wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Pete Dunne prawdopodobnie kontuzjowany, Liv Morgan potwierdza występ w Australii, Specjalne tatuaże Riott Squad, Duży turn na Super Show-Down?, Vickie Guerrero skorzysta ze stypendium od WWE, Pod koniec października konferencja odnośnie wyników finansowych WWE, Oglądalność Total Divas, Kiedy zostanie nagrane noworoczne SmackDown?, Przygotowania stadionu pod Super Show-Down
Dodano: 05-10-2018, 15:44
W ostatnich dniach kontuzji nabawił się prawdopodobnie Pete Dunne, bowiem Destiny Wrestling poinformowało, że nie wystąpi on na gali tej federacji w nadchodzący weekend, z powodu problemów zdrowotnych. Na razie nie znamy szczegółów, natomiast jeśli będzie to coś poważnego to informacja pojawi się na pewno na stronie internetowej WWE.

Liv Morgan potwierdziła w mediach społecznościowych, że wystąpi na WWE Super Show-Down. Podziękowała przy okazji sztabowi medycznemu WWE za opiekę i przyznała, że przeszła w pełni przez wymagający protokół wstrząśnień mózgu, więc mają pewność, że jest już w 100% zdrowa.

Tymczasem przed galą w Australii Riott Squad postanowiły sobie zrobić po specjalnym tatuażu, z datą ich debiutu w głównym rosterze:

„Cageside Seats” twierdzi, że podczas walki The Shield z Braunem Strowmanem, Dolphem Zigglerem i Drew McIntyrem ma dojść do dużego angle z turnem jednego z zawodników. Ma to być odwrócenie się Deana Ambrose’a od The Shield lub zwrócenie się Dolpha Zigglera przeciwko Drew McIntyre’owi.

Vickie Guerrero to kolejna osoba, która skorzysta ze stypendium od WWE. Federacja poinformowała, że Guerrero wraz z dwoma osobami z Performance Center – Theo Agbim i Joshem Woodsem, skorzystają z ich programu stypendialnego w celu uzyskania wyższego wykształcenia.

WWE poinformowało, że w czwartek 25 października odbędzie się konferencja z zaprezentowaniem dokładnych wyników finansowych za trzeci kwartał tego roku. W konferencji wezmą udział Vince McMahon, George Barrios i Michelle Wilson.

Oglądalność najnowszego epizodu „Total Divas” wyniosła 367 tysięcy widzów, odnotowując spadek o 23 tysiące względem poprzedniego tygodnia.

PWInsider potwierdza, że noworoczny epizod SmackDown będzie nagrany 29 grudnia w Pittsburgu i zostanie wyemitowany 1 stycznia 2019 roku z odtworzenia. WWE zdecydowało się tym razem nagrywać z wyprzedzeniem tygodniówki w okresie świąteczno-noworocznym, po tym jak na federację wylało się sporo krytyki za to, iż zawodnicy i zawodniczki musieli pracować w święta w poprzednim roku.

Podobnie jak było w przypadku Greatest Royal Rumble, tak i na WWE Super Show-Down w Australii możemy oczekiwać efektownej oprawy tej stadionowej gali. Pojawiły się pierwsze fotki ze stadionu, na których widać, iż nad ringiem została zbudowana spora konstrukcja, a prawdopodobnie wybudowana będzie także specjalna scena do wejściówek.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.