wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE planuje duże inwestycje w system rozwojowy, Oryginalne NXT zostanie wydłużone do dwóch godzin?, Czy są szanse na współpracę Impact Wrestling z NJPW?, Problemy z występem The Rocka na 1000-cznym SmackDown, Dlaczego WWE rejestruje nazwy powiązane z dawnymi federacjami?
Dodano: 04-10-2018, 18:22
Według najnowszych doniesień WWE zainwestuje sporą część pieniędzy z umów z Arabią Saudyjską czy nowych kontraktów telewizyjnych, w rozbudowanie szeroko rozumianego NXT, traktowanego jako cały system rozwojowy WWE. Tym samym federacja planuje kilka nowych ośrodków Performance Center poza granicami Stanów Zjednoczonych i w związku z tym dalej będą prowadzone intensywne wysiłki względem kontraktowania nowych zawodników. W Europie mogłoby to działać na podobnej zasadzie jak obecnie w Wielkiej Brytanii, gdzie WWE oferuje specjalne kontrakty, na mocy których zawodnicy i zawodniczki mogą występować także w wybranych federacjach sceny niezależnej (obecnie głównie PROGRESS Wrestling).

Jak wiadomo wkrótce rozpocznie się emisja NXT UK, a tymczasem w związku z bardzo rozbudowanymi rosterami możliwe jest wydłużenie oryginalnego NXT do półtorej lub dwóch godzin. Pojawił się też pomysł by dwugodzinne show było podzielone na jedną godzinę emitowaną na WWE Network, a drugą w telewizji (zainteresowane jest FOX). Tym samym federacja miałaby pole do pokazania większej ilości zakontraktowanych zawodników, zwłaszcza, że rostery RAW i SmackDown także są mocno przepełnione, co ogranicza możliwość transferów z NXT.

„Wrestling Observer” twierdzi, że mimo nowego zespołu zarządzającego Impact Wrestling, wciąż nie ma raczej szans na współpracę tej federacji z New Japan Pro Wrestling. Wiele osób z NJPW wciąż ma mieć w pamięci nieudaną przygodę Okady z TNA, a poza tym NJPW zaangażowało się mocno we współpracę z ROH i japońska federacja chce pozostać lojalna wobec tej federacji. Co prawda stosunki na linii ROH-IW nie są obecnie przesadnie napięte, czego sygnałem są choćby wspólne występy na Jericho Cruise, ale jednak na razie nie ma co liczyć na współpracę tych federacji w większej skali, bowiem wciąż są to bliscy konkurenci na rynku amerykańskim.

Okazuje się, że WWE może mieć problemy z zabookowaniem występu The Rocka na 1000-cznym SmackDown i choć temat pojawił się dość dawno, to negocjacje w dalszym ciągu trwają. Rock przebywa obecnie w Londynie na planie zdjęciowym „Hobbs & Shaw”.

W ostatnim czasie WWE złożyło mnóstwo wniosków o rejestrację nazw powiązanych z WCW, WCCW czy innymi dawnymi federacjami. Okazuje się, że jest to pokłosie działań MLW, które zarejestrowało nazwę „War Games”, co bardzo zdenerwowało włodarzy WWE.

------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 10-09-2018, 23:25
Host: host14-89-206-17.limes.com.pl, IP: 89.206.17.14

kiedy wogole ta gala w Arabii znowu bedzie? bo jedna juz przeciez byla a teraz to niby tylko jakis live event ktorego nikt niezobaczy? jak to z tym jest i kiedy?

autor: logan

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.