wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Deonna Purrazzo może się pożegnać z Impact Wrestling, Bryan Danielson ma być part-timerem, Matt Riddle oskarżył pracownika lotniska o napastowanie, Ogłoszono ostatnią walkę KAIRI w STARDOM, NJPW szykuje zmiany w kontekście NJPW World
Dodano: 11-09-2023, 08:52
„Fightful Select” informuje, że coraz więcej wskazuje na rychłe zakończenie kilkuletniej przygody Deonny Purrazzo z Impact Wrestling. Jej obecna umowa wygaśnie w styczniu 2024 roku i w tej chwili nic nie wskazuje na jej przedłużenie, a w styczniu Deonna ma zostać wolną agentką. Nie wiemy na razie jakie dalsze plany ma zawodniczka.

Bryan Danielson zapowiedział przed paroma dniami, że to ostatni rok jego występów w ringu, a jak donosi „Sports Illustrated”, Danielson nie ma również w planach, żeby spędzić ten czas na pełnoetatowej pracy. Ponoć z otoczenia Bryana dochodzą głosy, iż ustalił on z AEW, że ostatni etap swojej kariery spędzi na zasadach part-timera i przez najbliższy rok będzie traktowany raczej jako „specjalna atrakcja”. Prawdopodobnie trzeba się liczyć z tym, że przed Danielsonem pozostało jeszcze kilka walk, które będą planowane raczej na gale PPV. Danielson nie będzie się pojawiał w każdym tygodniu i dość wątpliwe wydają się jego walki na tygodniówkach, chyba że będą to jakieś odcinki specjalne.

Matt Riddle wystosował publiczne zarzuty wobec pracownika ochrony na lotnisku JFK w Nowym Jorku, zarzucając mu napastowanie seksualne podczas kontroli lotniskowej. Początkowo Riddle wrzucił nawet na Instagrama zdjęcie mężczyzny (już usunięte), z ostrzeżeniem, że był przez niego natarczywie dotykany w niewłaściwy sposób. „TMZ” informuje, że władze lotniska dostały informację o jakimś incydencie, ale po pojawieniu się na miejscu policji, Riddle nie wystosował żadnych formalnych zarzutów, więc policjanci przesłuchali tylko świadków i kazali im się rozejść. Wydawało się, że sprawa się na tym zakończyła. Wobec wpisów Riddle’a w mediach społecznościowych, które ten później usunął, same władze lotniska przeprowadzają ponoć wewnętrzne śledztwo w tej sprawie.

W listopadzie KAIRI ma powrócić do WWE, ale zanim to nastąpi, zawodniczka ma jeszcze zaplanowanych parę pożegnalnych walk w Japonii. Teraz potwierdzono kiedy KAIRI zawalczy ostatni raz dla STARDOM – będzie to miało miejsce na gali z 9 października, gdy w zespole z Nanae Takahashi i Mayu Iwatani zmierzy się z Hazuki, Kogumą i Sayą Iidą.

NJPW poinformowało, że na jesieni przewidziane są duże zmiany w kontekście ich serwisu NJPW World. Japońska federacja planuje odświeżenie serwisu i uruchomienie aplikacji na iOS, Android i Roku TV. W związku ze zmianami przewidziana jest również podwyżka cen samego abonamentu. Więcej szczegółów ma się pojawić w nadchodzących tygodniach.

--------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 11-09-2023, 20:01
Host: 89-64-32-218.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.218

Dobrze, że nie jest Poldonem bo by do sejmu wszedł z hasłem, że raz w roku każdy mąż musi za@#bać żonie krzesłem.

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.