pokonał Jimmy’ego Uso, natomiast po walce został zaatakowany przez Damiana Priesta i Finna Balora, a potem coś od siebie dorzucił jeszcze Solo Sikoa.


Na przyszłotygodniowe SmackDown potwierdzono pojawienie się Johna Ceny w „Grayson Waller Effect” oraz walkę LA Knighta z The Mizem, która będzie rewanżem za ich starcie z gali Payback.

Po konfrontacji na Rampage, Chris Jericho i Sammy Guevara uzgodnili, że zmierzą się ze sobą 20 września podczas odcinka specjalnego Dynamite spod znaku Grand Slam.


W turnieju AEW World Title Eliminator do półfinału awansowali Penta El Zero Miedo oraz Samoa Joe, którzy zmierzą się teraz w dzisiejszym odcinku AEW Collision, którego karta wygląda ogólnie następująco:
- wypowiedzą się Bryan Danielson, The Acclaimed i Daddy Ass oraz Saraya i Ruby Soho
- Bullet Club Gold vs. Gravity, Metalik, Aerostar & Dios Del Inframundo
- AEW TBS Championship Open Challenge: Kris Statlander vs. ???
- AEW International Championship: Jon Moxley vs. Action Andretti
- Półfinał turnieju AEW Grand Slam World Title Eliminator: Roderick Strong vs. Darby Allin
- Półfinał turnieju AEW Grand Slam World Title Eliminator: Penta El Zero Miedo vs. Samoa Joe.


----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-09-2023, 21:08
Host: 188.47.117.113.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 188.47.117.113

No i co? Gdzie ten transfer do rosteru Smackdown? Wielkie gadanie Pearce'a, ze Smackdown domaga się natychmiast zawodnika z RAW zasilającego ich roster...
I gdzie on niby? XD
Całe dablju... najpierw działają, a dopiero potem myślą czy to z czym wylecieli miało sens XDDD

autor: WrestlingFan

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.