wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Prawdopodobne zmiany w emisji dwóch najbliższych odcinków AEW Rampage, Taya Valkyrie może się pojawić w AEW, Kiedy WWE powróci do Madison Square Garden?, Wypadek z udziałem przedstawicieli sceny niezależnej, Zawodniczka powróciła do występów w Stanach Zjednoczonych po kilkuletniej karze
Dodano: 13-03-2023, 12:17
Według „Fightful” ze względu na transmisje z turnieju koszykarskiego NCAA, za niecałe dwa tygodnie AEW Rampage ukaże się w sobotę, a nie piątek. W przyszłym tygodniu Rampage miałoby się zatem ukazać 25 marca.
Wspomniane źródło dodaje do tego, że w związku ze wspomnianym turniejem, który startuje już jutro, pewna zmiana może też dotknąć Rampage z tego tygodnia. Obecnie program ma być umieszczony w ramówce telewizyjnej w najbliższy piątek, ale o 23:30 czasu wschodniego, czyli półtorej godziny później niż standardowo. AEW nie potwierdziło jeszcze oficjalnie tej zmiany.

Spekuluje się, że Taya Valkyrie może się pojawić w tym tygodniu w AEW, odpowiadając na wyzwanie Jade Cargill o AEW TBS Championship. Sean Ross Sapp z „Fightful” przekazał, że jest to możliwe, gdyż Taya jest formalnie wolną agentką, ale raczej chodzi o jednorazowy występ, a nie podpisanie kontraktu z AEW, przynajmniej na razie. Ma to być powiązane z tym, że Valkyrie ma ustne porozumienie z MLW, w którym będzie występować jeszcze przynajmniej w kwietniu.

W niedzielę odbył się live event WWE w legendarnym Madison Square Garden, a przy okazji potwierdzono kiedy federacja powróci znów do MSG. Będzie to miało miejsce latem tego roku, a dokładnie 7 lipca, lecz tym razem będzie to odcinek SmackDown.

Niebezpieczna historia spotkała czwórkę zawodników ze sceny niezależnej, którzy brali udział w poważnym wypadku samochodowym, w drodze na jedną z weekendowych gal. Poszkodowanymi są: Dominic Garrini, Joshua Bishop, Derek Dillinger i Marino Tenaglia. O wypadku poinformowało Absolute Intense Wrestling – to właśnie na gali tej federacji miała wystąpić wspomniana czwórka. Z komunikatu federacji wynika, że wypadek był poważny, ale na szczęście wszystko wskazuje na to, iż każdy z nich wyjdzie z tego bez szwanku.

Po blisko pięciu latach do występów w Stanach Zjednoczonych powróciła Nicole Matthews. Uczestniczka 2018 Mae Young Classic miała zakaz występów w USA przez prawie pięć lat – ostatecznie kara została prawdopodobnie nieco skrócona, gdyż Matthews powróciła pół roku wcześniej niż można się było tego spodziewać. Tak długa banicja Matthews wynikała z poważnego błędu formalnego Kanadyjki. W 2018 roku Matthews zaliczyła serię występów na scenie niezależnej w USA, a potem pokazała się z dobrej strony we wspomnianym turnieju WWE i wydawało się, że jest na fali. Wkrótce okazało się jednak, że Matthews pracowała w USA nie do końca legalnie, ponieważ nie miała wizy pracowniczej, tylko turystyczną. Po wykryciu tej sprawy Matthews ukarano pięcioletnim zakazem wstępu do USA. W tym czasie Nicole kontynuowała karierę, ale występując już tylko w Kanadzie i okazyjnie w Wielkiej Brytanii.
Sytuacja uległa zmianie w sobotę, gdy Matthews pojawiła się na gali DEFY Wrestling. Od razu zasugerowano do tego, że nie jest to jednorazowa sytuacja i zawodniczka ma przepracować kolejne wydarzenia tej federacji.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 23-09-2022, 22:20
Host: user-5-173-6-111.play-internet.pl, IP: 5.173.6.111

Jj

autor: Fenomenalny Pogromca

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.