wrestling wwe tna ecw


Podczas SummerSlam Roman Reigns pokonał Brocka Lesnara odbierając mu mistrzostwo Universal. Tak głosowaliście na tę walkę:
SONDA
Pojedynek o mistrzostwo WWE Universal zwycięży na SummerSlam:
Brock Lesnar (232) 27%
Roman Reigns (637) 73%
Łącznie oddano 869 głosów

Przechodzimy do oceny całego SummerSlam. Rozpoczynamy więc głosowanie, jak Waszym zdaniem wypadła największa impreza lata WWE.


Pojawiły się doniesienia, jakoby WWE ustaliło z The Rockiem trzy jego występy w ciągu najbliższych miesięcy.
W grę wchodzi 1000. odcinek SmackDown,
Royal Rumble 2019 oraz WrestleMania 35 w New Jersey.

HBK Shawn Michaels może powrócić na ring by stoczyć jeszcze jeden pojedynek z Undertakerem. Mówi się także o kolejnych czterech kolejnych z udzialem AJ Stylesa, Kevina Owensa oraz jednej z topowych gwiazd NXT.


Za nami historyczne wydarzenie jakim była gala All In, zorganizowana niezależnie przez Cody'ego Rhodesa oraz zespół The Young Bucks. Event zgromadził na trybunach ponad 10 tysięcy widzów i wywołał duże zainteresowanie w całej branży, a organizatorzy zapowiedzieli już, że rozważą przygotowanie podobnego wydarzenia w przyszłości.
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell
Środa 19.09.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

WWE zainteresowane historycznym kompleksem budynków w Nowym Jorku, Vince McMahon pod wrażeniem Andrade Almasa, Walka na SmackDown oficjalna, Kulisy zmiany przy stoliku komentatorskim RAW, Matt Hardy sugeruje koniec kariery lub porzucenie gimmicku Woken, Chris Jericho o tym czy występ na All In wzbudził zainteresowanie Jericho Cruise
Dodano: 10-09-2018, 23:34
Dość intrygująco wygląda sytuacja z weekendem WrestleManii 35, bowiem WWE wciąż nie zabookowało obiektu do WrestleMania Axxess, a zwykle na tym etapie federacja miała już nie tylko wybrany obiekt, ale często zatwierdzoną umowę. W ostatnich dniach oficjele WWE mieli się zainteresować tak zwanym Lincoln Center for the Performing Arts, a więc historycznym kompleksem budynków na Mahattanie, lecz ciężko sobie wyobrazić zorganizowanie tam takiej imprezy. WWE skontaktowało się z włodarzami tych budynków raczej z myślą o imprezach dla sponsorów lub jakimś innym specjalnym wydarzeniu.

Vince McMahon jest ponoć pod wrażeniem pracy jaką Andrade „Cien” Almas wykonał na SmackDown w walkach z AJ Stylesem i Danielem Bryanem. McMahon nie miał specjalnego przekonania do Almasa mimo jego promocji z NXT i ponoć walki z tymi rywalami wcale nie miały na celu uwydatnienia talentu byłego mistrza NXT, lecz ten pokazał się z na tyle dobrej strony, że zwrócił swoją uwagę prezesa WWE i jest to na pewno dobry sygnał dla samego zawodnika.

Po tym jak Jeff Hardy wyzwał do walki Shinsuke Nakamurę, Paige zatwierdziła ich pojedynek na najbliższe SmackDown. Przypomnę, że w tym tygodniu czekają nas ostatnie tygodniówki przed niedzielnym Hell in a Cell PPV.

Uzupełniając informacje o zmianie przy stoliku komentatorskim RAW warto wspomnieć, że Renee Young jest pierwszą kobietą, która będzie na stałe pracować jako komentator czerwonej tygodniówki. Jeśli chodzi o kulisy zmiany to miało się na nią nałożyć kilka czynników. Po pierwsze Jonathan Coachman od czasu powrotu nie spełniał ponoć pokładanych w nim nadziei i wielu osobom nie do końca podobała się jego praca. Po drugie Coachman ma inne zobowiązania kontraktowe, przez co raz na jakiś czas nie mógł się zjawiać na RAW i taka postawa również nie przysparzała mu zwolenników, bowiem w WWE na takich stanowiskach ceni się raczej pełne oddanie i dyspozycyjność. Po trzecie WWE było po prostu bardzo zadowolone z tego jak na zastępstwach zaprezentowała się Renee, a jako, że ma ona w federacji znakomite opinie, zdecydowano by w pełni na nią postawić.
Sam Coachman pogratulował Renee na Twitterze, choć dał jasno do zrozumienia, że była to odgórna decyzja, a nie jakakolwiek jego rezygnacja, bowiem w tym samym wpisie wspomniał, iż zawsze stara się zachować pozytywne nastawienie i dawać z siebie wszystko w takiej roli, do jakiej zostanie przypisany. Przypomnę, że obecnie Coachman ma być prowadzącym panele dyskusyjne do gal PPV, czym dotychczas zajmowała się zresztą Young.

Coraz więcej mówi się o rychłym zakończeniu kariery przez Matta Hardy’ego i sam zawodnik podjudza te plotki, bowiem na Twitterze podziękował na przykład za występ na live evencie w Biloxi pisząc, że była to jego ostatnia gala w tym miejscu. Część osób odbiera to jako sygnał porzucenia gimmicku „Woken”, bowiem Hardy wspomniał w tym wpisie, iż była to ostatnia gala Woken Matta Hardy’ego w tym mieście. Łatwo to jednak potraktować jako bardziej ogólne pożegnanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę spekulacje z ostatnich tygodni i miesięcy.

Chris Jericho przyznał uczciwie w swoim podcaście, że choć na All In pojawił się głównie z myślą o promocji Jericho Cruise, to w dniach po występie nie było żadnych ruchów jeśli chodzi o wykupienie udziału w rejsie. Jericho wspomniał, że mimo wszystko sam występ oznaczał dla niego mnóstwo zabawy i cieszy się też z ogólnego rozgłosu jakie przyniosło jego pojawienie się na gali wrestlingu w Stanach Zjednoczonych.

------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Tegoroczne WWE SummerSlam było:

bardzo dobre
dobre
średnie
słabe
bardzo słabe16. września 2018


Mistrzostwo WWE Universal 
Roman Reigns
vs
Braun Strowman 


Mistrzostwo WWE 
AJ Style
vs
Samoa Joe 


Mistrzostwo Kobiet RAW 
Ronda Rousey
vs
Alexa Bliss


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
vs
Becky Lynch


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
The Bar lub Rusev Day

Hell in a Cell Match
Jeff Hardy
vs
Randy Orton

Mixed Tag Team Match 
Daniel Bryan i Brie Bella
vs
The Miz i Maryse 

19. sierpnia 2018


Mistrzostwo Universal
Roman Reings
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Samoa Joe
pokonał (DQ)
AJ Stylesa

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat Match

Charlotte
pokonała
Carmellę
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali (DQ)
The Bludgeon Brothers

Walka o kontrakt
Money in the Bank

Braun Strowman
pokonał
Kevina Owensa

Pre-show
Mixed Tag Team Match

Andrade "Cien" Almas
i Zelina Vega
pokonali
Ruseva i Lanę

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Cedric Alexander
pokonał
Drew Gulaka

Pre-show
Mistrzostwo Tag Teamów RAW

B-Team
pokonali
The Revival

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.