wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


WrestleMania 36 będzie finalnie 2-dniowym eventem i odbędzie się w sobotę 4 kwietnia oraz niedzielę 5 kwietnia. Gospodarzem wydarzenia ma być Rob Gronkowski. Całość odbędzie się nie tylko w WWE Performance Center, ale też innych obiektach.

"The British Bulldog" Davey Boy Smith i Jushin "Thunder" Liger uzupełnili stawkę 2020 WWE Hall of Fame. Wcześniej w tegorocznej klasie znajdowali się już nWo, Batista, The Bella Twins i JBL. Po odwołaniu wydarzeń z weekendu WrestleManii 36 w Tampie, ceremonia odbędzie się prawdopodobnie później w tym roku. Spekuluje się o gali HoF w dniach przed SummerSlam.

Rob Gronkowski związał się kontraktem z WWE. Ma on być zawodnikiem i będzie zaliczał sporadyczne występy w ramach roli part-timera. 30-latek ma polskie korzenie ze strony ojca. Gronkowski do 2019 roku występował w NFL, gdzie mógł się pochwalić trzema triumfami w Super Bowl. Obecnie pracuje też jako analityk dla Fox Sports.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Władze Tampy nie odwołały na razie WrestleManii 36 mimo zaleceń gubernatora Florydy - organizacja show w pierwotnym terminie jest bardzo wątpliwa i prawdopodobnie WM zostanie przełożona na czerwiec lub lipiec, OTT odwołało Scrappermanię, Gale EVOLVE 147 i 148 przełożone na maj, Problemy AEW - najbliższe dwa odcinki Dynamite nie odbędą się w planowanych miejscach, Długa przerwa Rezara po kontuzji odniesionej na RAW
Dodano: 12-03-2020, 20:36
Władze Tampy ogłosiły podczas dzisiejszej konferencji prasowej, że w chwili obecnej nie odwołują WrestleManii 36 i na ten moment show miałoby się odbyć zgodnie z planem. Podkreślono jednak, że jest to tymczasowa decyzja, gdyż chcą przeanalizować sprawę z samym WWE i wydadzą kolejne oświadczenie za 7 dni, a jeśli zajdzie potrzeba – wciąż może zapaść decyzja o odwołaniu lub przełożeniu WrestleManii. Pomimo treści ogłoszenia należy mieć na uwadze, że szanse na organizację WM36 zgodnie z planem są raczej iluzoryczne. Wiemy także, że Vince McMahon przyleciał dzisiaj do Tampy i będzie rozmawiał z władzami miasta. Warto również podkreślić, że gubernator Florydy wydał dzisiaj zalecenie odwołania wszystkich imprez masowych na terenie stanu w terminie 30 dni. Jest to jednak tylko zalecenie i wiążące decyzje mogą podejmować dopiero władze miast – stąd WrestleMania póki co została podtrzymana, gdyż sama Tampa nie odważyła się na razie na podjęcie radykalnej decyzji.
Jeśli chodzi o alternatywy, to oczywiście nie jest brany pod uwagę wariant w którym WrestleMania 36 miałaby być zupełnie odwołana. Niemal na pewno zostanie ona jednak przełożona na późniejszy termin w tym roku. Oczywiście za wcześnie na konkrety, lecz show mogłoby się odbyć w czerwcu lub lipcu.

OTT potwierdziło, że planowana na ten weekend Scrappermania 6 została odwołana z powodu zaleceń związanych z koronawirusem. Show miało się odbyć w Dublinie w Irlandii.

W ten weekend nie zobaczymy też planowanych gal EVOLVE 147 oraz 148, które miały się odbyć w Detroit i Chicago. Federacja przekazała, że gale zostaną przełożone na 8 i 9 maja.

Wiemy już oficjalnie, że najbliższe AEW Dynamite nie odbędzie się zgodnie z planem w Rochester w stanie Nowy Jork. Według informacji PWInsidera, w kolejną środę zobaczymy nowy odcinek Dynamite na żywo, lecz jeszcze nie wiadomo z jakiej lokalizacji.
Dodatkowo AEW czekają dalsze wyzwania, gdyż prawdopodobnie odcinek Dynamite z 25 marca, podczas którego ma się odbyć walka Blood & Guts, także nie odbędzie się w zaplanowanym miejscu. Gospodarzem eventu miało być Prudential Center w Newark, ale burmistrz Newark wydał dzisiaj zalecenie odwołania lub przełożenia wszystkich większych wydarzeń w mieście w terminie najbliższych 30 dni.

Według aktualnych wieści Rezar uszkodził biceps podczas ostatniego RAW i w związku z tym czeka go dłuższa przerwa. Aktualnie nie jest jeszcze przesądzone jak długa będzie to absencja – jeśli potrzebna będzie operacja, to będzie to nawet 6-8 miesięcy. W optymistycznym wariancie, w którym kontuzja nie będzie wymagała zabiegu, Rezar i tak nie będzie występował przez parę miesięcy.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


5. kwietnia 2020Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Goldberg
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Shayna Baszler

Mistrzostwo Kobiet NXT
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair

Undertaker
vs
AJ Styles

John Cena
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Kevin Owens
vs
Seth Rollins
8. marca 2020


Elimination Chamber
o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW
Shayna Baszler
pokonała
Natalyę
Liv Morgan
Asukę
Ruby Riott
Sarę Logan

Elimination Chamber o mistrzostwo tag teamów SmackDown
Miz i Morrison
pokonali
The New Day
The Usos
Heavy Machinery
Lucha House Party
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match 3-1

Sami Zayn
w drużynie z
Shinsuke Nakamurą
i Cesaro
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

No Disqualification Match
Aleister Black
pokonał
AJ Stylesa

Tag Team Match
Kick-off

The Viking Raiders
pokonali
Curta Hawkinsa
i Zacka Rydera
1. marca 2020


AEW World Championship 
John Moxley
pokonał
Chrisa Jericho

AEW Tag Team Championship 
Kenny Omega
i Adam Page
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's Championship 
Nyla Rose
pokonała
Kris Statlander


Pac
pokonał
Cassidy'ego


MJF
pokonał
Cody'ego

Darby Allin
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Jake Hager
pokonał
Dustina Rhodesa

Tag Team Match
Dark Order
pokonali
SCU


Tag Team Match
Pre-show

Dr. Britt Baker D.M.D.
i Penelope Ford
pokonały Riho i Yukę Sakazaki
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.