wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kane wystąpi na Crown Jewel, O której ruszy gala w Arabii Saudyjskiej?, Kiedy poznamy drabinkę World Cup?, Problemy zdrowotne Tylera Bate'a, Poważny uraz uczestniczki Mae Young Classic II, Cody o powrocie do WWE i gali All In 2, Niespodziewani nowi mistrzowie EVOLVE (spoilery z EVOLVE 114!)
Dodano: 29-10-2018, 07:50
Pomimo kontrowersji związanych z galą Crown Jewel, której organizacja spotyka się obecnie z krytyką ze strony fanów, Kane zamierza przepracować ten event zgodnie z planem. W jego sytuacji pojawiały się znaki zapytania związane z tym, że Jacobs pełni obecnie funkcję burmistrza Knox County, więc jako przedstawiciel administracji USA zdaniem wielu powinien unikać wyjazdu do Arabii Saudyjskiej. Zarówno Kane, jak i urząd w Knox County potwierdziły jednak, że wystąpi on na Crown Jewel nie tylko z uwagi na zobowiązania względem WWE, ale także ze względu na zobowiązania względem Knoxville – przypomnę, iż zawodnik uzgodnił z WWE, że jego honorarium za występ zostanie przekazane miastu na cele społeczne.

WWE potwierdziło, że galę Crown Jewel poprzedzi godzinny Kick-Off. Sama główna część gali zaplanowana jest na cztery godziny i ruszy o 12.00 czasu wschodniego. Dla nas oznacza to, że główna część Crown Jewel rozpocznie się w piątek 2 listopada o 17.00 czasu polskiego.

Podczas najbliższych epizodów RAW i SmackDown ma zostać przedstawiona drabinka turnieju World Cup, który odbędzie się na Crown Jewel. Wszystko wskazuje na to, że przy tej okazji ogłoszone zostanie, iż Bobby Lashley zastąpi w tym turnieju Johna Cenę.

Tyler Bate zmaga się obecnie z jakimś urazem i dlatego nie mógł zaliczyć gościnnego występu dla PROGRESS Wrestling. Nie mamy na razie potwierdzenia odnośnie kulisów tej kontuzji, o której poinformowała sama brytyjska federacja.

Uczestniczka drugiej edycji Mae Young Classic – Vanessa Kraven, poinformowała w mediach społecznościowych, że doznała poważnej kontuzji nogi i będzie pauzować do końca 2018 roku i prawdopodobnie na początku przyszłego.

„Wrestling Inc” informuje, że podczas wystąpienia w trakcie rejsu Jericho Cruise, Cody miał powiedzieć fanom, iż mimo plotek nie wybiera się obecnie z powrotem do WWE. Zawodnik miał też zapowiedzieć, że zrobi wszystko by zorganizować galę All In 2 i czyni już starania w tym kierunku.

Niespodziewane rzeczy działy się podczas gali EVOLVE 114, gdzie po tytuły tej federacji… sięgali przedstawiciele NXT. Nie dość, że Street Profits pokonali Doom Patrol i zostali mistrzami tag teamowymi EVOLVE, to na gali wystąpił także inny zawodnik z NXT, Fabian Aichner, który pokonał Shane’a Stricklanda i zdobył EVOLVE Championship.-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.