wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Zmiana obiektu do gali WWE Crown Jewel, Cztery duże gale WWE do końca 2018 roku, Producenci filmu wpłynęli na booking Johna Ceny na Super Show-Down, Cena i Nikki Bella znów razem?, Rewanżowa walka mistrzowska na SmackDown, Szczegóły urazu Pete'a Dunne'a, Wstępne plany Bullet Club odnośnie kolejnych gal All In
Dodano: 07-10-2018, 10:40
Okazuje się, że gala WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej odbędzie się ostatecznie na innym obiekcie niż podawano w pierwszych ogłoszeniach prasowych. Gala nie odbędzie się ostatecznie w Jeddah, tylko w King Saud University Stadium w Riyadh, a nie jak początkowo podawano na King Fahd International Stadium. Różnica jest przede wszystkim taka, że nowy obiekt pomieści około 25 tysięcy ludzi, a drugi ze stadionów ma pojemność nawet 68 tysięcy. Na razie nie wiadomo co przyczyniło się do takiej decyzji, ale mówi się, że poza zainteresowaniem galą mogły na to wpłynąć kwestie bezpieczeństwa.

Dla porządku warto także wspomnieć, że do końca roku pozostały cztery większe gale od WWE:
- Evolution (28 października)
- Crown Jewel (2 listopada)
- Survivor Series (18 listopada)
- TLC (16 grudnia).

Ponoć na booking walki Bobby’ego Lashleya i Johna Ceny z Eliasem i Kevinem Owensem miały wpływ wymagania producentów filmu „Project X”, nad którym Cena pracuje obecnie w Chinach. WWE musiało protekcyjnie bookować Cenę i dlatego nie przyjął on w tej walce żadnej akcji, pojawiając się dopiero na ostatnie minuty, by wykonać serię swoich firmowych akcji. Teraz Cena wraca do Chin na plan zdjęciowy, choć WWE liczy, że uda się go jeszcze ściągnąć na 1000-czny epizod SmackDown.

Tymczasem po sobotniej gali WWE Super Show-Down fani zauważyli, że John Cena i Nikki Bella udali się potem na wspólne zakupy. Wywołało to oczywiście plotki jakoby mogli do siebie wrócić, bowiem jeszcze niedawno Nikki twierdziła, iż nie utrzymują już kontaktu.

Po wydarzeniach z Super Show-Down, gdzie Becky Lynch zachowała tytuł doprowadzając do dyskwalifikacji, jej kolejna walka mistrzowska z Charlotte została zapowiedziana już na najbliższy epizod SmackDown, który odbędzie się w Indianapolis.

Według najnowszych doniesień Pete Dunne ma jakieś problemy ze stopą i dlatego nie może wystąpić dla Destiny Wrestling. Uraz nie ma być jednak poważny i Dunne wkrótce powinien wrócić do akcji.

Oczywiście na ten moment wszystko będzie uzależnione od decyzji Bullet Clubu w sprawie kontraktów, które u wielu zawodników z tej grupy wygasają wraz z końcem roku, ale jeśli grupa pozostanie w ROH/NJPW, to możemy się spodziewać także organizacji kolejnych gal All In. Na razie są to bardzo wstępne plany, ale członkowie Bullet Club mają przygotowywać powoli zarys gal All In 2 oraz All In 3. Rozważane lokalizacje to Chicago oraz południowa Kalifornia, natomiast dwie rozważane daty w 2019 roku to Memorial Day (27 maja) i Labor Day (2 września) – raczej z akcentem na tę drugą datę.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 12-09-2018, 03:57
Host: host14-89-206-17.limes.com.pl, IP: 89.206.17.14

Shield to typ grupy anty-hero, podobnie jak kiedys DX, poprostu robia co im sie podoba, ich heel run byl modny w 2012-14 ale nie teraz gdy sa juz grupa popularna i ugruntowana jak nWo czy wlasnie DX i dlatego swietnie sie sprawdzaja jako tweenerzy.
i nierozumiem narzekania na kolejny powrot Shield, przeciez topowi i popularne grupy zawsze wielokrotnie powracaja i nigdy sie to niebedzie nudzic, nawet zaraz nWo powroci z dziadkiem Hoganem bo na tym polega wrestling wiec powinniscie sie cieszyc a Shield dzis to jedyny mocny punkt Raw i dzieki nim te pasy TT znowu zaczna cos znaczyc, oni beda powracac razem jeszcze wiele razy bo to nie tylko swietnie wypromowana najwieksza grupa ostatnich lat ale i trojka topowych graczy na lata tak jak kiedys Hogan, Savage, Piper potem Austin, Rock, HHH a potem Cena, Punk, Orton. a dzis no wlasnie.

autor: logan

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.